Брюлик в стразах• 07 мая 2023

Когда вы видите в ребенке те же качества, что раздражают вас в муже...

вы так же сильно раздражаетесь, как и в случае с мужем? Дочь - полная копия своего отца и некоторые его черты в ней меня ужасно раздражают. Мучает совесть по этому поводу.
Протру пилюку• 07 мая 2023
А совесть почему мучает? Эмоции, даже негативные и даже к собственным детям- это нормально
Ангелок з ріжками• 07 мая 2023
Я вижу в ребенке свои плохие качества.
Пугачиха• 07 мая 2023
В мужья выбрала человека, в котором меня ничего не раздражает. Сыновья тоже такие.
автор Брюлик в стразах • 07 мая 2023
Ответ дляПротру пилюку
Ну не знаю. А как же безусловная материнская любовь?
ОдинРазНадетое• 07 мая 2023
Дитині буде дуже приємно, що ви свої невдалі стосунки з чоловіком переносите на неї. Тобто ви не хочете працювати над собою, а краще дитину звинувачувати в якихось качєствах?
ОдинРазНадетое• 07 мая 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Заспокойтесь, у вас її немає.
tarveldy• 07 мая 2023
Син вібрав всі нестерпністі риси і від мене і від чоловіка
Задовбун
Хочу в БАНю• 07 мая 2023
В муже ничего не раздражает. Вижу в ребёнке то, что раздражает в себе 🤣🤣🤣 а вот это уже проблема)
Протру пилюку• 07 мая 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Любовь- это отдельно, а живой человек- отдельно и одно другому совершенно не мешает. Ну если вы не стараетесь рассказать дочери,что она не соответствует вашим ожиданиям, например
автор Брюлик в стразах • 07 мая 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Чому невдалі? У мене непоганий чоловік і у нас гарні стосунки, ми навіть майже ніколи не сваримось, не ображаємо один одного. Але в нього є риси характеру і особливості темпераменту, які мене дратують. Мені здається, важко найти такий варіант, щоб нічого не дратувало.
автор Брюлик в стразах • 07 мая 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Заспокойтесь, у вас її немає.
Добре, що у вас є. Головне, щоб ваші діти це оцінили.
Танцепесенная• 07 мая 2023
Тоже ребенок очень похож на бывшего мужа и внешне и по характеру,но меня это даже радует, умный и симпатичный мужик, дочка в него красивая и не дура по жизни
ОдинРазНадетое• 07 мая 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Перепрошую за грубість.
Неновая почта• 07 мая 2023
Нічого не дратує. Дитина батька не вибирала, а вона повна його копія.
автор Брюлик в стразах • 07 мая 2023
Ответ дляНеновая почта
Значить, вас і в чоловікові нічого не дратує.
Я такая наивная• 07 мая 2023
Як я вас розумію, терпіти одного тепер ще двох.
Бісить страшенно інтроверт, нічого не треба і ніхто як і в батька. Пасивність страшна. Ще одного могла тягти, а двох то не під силу, тому тяжко захворіла
Простоваля• 07 мая 2023
Ох Автор, я дуже довго все згладжувала, але тепер перехідний період, це якесь исчадие ада...
Я ловлю себе на думці, що стала ненавидіти його...
Вчора через те що не дала доступ до Інтернету в 11 вечора, нахамив, зібрав рюкзак і втік, прийшов в 2 ночі, а ми закордоном.
Він мене так задовбав, що я просто незнаю куди від нього дітися...
А в кого він такий проблемний не знаю...
Наче всі в родині адекватні. А з ним ні дня спокою... З кожної школи, догани, скрізь він найгірший по поведінці.
Жалію дуже що народила... Риси бачу деякі від амеби, свекруха така блаженна...то коли бачу, то така агресія що ледве стримуюся.
А можливостей ми йому дали багато, все просрав і гарні школи і місце в серйозній міжнародній команді, одним словом ліниве проблемне створіння.
Просто звязда• 07 мая 2023
Красота в глазах смотрящего... Если вас что-то раздражает в других людях, то дело не в них, а в вас. Окружающие не должны соответствовать нашим ожиданиям. Когда я это осознала, жить стало значительно легче.
Простоваля• 07 мая 2023
Ответ дляПросто звязда
Ну це легко говорити а як змиритися коли ти заходиш на кухню і стаєш в сміття, коли все завалено грязною посудою, речі розкидані скрізь, звінки зі школи з проханнями зробіть щось, зриває уроки, відсторонення від школи, хамство всім...
Як можна закрити на це очі? Я не хочу в такому гівні жити...а як же мій комфорт, чи головне зайки лужайки і нехай хоч на голову....Це не про соответсвие, а про норми поведінки в суспільстві..
автор Брюлик в стразах • 07 мая 2023
Ответ дляПросто звязда
Я знаю. Но это все в теории. Но если меня раздражает, что человек вещи не кладет/ставит, а швыряет, а когда берет что-то из рук, то практически выдергивает вместе с рукой, то меня это не может не раздражать.
Просто звязда• 07 мая 2023
Ответ дляПростоваля
Уборку не считаю проблемой при наличии современной техники. Хамство это плохо конечно. А как это происходит? Вы с ребенком ласково и вежливо, а он в ответ хамит? Дети просто как правило зеркалят.
Гидроусилитель руля• 07 мая 2023
Я чоловіка обирала і дитину народжувала усвідомлено.
Нічого в дитині не бісить, найкращий.
Простоваля• 07 мая 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
А скільки дитині років?
Я зглажувала все і розумію, що не правильно, треба відразу ставити на місце таких дітей....
Хи хи, ну ну• 07 мая 2023
Вижу в ребенке собственные качества и это так бесит.
Гидроусилитель руля• 07 мая 2023
Ответ дляПростоваля
Це частина вас. Він же не у сусідів такий виріс.
Гидроусилитель руля• 07 мая 2023
Ответ дляПростоваля
А ви хоч раз хвалили його? Чи тільки критика?
Простоваля• 07 мая 2023
Ответ дляПросто звязда
Ну от Ви не рахуєте проблемою, а я в свинарнику жити не можу, я вступила в його харкотиння біля його ліжка, бо його величність встати не могла і дійти до умивальника...
Ок мене зеркалить, а вчителів?
Тут вони в попу цим дітям лізуть, от він і хамить...
Він з тих хто гарне відношення до себе сприймає за слабкість і починає нагліти...
Я не знаю за що мені такий придурок попався....Я його правда дуже любила, а тепер щось обірвалося вже просто....
Простоваля• 07 мая 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Якби він був хоч на 10% як я, я була б щаслива!!!
Вже давно доведено що виховання це тільки невеликий відсоток, все інше гени, суспільство і т.д
Просто звязда• 07 мая 2023
Ответ дляПростоваля
Ок мене зеркалить, а вчителів?
Сочувствую. Надеюсь перерастёт. У вас один ребенок?
Гидроусилитель руля• 07 мая 2023
Ответ дляПростоваля
Гени ваші з чоловіком навпіл.