Оновлена версія• 01 мая 2023
Зайшла вчора в BROCARD і Aromateque щоб нові парфуми затестити…
І оці приспікливі погляди консультантів…🤦🏻♀️ Почуваю себе так, ніби прийшла до них додому просити поїсти, ну це треш якийсь.
Хотіла самостійно потестувати нові парфуми, в Брокарді вже були Tom Ford Electric Cherry, але що цікаво-тестер вони заховали, щоб протестувати треба питати та просити))) і взагалі дуже мало тестерів на полках, все під ключ в них.
Ходять по п‘ятах, оцінюють тебе.
Для мене це дивно і відштовхує, ніби лишній раз не можеш пшикнути які тобі заманеться. Приїхала з Італії, там такого немає, приходиш і тестуй хоч цілий магазин і на собі і на блоттері. А в нас дивляться косо і летять одразу як заходиш, ніби саранча🤦🏻♀️🤦🏻♀️ А я люблю сама ходити і вибирати. 🫠
В Ароматека, доречі, більш спокійні продавці, хоч не нав‘язуються і можна самій все обрати зі спокійною головою.
Ходять по п‘ятах, оцінюють тебе.
Марафетчица• 01 мая 2023
Вы такая чувствительная. По поводу саранчи. Это их работа, их за стояние столбиком не похвалят. Поэтому они и подходят, а не потому что им прямо удовольствие доставляет к каждому подходить. В любой стране, если в магазине есть консультант в зале, он к вам обратится с вопросом: нужна ли помощь.
Вкуси мене• 01 мая 2023
в Ароматік дуже класна жінка-консультант була в Comme des Garcons. Дуже приємна. Може і зараз є, давно не заходила.
Гербарія сушу• 01 мая 2023
Не можна зараз порівнювати Італію та Україну в цій сфері. Навіть в Єві немає багатьох тестерів, або вони є, але в коморі або в пластиковій коробці.
Вкуси мене• 01 мая 2023
Ответ дляМарафетчица
В Брокарде грубые консультанты.
Потребую апгрейду• 01 мая 2023
Им выделили один тестер и они его спрятали чтоб тестировали те, кому он реально нужен, а не просто мимо шла и попшикала
Марафетчица• 01 мая 2023
Я тоже вчера была в Брокарде. Подошла к нужной полке, попросила нанести аромат на блоттер, мне помогли. Развернулась и ушла.
Марафетчица• 01 мая 2023
Ответ дляВкуси мене
В Брокарде грубые консультанты.
Нормальные там консультанты.
Оновлена версія
• 01 мая 2023
Ответ дляМарафетчица
Так, звертається і запитує консультант, це нормально, а от коли вже ходить крок в крок і оглядає, в руки тестер не дасть-це вже занадто. Якось перехотіла купувати в нас🙈 чому клієнт не має права сам тестувати? Це дивно…
Ответ дляМарафетчица
Нет. Поведение наших консультантов отличается от поведения их коллег в Европе. Исключение бывает в ’люксах’, но там своя особая атмосфера и проценты;)
Пацан к успеху шел• 01 мая 2023
Ответ дляМарафетчица
Тільки в Брокарді це роблять дуже нав´язливо, так,що купляти нічого не захочеться. І згодна з автором, погляди продавців такі,що наче ти їм щось винен...
Вкуси мене• 01 мая 2023
Ответ дляМарафетчица
Нормальные там консультанты.
Скорее всего мы с вами из разных экономических классов.
Марафетчица• 01 мая 2023
Ответ дляВкуси мене
Да куда ж там)
Оновлена версія
• 01 мая 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Ну знаєте, я так йшла гуляти, каву випити, забігла в бутік Кіліан, пшикнулась і вийшла, а через 10 хв прийшла і купила флакон парфумів. Хоча я взагалі не планувала купувати, в мене їх вдосталь))) а якби тестер був схований чи не приємний консультант-то не купила б.
Гербарія сушу• 01 мая 2023
Знаєте... І ще додам. Ось це з´явилося: ’А в Італії, Німеччині, Польщі...’ Щось там краще, ніж в Україні. Так в Україні зараз не європейське життя і ще довго не буде. Тож нехай наявніть тестерів дорогих парфумів будуть найбільшою проблемою для нашої країни та багатьох людей, які давно не мають коштів навіть на м´ясо для дітей.
Марафетчица• 01 мая 2023
Ответ дляГербарія сушу
Да здесь и до Италии с Польшами было вечное нытьё о несоответствии внешнего вида Брокарду и прочее.
Вечно дамы страдают от взглядов консультантов.
к.Буланова• 01 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Так это всегда обсуждалось, такое впечатление что туда принимают на работу только девочек с вот таким ужасным оценивающим взглядом
Сколько все об этом говорят- а ничего не меняется
Может, они думают, что в этом должна быть их фишка))
Потребую апгрейду• 01 мая 2023
Ответ дляОновлена версія
Вы путаете магазин бренда и полку в мультибрендовом магазине. В Брок заходят гораздо больше людей просто ради пройтись.
Гербарія сушу• 01 мая 2023
Ответ дляМарафетчица
Страдают, но мажутся и пшикаются)) Такой психологический надлом при покупке туши) Что-то мне кажется, что после очередного ночного ПВО такие страсти по отсутствию пшика Форда на блоттере как-то... странны)
Сливочная пенка• 01 мая 2023
Ответ дляГербарія сушу
А что не так. Мы вообще-то и на работу еще утром пошли и жизнь продолжается.
Лунтик-паунтик• 01 мая 2023
Ніколи такого не помічала. Але я в принципі не дуже звертаю увагу на консультантів. Привіталась і пішла до вітрин. Якщо потрібна допомога, просто звертаюсь до консультантів. Хто там як на мене дивиться, мені байдуже. Якщо я хочу придбати якийсь аромат, мене не зупинить ніхто)))
І зрештою, я знаю, що від консультантів вимагають ось цих «ходити тінню», пропонувати допомогу. Не думаю, що вони самі від цього в захваті. Тому відношусь з розумінням. І вам раджу.
Оновлена версія
• 01 мая 2023
Ответ дляМарафетчица
Я не бачила таких тем тут раніше🤷🏻♀️
Вкуси мене• 01 мая 2023
Ответ дляГербарія сушу
Вообще-то, Брокард для меня был отдушиной. Хоть немного переключиться на старую привычку.
Марафетчица• 01 мая 2023
Ответ дляГербарія сушу
Мы когда то мужем наблюдали в Оушен Плаза в Броке чувака, который подошел к стойке с парфюмами, побрызгал себя во всех впадинках в том числе в паху и был таков.
Я бы наверное тоже косо смотрела после десятка таких посетителей)
Оновлена версія
• 01 мая 2023
Ответ дляВкуси мене
От власне, такий собі спосіб трішки забутись та відволіктись, аби не зійти з розуму, всім зараз важко… думаю, що багато жінок таких, як ми із вами.
Гербарія сушу• 01 мая 2023
Ответ дляСливочная пенка
И правильно, жить нужно продолжать.
кнопкодав• 01 мая 2023
У меня, если есть настроение, возникает желание занять чем то консультанта) посылаю найти мне «вот такой как этот, только без цитрусов, с альдегидами, но обязательно без ноты ванили» :)
Оновлена версія
• 01 мая 2023
Ответ длякнопкодав
А потім купуєте?)) чи розвертаєтесь і йдете геть?
кнопкодав• 01 мая 2023
Ответ дляОновлена версія
Що купую?:) мені нічого з того не підходить, що вони намагаються підібрати за нотами і пропонують) а я тим часом ходжу і тестую все, що дійсно мені цікаво.