Брюлик в стразах• 07 мая 2023

Когда вы видите в ребенке те же качества, что раздражают вас в муже...

вы так же сильно раздражаетесь, как и в случае с мужем? Дочь - полная копия своего отца и некоторые его черты в ней меня ужасно раздражают. Мучает совесть по этому поводу.
Простоваля• 07 мая 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
А ви хоч раз хвалили його? Чи тільки критика?
Звичайно що хвалила. Йому в школі видали типу за гарну роботу похвалу, я поставила на видне місце, пішли з ним в Мак.
На другий день звінок зі школи зробіть щось з ним...
автор Брюлик в стразах • 07 мая 2023
Ответ дляПростоваля
А скільки дитині років?
Я зглажувала все і розумію, що не правильно, треба відразу ставити на місце таких дітей....
8 років. Тут немає, за що ставити на місце. Це просто якись такі риси, які просто мене дратують і все. Різкість рухів, невміння чекати, невміння дослухати до кінця (весь час я закінчую фразу ’в спину’). Поверхневість.
Гидроусилитель руля• 07 мая 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Так це ваше суб´єктивне сприйняття. А хтось вас так сприймає, когось ви неусвідомлено бісите.
Простоваля• 07 мая 2023
Ответ дляПросто звязда
Сочувствую. Надеюсь перерастёт. У вас один ребенок?
Один, Слава Богу!!!
Я більше б не народжувала навіть за мільярд... Він стільки крові моєї випив...
Оце переросте, я чекаю з років 5...
Проблеми були скрізь, психологи, ой такий вольовий характер чекайте.
Тепер розумію що плтрібнл було лупити за кожен промах, то може б хоч боявся, а не дичь творив...
Гидроусилитель руля• 07 мая 2023
Ответ дляПростоваля
Розмовляли з ним ’по душам’? Що там у школі, з ким він товаришує, яка обстановка у класі? Тільки не в лоб, а якось ненав´язливо?
Простоваля• 07 мая 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Ну потрібно всерівно говорити як потрібно...
В спину Ви не повинні говорити, це неповага, а не риса характеру.
В перехідний будете бігати як я в 2 ночі забирати додому, бо царя образили...
автор Брюлик в стразах • 07 мая 2023
Ответ дляПростоваля
Ну от Ви не рахуєте проблемою, а я в свинарнику жити не можу, я вступила в його харкотиння біля його ліжка, бо його величність встати не могла і дійти до умивальника...
Ок мене зеркалить, а вчителів?
Тут вони в попу цим дітям лізуть, от він і хамить...
Він з тих хто гарне відношення до себе сприймає за слабкість і починає нагліти...
Я не знаю за що мені такий придурок попався....Я його правда дуже любила, а тепер щось обірвалося вже просто....
Вас тут не зрозуміють. Я сама педагог і бачила різних дітей. Так, є такі, що гарне відношення сприймають за слабкість. І чим краще ти до них, тим гірше вони до тебе, взагалі на голову сідають. Але 99% тут вважають, що дитина - то чистий аркуш, що захочеш - те й напишеш.
Простоваля• 07 мая 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Слухайте, ну звичайно, ми ж переїжджали, я після школи завжди заходила, питалася ну як тобі і т.д...
Відповідь ’ ну норм’ і може ще встати щоб мене випровадити і двері закрити, щоб грав в ігри...
автор Брюлик в стразах • 07 мая 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Це частина вас. Він же не у сусідів такий виріс.
Я ж і тему відповідну створила - що, як в дитині немає нічого від тебе? Чи ви не вірите, що такі існують?
автор Брюлик в стразах • 07 мая 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Гени ваші з чоловіком навпіл.
Це не так працює.
Гидроусилитель руля• 07 мая 2023
Ответ дляПростоваля
Значить, не норм.
Простоваля• 07 мая 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
О педагоги взагалі в шоці коли мене бачать, кажуть, ми вас уявляли по іншому. І всі звонять і кажуть тільки з поваги до вас ми даємо йому другий шанс.
Але це не про те що я така класна, а про те що думають що він з неблагополучної сім´ї....
Гидроусилитель руля• 07 мая 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Дивна закономірність, що педагоги не можу ь знайти підхід до власних дітей.
Є така знайома , дитина скрізь поводиться, як Мауглі.
автор Брюлик в стразах • 07 мая 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Може, тому що вдома хочеться просто розслабиитись, а не шукати підхід?
автор Брюлик в стразах • 07 мая 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
І який такий підхід мені шукати? Я що можу із холерика сангвініка зробити, наприклад? Чи якщо в дитини мало емпатії, я можу її додати якось?
автор Брюлик в стразах • 07 мая 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Там, може, дитина з діагнозом.
Гидроусилитель руля• 07 мая 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Там, може, дитина з діагнозом.
Нема ніякого діагнозу. Хоча мені схоже на СДВГ.
Гидроусилитель руля• 07 мая 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Мало що вам хочеться. Народили - виховуйте. Всім хочеться розслабитись, але скільки в дитину вкладеш емоційно, стільки і отримаєш згодом.
Неновая почта• 07 мая 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Значить, вас і в чоловікові нічого не дратує.
Дратує. Але не дитина його вибрала а я. Не бачу підстав біситись на творіння яке в цьому не винне.
Запароленое одеяло• 07 мая 2023
Ответ дляПротру пилюку
Любовь- это отдельно, а живой человек- отдельно и одно другому совершенно не мешает. Ну если вы не стараетесь рассказать дочери,что она не соответствует вашим ожиданиям, например
Моя мне отвечает уже, что она не обязана соответствовать ничьим ожиданиям
А по теме видеть в дочке свои собственные ужасные качества, с которыми борешься всю жизнь, это еще веселее. Думаешь, шо, опять?
автор Брюлик в стразах • 07 мая 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Ну, це все ж діагноз.
автор Брюлик в стразах • 07 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Не знаю, мне во мне все мои качества нравятся и устраивают:)
Поддакиваю иногДА• 07 мая 2023
Дитина батька не бачила вже роки три-чотири, до цього може кілька разів на рік і бачились, хоча це забагато, було таке що не бачились жодного разу на рік, кілька років поспіль, при цьому копія просто, ті ж жарти, така ж поведінка, просто один в один, так було завжди, від народження.
Трохи неприємно буває, але ні, не так дратує, бо на дитину немає образи.
автор Брюлик в стразах • 07 мая 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
У мене і на чоловіка немає образи, ми разом нормально живемо. Але певні риси характеру чи особливості, які проявились ще й в дитині, напружують. Бо коли це помножене на 2, то це сильніше дратує.
Запароленое одеяло• 07 мая 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
И окружающих?
Ваши какие-то черты никого не раздражают? Как например вас раздражают черты мужа и ребёнка
автор Брюлик в стразах • 07 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
И окружающих?
Ну, наверное. Я, например люблю порядок и чтобы все лежало на своих местах. Предполагаю, что это может кого-то раздражать. Но не считаю, что это плохое качество и мне нужно с ним бороться:) Не люблю суету, люблю все спокойно делать, без спешки (не тормоз при этом). А суетливые, дерганые, шумные и кипишные люди меня раздражают. Думаю, я не одна такая.
dahashutka19• 07 мая 2023
Я вижу в сыне свои гавняные качества, да бесит немного 🤣
Гидроусилитель руля• 07 мая 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Ну, це все ж діагноз.
Ну, це ж мені так здається, але я не лікар. А офіційно діагнозів там нема.