Все питаю зарання• 02 мая 2023
Не люблю приймати ні ванну, ні душ є ще багато таких?
От вилежуватись у ванні годинами, взагалі, не моє. Можу раза два в рік.
Душ я приймаю 5 хвилин від сили, а може і три, не розумію що там можна вимивати по 40 хвилин, щодня, а інколи двічі на день.Хоча, можливо в кого довге волосся потрібно багато часу щоб його вимити, бо я справляюсь швидко, правда, наношу маски і потім ще їх окремо змиваю.
Холодная каша• 03 мая 2023
А під душем я декілька разів намилююсь, бо одного разу не вистачає, чую ще піт та жир на шкірі.
Все питаю зарання
• 03 мая 2023
Ответ дляМетелик
Тут писали толку нема від нього
Тут писали про мене і чи є мені толк від лазерної депіляції?
Шмоточницаца• 03 мая 2023
Меня вода расслабляет, снимает стресс. Люблю и под душем постоять и в ванной полежать. Уже год как не дома, живем на съемной квартире, тут нет ванны, только душевая кабина и бойлер небольшого объема, так что не разгуляешься. Мечтаю о том моменте, когда снова смогу принять ванну.