Викасикрет• 09 мая 2023

Беженка со Львова

Сейчас мне напишут, что тема для срача.... но мне выговориться нужно. Я нахожусь в Польше и поддерживаю украинского производителя и все украинское. Естественно иcкала мастера парикмахера с Украины. Пошла... и чуть не стошнило, мастер переселенка со Львова, 2,5 часа рыдала как страшно жить во Львове, как раша ненавидит именно Львов, как ей тяжело в Польше, дома лучше, но возвращаться ей страшно, как 24.02 она слышала в далеке взрывы и т.д. Я сидела и молчала и слушала прям какой-то "ценизм", она у меня ничего не спрашивала, только рассказывала, какие все несчастные в Польше переселенцы. Я так понимаю, что это дежурная речь заготовленная для всех клиентов. После 1,5 часа "плача" спросила откуда я и перестала со мной разговаривать. Наверное все поняла, а может и нет... Осадок на душе до сих пор. Я поняла, что я заграницей боюсь своих же, хотя тянусь к ним. Сейчас все напишут мне, что у нас одинаковый паспорт и т.д. Можете меня осуждать, я не поняла ее вообще, все целое, все живы, каждый месяц ездит домой, дома родители ждут, муж по шляху ездит туда сюда и она несчастна...
P.S Я с Мариуполя, потеряла все, Слава Богу близкие живы, знакомых очень много погибли, тысячи пропали безвести, после выезда в Украине не была ни разу-просто некуда ехать. Писать и говорить за литр воды на 7 человек на сутки не буду, не возвращаюсь к этим вопросам хочу все забыть...
frolik• 09 мая 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Так количество потерявших дом растет, а жильё (я говорю про Германию) уже занято испугавшимися сирен.
Знов за рибу гроші, але мені не важко ще раз написати: Німеччина все ще приймає українців - отже, місця є.
frolik• 09 мая 2023
Ответ дляOasis in the Desert
А там пособие нормальное. Для потерявших всё оно актуально!
А чому не в Фінляндію або Норвегію?
Еленка14• 09 мая 2023
Ответ дляАнна-3006
Обнимаю Вас, я про это и писала что ЗУ бьет себя кулаком в грудь, что только они воюют, а остальные мужики с Украины по Европам прячутся. Вот оно как оказывается
Тільки статистика, насправді, говорить про інше.
Оказывается, это оно совсем не так
Pavelolka• 09 мая 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Так вы за пособием? Скажите, а если семья в Украине не имеет квартиры. Живет на съеме. С сегодняшней экономикой лишилась работы, цены ах..ые, ВПО не положено, всякие красные кресты и оон не положено, им, простите, сдохнуть с голоду здесь?
akulla• 09 мая 2023
Я автора поддерживаю полностью.
Уважения к плакальщицам и нытикам нет никакого и никогда не было.
В данном случае горе очень просто можно измерить и оценить и в денежном эквиваленте, и моральный ущерб.

Да, давайте будем терпимее друг к другу, думать о том, что рядом человеку может быть намного хуже и трезво смотреть на свое реальное положение.
Миззери• 09 мая 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Я в своем родном Киеве! Жильё станом на сьогодні у меня есть!)
И слава богу и пусть так будет
Ну можете посочувствовать остальным киевлянам что у них не такие стальные яйца как у вас но не возмущаться этим фактом
natallochka• 09 мая 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Хто такое внушав? Да каждая вторая україномовна советчица обвиняет русскоязычних в нападении рф.
То в чому справа? У вас є факти? Викладайте списки і явки сєпарів, будемо звинувачувати обєктивно
Миззери• 09 мая 2023
Ответ дляfrolik
Не підходить Польща, там виплат немає. Німеччина потрібна.
Так тоже места есть
Но смотрю именно Ирландия приглянулась которая за пол мира 🤣
Ingasl• 09 мая 2023
Живу за кордоном, в наше містечко теж дуже багато ’біженців’ із заходу приїхали і розповідали місцевим як їм там в Україні страшно було... Мене це спочатку гнівило, бо я не могла зрозуміти, чому ці люди повлаштовула своїх дітей в школи, садочки, зайняли робочі які б могли надатися дійсно біженцям, людями які втратили дім, роботу, все... Але з часом я також прийняла для себе думку, що кожна людина має право на право вибору, на нормальне життя, достаток. Якщо в Україні важко знайти роботу, ціни виросли, то чому ці люди не мають права шукати можливості за кордоном? Тому, стала спокійно до всіх відноситися...
Миззери• 09 мая 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Там достаточно жилья
Люди не хотят ехать
Возможно одна из причин зачем придумывают такие легенды что мест нет
Можно приехать в Польшу на 40 злотых и пособие для детей или там идти работать
Кузякин• 09 мая 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
На кожне ваше відео я можу кинути 500 з Миколаєва і області, де мертві ЦІЛІ СЕЛА, і тисячами відео понівеченого Херсону і правого берега. І кожне відео буде страшніше за попереднє.
Ви не втомились мірятись стражданнями і доказувати всім, що ви найбільше страждаєте?
І, головне, пафос аж пре... одна ви в білому і так розкидаєтеся фразами що інші крові хочуть, рашистами обзиваєте.
Але ніякими пафосними брехливими звинуваченнями і тиском ви не зміните те, що деякі регіони постраждали більше, а деякі менше.
Будь яка об´єктивна розумна людина це розуміє
Удалено администрацией...
Кузякин• 09 мая 2023
Ответ для4мама
Мені не треба!
Я НЕ міряюся горем і НЕ роблю розподілу.
Війна в УСІЙ країні! З 2014 року.
Вы меряетесь. Именно меряетесь. И очень глупо выглядите по факту.
Oasis in the Desert• 09 мая 2023
Ответ дляМиззери
И слава богу и пусть так будет
Так я в третий раз говорю, что Киев опасное место. И выехавших из столицы хорошо понимаю.
Миззери• 09 мая 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Ну это вы , а мне тут кучу оскорблений писали потому что выехала «из безопасного Киева» Тоесть для многих киевляне тоже не имеют права выезжать
LoveYouOrNot• 09 мая 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Я коли жила в Німеччині в селі. Місць було валом, люди готові були брати - на ферми, на підселення у кімнату і т.д.. Але навіть цигани покрутили носом і поїхали в Берлін.
То ж справа не в тому, що все зайнято ) І не в тому, що хтось чиєсь місце зайняв.
Khmelnichanka• 09 мая 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Саме так.
Oasis in the Desert• 09 мая 2023
Ответ дляPavelolka
Так скажите правду - что в связи с войной настал П.....Ц, работы нет, денег нет.

А не то, что страшно от сирен на ЗУ.
Правда всегда понятна и вызывает уважение.
КлаваЧерепиця• 09 мая 2023
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
Я зазвичай не лізу в подібні теми, але ця пані мене зачепила своїми постами (вже видаленними).
То ті, хто не з Західноє в неї сепари і з руснею в зуби цілуються, то ще якась гидота. Може, вже прискіпуюсь до неї, але вже нехай вибачає, не люблю маніпуляторок і любителів перекидати з хворої голови на здорову.

Жінка з її відео страждає не менше, ніж тисячі селян з Миколаївщини, Харківщини, Херсонщини та інших міст і сіл, що були на лінії фронту або поблизу. Не менше.
Але я не розумію, як можна бути такою короткозорою, і не бачити далі свого носа?
Як можна порівнювати Бучу, Маріуполь, Херсон з Західною? Це ж непорівняно, як на мене.
Страждання однакові, горе однакове. Але кількість цього горя, кількість розрухи, замінованих територій, вбитих мирних - воно різне. І пережили люди в деяких регіонах набагато страшніші речі.
Не можна усіх рівняти, я ось про це.
Pavelolka• 09 мая 2023
Ответ дляOasis in the Desert

А не то, что страшно от сирен на ЗУ.
А я о чем пишу первого своего поста? Может вы читаете их наискосок? Скажите правду ....
Шебеко• 09 мая 2023
Удалено администрацией...
tirin• 09 мая 2023
Ответ дляOasis in the Desert

А не то, что страшно от сирен на ЗУ.
А мне было страшно 10 октября во Львове. Очень. Нельзя такое говорить? У кого нужно спросить разрешение?
Oasis in the Desert• 09 мая 2023
Ответ дляМиззери
Ну как это? Сколько погибших людей в Киеве, разрушенных домов?
Не каждая психика это выдержит.

Ну а приграничные города - это вообще за гранью, просто кошмар...
Кузякин• 09 мая 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця

Не можна усіх рівняти, я ось про це.
Я не читала ее предыдущие посты. Может просто троллиха?
LoveYouOrNot• 09 мая 2023
Ответ дляШебеко
Удалено администрацией...
Ви знайомі з тою пані, чи по собі міряєте?)
І взагалі, ви вже виїхали? Чи рішили таки воювати?
Khmelnichanka• 09 мая 2023
Ответ дляOasis in the Desert

А не то, что страшно от сирен на ЗУ.
Так у кого-то безнадёга, что работы нет, денег нет, пришел п....ц... А кому- то страшно от сирен. И те и другие - реальные люди.
Pavelolka• 09 мая 2023
Ответ дляtirin
Не...низя... в прошлом году 9 мая в Одессе сирена звучала каждый час. Мы не успевали бегать в укрытие. А ночью начался ракетный обстрел. Я насчитала 18 взрывов и в чате писали и о тех, которые я физически не могла слышать. У меня началась истерика. Я умоляла мужа уехать утром. Все равно куда, лишь бы подальше.
LoveYouOrNot• 09 мая 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Те, що людям страшно, це 100% правда. Особливо на початку. Ми втікали в перших числах березня, пам´ятаю, як бігали перед тим в підвал, діти як наклейки липли до мене, а я на 4 кг схудла за 10 днів...
Так от, ми реально не розуміли, чого чекати.
Зараз я вже давно вдома, притому що була і в Німеччині, і в США (в родичів, тому ’чуже місце не займала’ ). Зараз вже сприймається все не так, як на початку. Я вважаю Львів найкращим містом у світі. І людей наших також.
КокоСина• 09 мая 2023
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
А,значить якщо ракета зруйнувала будинок жінки з Харкова то це тіла і горе. А якщо ця жінках заходу України то вона ’какаятабабка’.
Потім ви пишете що не міряєтесь горем . Ага
frolik• 09 мая 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Чому це? Тому що ви тут живете? Київ - це найбільш захищене місто в Україні.
Khmelnichanka• 09 мая 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
У Львові чудові люди! І в Хмельницькому! Ів Києві! І в Харкові! І в Кривому Розі! І скрізь. Називаю ці міста лише тому, що бувала або жила там і трохи знаю місцевих ))))). Українці - надзвичайно сильна нація.І порядна. І свободолюбива.