Дело было давно• 01 мая 2023

Ні клепки, ні совісті. От так мене кинули і навіть не на олх.

От, дівчата, уявіть ситуацію. Якби у вас була запланована важлива справа,яка б принесла у вашу сім´ю 15 тис. Але потрібно було цілий день реально попахати. Ви такі окрилені, бо ж є чоловік, який вам 100 % допоможе. І який, йб його м..., сам все це придумав і .... благополучно злився. Навішавши мені бантиків, що у нього робочий день. І все б добре, якби насправді він не поїхав з другом на рибалку. Повернувся додому пізно, п´яний і з тюльпаном.
Я то все встигла зробити. Замовлення виконала і гроші отримала. Але...
Як на вашу думку, який, в такому випадку, має бути зворотній зв´язок з цією істотою?
Категорія Флора і фауна тому, що я не знаю в яку ще категорію віднести цю свиню.
Сонячний зайчик• 01 мая 2023
Ответ дляAlenaG
Розчарую, але це не партнер тоді))
Це вже вирішувати автору, потрібний їй такий партнер чи ні.

Але відмовити він мав повне право, він же не раб її, щоб підписуватися на будь яку її ідею.
Семицветка• 01 мая 2023
Ответ дляAlenaG
Я вас расстрою, но вы путаете понятия любви к себе, и приспособленчество. Странно что вы готовы спокойно созерцать, как вас имеют ввиду. Вы на него рассчитываете, ждёте, а он обманул, и пошел пить. Вы сейчас советуете, забить на свои чувства, и быть готовой к следующему разу. Вам нравится когда вас поливают, обтекать и улыбаться? Ваше право.
Человеку вот не нравится.
В моей семье никогда не скандалят, в принципе. Однажды был случай, когда муж меня сильно подвёл. Пришёл ’’ощетинившись’’, готовый к обороне, потому что случай был серьёзный. А я не раздула скандал. Сказала, что очень сожалею о том, что эта возможность упущена. И ушла спать. Он утром очень извинялся и в самое ближайшее время, уже приложив немалые старания, организовал нам возможность ещё лучше предыдущей. А что было бы, если бы я скандалила? Ссора. Не более. И он бы так не старался после неё для того, чтобы меня порадовать.
Хлопаю ресницами• 01 мая 2023
Берете грошики і звєздуєте з другом на рибалку. А шо, життя бентежне)
Мотористка• 01 мая 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ви йому того тюльпана кудись запхали? Бо я точно не втрималася б…
Навіщо ви так з тюльпаном
LIANA171185• 02 мая 2023
Деньги потратить на себя любимую.
Нет хотелок прям сейчас-себе в заначку.
Мужу денег не давать!
75В• 02 мая 2023
Ось так йому: https://www.instagram.com/reel/CrDgwE4JBXb/?igshid...
автор Дело было давно • 02 мая 2023
Ответ дляМалявка ще та
Автор, подскажите пожалуйста в чем заключалась работа,если это не большой секрет
Потрібно було накопати 1500 шт саджанців малини. Це фізично важко. Скажемо не жіноча робота (
Детские_Будут?• 02 мая 2023
Ответ дляДело было давно
ОФІГІТИ. Я б серйозно образилася.
автор Дело было давно • 02 мая 2023
Ответ длялюбименькая
Что-то или кого-то?
Взрослую свинью уже не переделаешь и не перевоспитаешь.
Ситуацію в якій я живу і людину, яка часто створює подібні проблеми. Він не надійний.
Детские_Будут?• 02 мая 2023
Ответ дляДело было давно
Чого живете з ним? Ненавиджу ненадійних чоловіків. В мого чоловіка є недоліки. Але він надійний. Через те терплю його заскоки.
автор Дело было давно • 02 мая 2023
Ответ дляИнтимная
Если мне нужно самой вскопать огород за 15 тыс, я этого делать не буду категорически. А если это то, с чем могу справиться сама (а я не за многие вещи возьмусь), то зачем мне поднимать бучу дома?
...’’ Поливают’’, ’’ обтекать’’... Мне кажется, так о себе будут думать люди, которых часто обижали мужчины, и которым приходилось многое вывозить самостоятельно. Я к таким не отношусь.
Ооо, якраз справа була фізично важка. Мені потрібно було викопати 1500 шт саджанців малини. Земля мокра та важка. У мене не досі все тіло болить. Але підкачала тіло добряче) Та і розчарувалась не менше...
автор Дело было давно • 02 мая 2023
Ответ дляСонячний зайчик

По суті це його ідея з цим підробітком. Мій дохід дозволяє мені цього не робити ( в чотири рази більше, ніж заробляє він). Але щоб вистачало на всі потреби він запропонував ще такий спосіб. Тепер йде він на..р зі своїми підробітками.
автор Дело было давно • 02 мая 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Це ще ненадовго)