Винник• 06 мая 2023
Заблокували сторінку в фейсбук
У знайомої заблокували сторінку в фейсбук, не знаю за що, мабуть за якісь коменти. Пише щоб розблокувати треба фото документу, вона не хоче їм скидати паспорт. Просить допомогти, а я сама з таким не зтикалась. Чи можна її розблокувати якось без фото паспорту? І чи можна зробити на один і той же номер нову сторінку, чи треба новий номер?
ЗдесяЯ• 06 мая 2023
Без подтверждения личности не разблокируют, если создать на тот же номер или почту тоже заблокируют.
Винник
• 06 мая 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Дякую