Пи Пи Пилюля• 07 мая 2023
Рублені котлети, рецепт
Раночку, дівчата. Поділіться рецептом рублених котлет. Я планую з філе курки або індиче, що куплю. Читала, що додають сир твердий, сметану. Філе треба мілко різати, котлети прожарюються добре? Чи не треба допікати в духовці?
Або просто діліться планами на сніданок)
Полюю на дрони• 07 мая 2023
В інтернеті повно рецептів, мені більше подобаються з філе стегна, ніжніші виходять.
Пи Пи Пилюля
• 07 мая 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Так, я в інтернеті дивилась, а пишу тут, щоб поділилися практичними порадами. Ось ви написали, що з стегна краще
Ручки-Крючки• 07 мая 2023
Вони моментально готуються, пару хвилин і все. Соковиті виходять. Ріжу кубиками+яйце+сіль/спеції, можна краплю гірчиці+ зовсім трішечки борошна. Мої ще люблять, коли там троішки моркви, зелені і кукурудзи. Але можна додавати що хочете, а можна лише тільки курку. По-всякому буде смачно.
КаваЗМолоком• 07 мая 2023
Тьотя робила дуже смачні, м´ясо різати кубиками 1 на 1 см, майонез цибуля, постояти, потім яйце крохмаль, трохи борошна. Смажила як млинці, потім допікала
Ручки-Крючки• 07 мая 2023
Я просто обсмажую пару хвилин з кожної сторони. Беру філе куряче. Всякі такі штуки (рибу, котлети і тд)я люблю обсмажувати на пергаменті, щоб не липло і легше мити)
ЛюблюДевчонок• 07 мая 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Ви олію льєте прямо на перганмент чи під пергамент, чи взагалі не льєте?
Куда ж без меня• 07 мая 2023
Ріжу мілким кубиком філе, додаю обсмажені цибулю з грибами, сіль , перець, мука, 1-2 яйця( дивлюсь по густоті) і смажу.
Ручки-Крючки• 07 мая 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Під пергаментом суха сковорідка, викидаю пергамент і сковорода чиста) Не липне, не присмажується кіптява з котлет чи борошна
Пи Пи Пилюля
• 07 мая 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Як млинці, типу, плоскі? Чи по часу?
Ручки-Крючки• 07 мая 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Ллю на пергамент
Пи Пи Пилюля
• 07 мая 2023
Ответ дляРучки-Крючки
От і я хочу з якимись добавками, побачила сир добавляють. Треба буде сьогодні на пергаменті спробувати посмажити
к.Буланова• 07 мая 2023
Я роблю з майонезом, мені так смачніше. Ніякого сиру. Люблю їх їсти холодними з соусом ( майонез, або сметана , часник, зелень).
КаваЗМолоком• 07 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Як млинці, типу, плоскі? Чи по часу?
Так плоскі, не товсті як котлети
Пи Пи Пилюля
• 07 мая 2023
Ответ дляLediBlac
Я покупаю рубленый фарш, могу добавить немного обычного фарша в пропорции примерно 1*3, много лука, чеснока, горчицу и специи как на котлеты, яйцо. Жарю на сковородке, накладываю ложкой, как оладьи, дотушивать не надо.
О, це, мабуть, ідея - змішати зі звисайним фаршем
Твоя подружайка• 07 мая 2023
Ответ дляparele
Я нарезаю небольшими кусочками, до 1 см. Добавляю лук, укроп, яйца, муку, перец и соль.
Можно ещё филе слегка помариновать предварительно с ложкой майонеза (сейчас меня заплюют), тогда они ещё нежнее.
С майонезом лучше!
Пи Пи Пилюля
• 07 мая 2023
Ответ дляikudria
Роблю як на фото; правильно пишуть, що з філе стегна ніжніші, але вцілому це смачний і швидкий рецепт 😌
Дякс🙂
Тракторні війська• 07 мая 2023
Готовлю часто, у меня их любят. На 2 филе-пару ст.л майонеза и оставить постоять. Затем туда 2 яйца,натираю на крупной терке сыр,соль,специи,сухой чеснок немного, 2 ст.л.муки. Жарю быстро до румянца,складываю в форму под фольгу и допекаю в духовке.
Лук не режу,у меня он постоянно подгорает,мне так не нравится. Когда котлеты быстро обжарить и допечь в духовке они выходят очень сочные 👌🏼
Штора с кисточкой• 07 мая 2023
Ответ дляЧарочка діда
Тут кто-то советовал. Я сохранила скрин
Не представляю как можно рубленые котлеты обмакнуть в панировке, там же довольно жидкий фарш. Ложкой выкладывать в панировку и сверху присыпать?
Чарочка діда• 07 мая 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Не знаю, я не пробовала готовить по этому рецепту. Только сохранила)
Чарочка діда• 07 мая 2023
Вот по этому рецепту готовила (на фото). Нам понравилось. Особенно сын-привереда оценил. Кабачки, сыр на крупной терке, мясо кубиками.
Пи Пи Пилюля
• 07 мая 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
У мене не рідкий вийшов, може я мало сметани/майонеза добавила. Я із всіх порад тут взяла потроху))) І смажила на пергаменті.
Пи Пи Пилюля
• 07 мая 2023
Ответ дляЧарочка діда
З кабачком зроблю наступний раз, думаю соковитіші будуть