Яке молоко корисніше пити домашнє чи магазинне?
Результат:
вже голосів:
52 (46.02%)
Ніяке
29 (25.66%)
Домашнє
14 (12.39%)
Магазинне
10 (8.85%)
Рослинне
8 (7.08%)
Магазинне без лактози
Дали полный бан• 10 мая 2023
Я думаю, что всё-таки домашнее. Но только такое, в которое щедрая рука бабушки не подсыпала соды или чего-нибудь ещё, что помогло бы молоку не скиснуть, пока она его до ближайшего рынка довезёт
Ответ дляРуки прочь от сирени
Якісне домашнє (жирне) молоко довго не кисне, якщо в чисту тару і аидоєне автоматом, а не руками і обов´язково охолоджене,вистояне.
Ответ дляok1904
А в мене домашнє коров´яче має бути завжди, на тиждень 5-6 л, на нашу сім´ю, при тому чоловіку роблю кисломолочку, а я і син вживаємо молоко
Когда я жила в селе, до 18 лет, мы тоже покупали домашнее. А потом я уехала, и перешла на магазинное. Для меня домашнее не настолько вкусное и желанное,чтобы искать его
karinaanik• 10 мая 2023
У половины людей непереносимость лактозы, так что от молока может быть больше вреда, чем пользы
Ответ дляjesper
це прямо в кожній хаті на селі сучасний доїльний апарат,який зручний в експлуатації, ну-ну
Я беру молоко у господинь в яких він є, ще до карантину приїзжала, дивилася, бо я собі роблю сири час від часу, для сирів треба якісне молоко. у випадкових людей не купую молоко. Хіба що під термообробку, тобто кисломолочку.