Мартыша• 01 мая 2023

Місячні у підлітка не стабільні

Дівчата, вітаю. У доньки в грудні 2022 пішли перші місячні. Їй 12.
Потім у січні, і у лютому 2023. Плюс мінус в один той самий день. І ось з березня немає. Виходить 3 місяці немає вже. У лютому в нас був загальний наркоз, ковтала зонд. Чи міг наркоз вплинути на порушення. Чи це нормально, що вони ще не стали регулярними?
Бо один лікар сказав, що ні, а інший що норма. Знайомі мами кажуть теж, що у їх дівчат немає регулярності і для першого року це норма.
Дякую за відповіді. Бо думаю шукати третього лікаря вже.
CatyK• 01 мая 2023
Щонайменше 2 роки цикл має повне право гуляти, як йому забажається, гормони стабілізуються не одразу. Тобто, це варіант норми.

KateFrosty• 01 мая 2023
В мій час казали, що до 1-1,5 року стабілізується цикл. І довгі перерви це в межах норми
Котюшка• 01 мая 2023
В мене в 12 перші були, потім місяці три не було) затримки були по кілька місяців. Все ок)
Веточка сакуры67• 01 мая 2023
У моей начались в июле. Пару раз был интервал 30 дней, но в основном 40-50.
ВыдраВГетрах• 01 мая 2023
Вроде это вариант нормы. А как у вас было? Ц меня например с самого начала каждый месяц день в день, цикл 30 дней, так же и у дочки, только цикл меньше. Так же и у мамы моей было.
автор Мартыша • 01 мая 2023
Ответ дляВыдраВГетрах
я не памятаю яка була перева коли вони тількі почалися, але в дорослішому віці завжди 34-45 днів.
Эфигения• 01 мая 2023
Так они первый год-полтора могут идти/не идти, как поппало. Конечно это норма. Пока организм перестроится... Это же дело не одного месяца.
летта• 01 мая 2023
можно не волноваться год полтора, но просто расскажу нашу историю - были нерегулярны больше года и переывы очень большие. мой гинеколог посоветовала узи и анализы. обнаружилась здоровая киста, и с анализах огромный пролактин. по мрт показало аденому гипофиза. поэтому редко, но и такое может быть. теперь просто знает дочь о проблеме и контролирует
автор Мартыша • 01 мая 2023
Ответ длялетта
дякую за вашу історію.