Все питаю зарання• 02 мая 2023

Не люблю приймати ні ванну, ні душ є ще багато таких?

От вилежуватись у ванні годинами, взагалі, не моє. Можу раза два в рік.
Душ я приймаю 5 хвилин від сили, а може і три, не розумію що там можна вимивати по 40 хвилин, щодня, а інколи двічі на день.Хоча, можливо в кого довге волосся потрібно багато часу щоб його вимити, бо я справляюсь швидко, правда, наношу маски і потім ще їх окремо змиваю.
Дівка в намисті• 03 мая 2023
Ответ дляНевгамовна
Нет, что Вы))) это же моя стихия.
Это и моя стихия, но я не сплю в ванной... Всё же будьте аккуратней)

Невгамовна• 03 мая 2023
Ответ дляДівка в намисті
Окей! Договорились))) буду очень аккуратной
Дівка в намисті• 03 мая 2023
Ответ дляНевгамовна
Пирожкиня• 03 мая 2023
Мені саме складне то зібратися, а потім вже можу зоч годинами ніжитися
Але от сама думка що потрібно йти митися дратує
Що то за бзік?
Нічний дожор• 03 мая 2023
Ответ дляБарвіночка
я зранку присядки 3 хв миюсь під краном)
До цього мию окремо голову над ванною

А ввечері все тіло 5хв)
У Вас не нет душа?
Мизимец• 03 мая 2023
Я в ванне греюсь ,мёрзну я
автор Все питаю зарання • 03 мая 2023
Ответ дляOks_kis
Ахах
Какая вы дружелюбная😂
А для чого мені бути з вами доужнлюбною?
Пригаю-цибаю• 03 мая 2023
В ванні годину в день мінімум. Сьогодні немає гарячої води, то я цілий день про ванну думаю.
А ще думаю, може, вимкнули вже на місяць((
На пів ставки• 03 мая 2023
Миюсь без проблем, а от зуби чистити ненавиджу. Ще з дитинства. Заставляю себе постійно.

Красавица писяная• 03 мая 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я.👍
Воду не люблю до жути. В прямом смысле. Голову мою ровно в 10 дней.
Душ раз в 2 недели. Что заграницей что дома. Режим не меняется.
Ноги каждый день или дважды. Подмышками тоже. Полмываюсь тоже ежедневно. Душ нет.
Не умывпжсь никогда. Протока много лет. И той же протокой шею грудь спину . Все хорошо везде красиво и пахнет 👍😅
Представляю это амбре. Прям французская аристократка в Версале
Барвіночка• 03 мая 2023
Ответ дляНічний дожор
У Вас не нет душа?
Є, я так люблю в ванній
І стоячи з душем всю себе намочу, а так ноги, підмилась і пахви

Ввечері повністю миюсь
Анонім Секретар• 03 мая 2023
Я не понимаю, как можно в ванной долго лежать. В теплой воде я мёрзну сразу, в горячей - минут 10 полежу, согреюсь, а потом жарко и голова кружится, хочется вылезти.

А душ люблю, только идти туда не люблю. Но тоже - 5 мин и всё. Иногда хочется подольше, но нужно воду в бойлере другим оставить)))
Нічний дожор• 03 мая 2023
Ответ дляБарвіночка
Є, я так люблю в ванній

Ввечері повністю миюсь
Прикольно :-)
Какие же мы все разные.
Вероятненько• 03 мая 2023
Меня бесит не душ а больше то, что нужно периодически брить везде, щипать, манткюрить. Пока всё это сделаешь, два часа проходит в ванной.
Забрала і не сказала• 03 мая 2023
Мне тяжело принимать и ванну и душ, но в детстве и в молодости обожала.
Техпаспорт на медузу• 03 мая 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Ні
Я рак
В мене два Раки, вони б жили в душі
АБВГДейка• 03 мая 2023
Я ванну востаннє років 10 назад мабуть приймала. Мені погано від ванн. Під душом теж довго не стою, та і загнати себе в нього важко, хоч і миюсь щодня. Люблю плавати, але процес в воду зайти ну дуже не люблю, бррр.
ЗаведУющая• 03 мая 2023
Я не люблю туда заходить, но стоит мне начать купаться - каааф

Обожаю там греться, чтоб все косточки хорошо прогреть кипятком прям.. я просто очень худая как рахитка
El_ena• 03 мая 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
И в море не купаюсь. Хожу по берегу часами, по икры 9айду. Дальше полный некайф. Не мое навсегда.
От де знайшла однодумців. А то всі близькі дивуються. А мені вода не приносить задоволення. Лежу завжди на березі, стережу речі

Допоможіть знайти• 03 мая 2023
Люблю гарячу ванну тільки коли холодно, приймаю душ по 5 хвилин, мене теж цей процес бісить 😁
Да_Я_ТакаЯ_• 03 мая 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Запахи не от тела, а от одежды по большей части.
А на одежде запах откуда берётся?)
НеГолосую• 03 мая 2023
Я мию тіло швидко, але люблю довго під текучою водою стояти. Вона наче весь негаразд змиває з мене.
Лукава Кішка• 03 мая 2023
Ответ дляБарвіночка
До цього мию окремо голову над ванною

А ввечері все тіло 5хв)
И я так.
Лукава Кішка• 03 мая 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
я такая. стараюсь быстро завершить водные процедуры. самое интересное, что море обожаю
И я так.
Море обожаю, ванну и душ терпеть не могу.
Молчавочка• 03 мая 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Аналогично. Мокро и холодно.
Леска• 03 мая 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я.👍
А який сенс мити окремо запчастини якщо швидше повністю??
Незазадрю вашому оточенню, уявляю який там штин та відок...голова р в 10 днів, тіло оаз на 2 тижні
Леска• 03 мая 2023
Авторе, головне щоб ви милися в принципі, а скільки по,часу то вже справа така
парИла я парИла• 03 мая 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А на одежде запах откуда берётся?)
Від пахучого тіла, митного лише водою. Тож, одяг пахне, а не смердить
Сколько_мне_лет?• 03 мая 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я.👍
фу,10- дневная головка
Как_б_не_так• 03 мая 2023
Ответ дляБарвіночка
До цього мию окремо голову над ванною

А ввечері все тіло 5хв)
Спочатку присудки, потім нагнувшись… воно вам треба? Той же самий час і у звичайній позі можно все тіло обмити, як біла людина