Как вы?
Сегодня не могла уснуть, нервничала :(
Mariya Prokhorova• 09 мая 2023
Ответ дляMozarella
Вчера как тревога началась открыла окно, лежала и слушала обстановку. В итоге под первые Бахи вырубилась.
Сейчас проснулась и какие хорошие новости от наших ПВО 🙂
І я все проспала , зараз читаю новини , тишуся як відпрацювали наші янголи ППО )
Ответ дляMariya Prokhorova
Они молодцы 👏
Смотрю фото останков ракет в поле, на огороде жуть просто от размеров.
Я вчера как началась тревога думаю ну будет как будет, уснула да еще крепко так. Уже привыкаешь спать под что угодно 😵💫, а те все пыжатся уроды с обстрелами своими
Mariya Prokhorova• 09 мая 2023
Ответ дляMozarella
Они молодцы 👏
Я так само , ще після того, як тему вчора про Монро почитала
Послухала її сторіз , де вона норм написала , то просто гром весняний і продовжила спати !
Ответ дляLudaSHS
⚡️ЗНИЩЕНО 23 із 25 КРИЛАТИХ РАКЕТ
У ніч на «сакральне» 9 травня рашисти завдали удару по території України крилатими ракетами морського та повітряного базування.
Близько 22.00 години 8 травня із носіїв у Чорному морі противник випустив вісім крилатих ракет «Калібр», які спрямував на східні регіони країни.
Усі вісім – знищено силами та засобами протиповітряної оборони повітряного командування ’Схід’.
Уже ближче до 04.00 ранку 9 травня окупанти здійснили пуски 17 крилатих ракет повітряного базування Х-101/Х-555 з літаків стратегічної авіації – чотирьох Ту-95мс (район Каспію).
Силами та засобами протиповітряної оборони повітряного командування ’Центр’ знищено 14 крилатих ракет, ще одну – у зоні відповідальності повітряного командування ’Південь’.
Усього знищено 15 крилатих ракет Х-101/Х-555.
Загалом за дві хвилі обстрілу України у ніч на 9 травня 2023 року російські окупанти здійснили пуски 25 крилатих ракет Калібр та Х-101/Х-555.
23 із них знищено протиповітряною обороною Повітряних Сил Збройних Сил України, у взаємодії із складовими Сил оборони України.
Повітряні Сили ЗС України
Кривая статистика.
23 из 33. А не 25.
Куда Харьковскую область дели, куда 8 штук прилетело?
23 из 33. А не 25.
Ответ дляКузякин
Никаких нет. А по факту они есть и они прилетели в Харьковскую область.
Есть
Была отработка Су и Каб сумская
И с-300 Харьков
Не путайте авиацию ( стратегичаская) и ракеты
Генштаб отчитался о Крылатых дальнего действия
Держите отчет
Вчора ввечері ворог завдав масованого ракетного удару по Харківському району області. «Прильоти» 6 ракет С-300 зафіксовані у районі с. Новий Коротич. На щастя, всі ракети вдарили у землю. Обійшлося без постраждалих та руйнувань.
Ще 1 ракета С-300 влучила в районі смт. Солоницівка Харківського району. Пошкодження зазнала транспортна інфраструктура, сталася пожежа в лісопосадці.
У с. Цапівка одна з ракет С-300 пошкодила приватний житловий будинок.
— ОВА
Была отработка Су и Каб сумская
И с-300 Харьков
Держите отчет
— ОВА
Ответ дляLudaSHS
Есть
Была отработка Су и Каб сумская
И с-300 Харьков
Держите отчет
— ОВА
Была отработка Су и Каб сумская
И с-300 Харьков
Держите отчет
— ОВА
Это их харьковского паблика?
Ответ дляКузякин
Я пишу о статистике, в которой нас нет. Мы есть только в наших харьковских пабликах. В остальных я не видела.
Вы в каком прочитали о Харьковской области?
А почему должны быть вы в статистике крылатых?
Там нет и Каб Юга вчера и Сумской.
Обстрелов было много с наземных и тактической авиации
Речь идет о дальних ракетах Стратегической авиации и отчет по ним .
По областям можете каждый ден. Смотреть сводки
Там нет и Каб Юга вчера и Сумской.
Ответ дляLudaSHS
Там нет и Каб Юга вчера и Сумской.
Ок, я поняла. Я думала это общий отчет. Ну нет так нет.
А общий где? Или его вообще не делают?
Wendy Rhoades• 09 мая 2023
Ответ дляGюнтер
Мамкін стратег,вкотре обісрався по саме не хочу.Але людям за пару днів ,знатно нерви потріпали.
Буде сьогодні блаженний на параді стояти сіпатися і кехати.
не буде, в онлайні ж буде, бо дуже занятий...мабуть, міжнародними поїздками)
Країна моральних виродків, як же вони вже набридли((
Wendy Rhoades• 09 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
С фб
ППО в Києві.
Це було дуже круто! Схоже, збили балістику (бо застосували надзвичайні засоби) і не тільки. Потужно!
ППО в Києві.
ой да, щось так гупнуло, що навіть я прокинулась)
Не так як раніше було.
Николь1986• 09 мая 2023
Ответ дляRosa Blanca
У нас коло унітаза просто гніздо. Я його сьогодні намостила. Мені випало пристроїтись коло дітей мордой ліца до білого друга. КаЛідор не обладнала)
Так и у нас не гнездо в коридоре. Просто на стульчиках сидим. Раньше матрас детский старый дожила, на нем сидели, но он много места занимает, обувь мешает, коридор очень маленький.
Ответ дляWendy Rhoades
Не так як раніше було.
Молчат
Типа все крылатые
Вчера по Снн было , американцы подтвердили что с 4-5 мая таки Патриот кинжал сбил, говорили это команда, наученная в Оклахоме сбила ракету. Умнички пво шники.
Типа все крылатые
Ответ дляLudaSHS
Я с Киева и прочитала об этом массу инфы.
А вы с Харькова и мало где увидели?
Из Харькова.
Я пишу не о Харьковских пабликах, уже повторяюсь который раз.
Ладно, неважно.
Смысл моего поста был в том, что молодцы - сбили 23 ракеты, но наша область где-то в сторонке и если сделать общий отчет, то не так все хорошо по сбитию всех ракет, увы(
Ладно, неважно.