Лінива, не каюсь• 08 мая 2023
Як залучити користувачів у ФБ групу?
Чи може хтось поділитися досвідом як ефективно організувати цей процес? Чи є якісь ресурси, які б допомогли у цьому (оплатно чи безоплатно)?
Вдячна усім!
Дали полный бан• 08 мая 2023
Чуть ниже есть тема ’погадаю на таро в обмен на подписку в Инстаграм’. За первые 5 минут четверо желающих))
Лінива, не каюсь
• 08 мая 2023
Ответ дляЦветашоколада
Залишилося лише навчитися гадати на таро
Клевотница• 08 мая 2023
Друзья есть? Напишите на своей странице в ФБ пост-приглашение(о чем данная группа, какие публикации планируете), что приглашения друзей приветствуются и вставьте ссылку на группу.
Можно так же днлать репост публикацийиз группы на своей странице.
Дали полный бан• 08 мая 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Необязательно, желайте всем счастья, благополучия, любви, удачи, денег и следить за здоровьем)))
Лінива, не каюсь
• 08 мая 2023
Ответ дляКлевотница
Мало друзів і серед друзів батьки із дуже специфічним гумором.
Стараюся зараз знайти групи, де дозволені дописи такого плану, поки безуспішно.
Я запрошую своїх друзів через функцію запрошення.
Думаю чи можу я запросити людей із інших схожих груп через пп, чи це вважаєтиметься аморальним або негарним вчинком з мого боку.
Твоя подружайка• 08 мая 2023
Ответ дляМона Лиза
Рекламою
Корисними публікаціями
Хіба групу можна рекламувати?
Мона Лиза• 09 мая 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Хіба групу можна рекламувати?
1.Через сторінку
2. В гуглі
3. Реклама взаємна з іншими групами
4. Купити рекламу в інших групах
5. Купити рекламу в телеграм та інших каналах
2. В гуглі
3. Реклама взаємна з іншими групами
4. Купити рекламу в інших групах