Не рахую, а вважаю• 10 мая 2023
Інтерєр під мрамор ще актуальний- фото , яку вибрати плитку на підлогу
Що виглядає ефектніше
Практичніше
На чому буде менше видно грязюки? (Перепрошую, не болото а там наприклад соринка впала… на якій підлозі це буде кидатися в очі)
Практичніше
a.ostroverh• 10 мая 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Можливо іншу плитку вибрати матову і вкликого розміру з розводами якимись
Посмотрите испанскую peronda
Там много как раз всякой потертой)
Я ею довольна) не скользкая, мусор не виден)
Там много как раз всякой потертой)
Не рахую, а вважаю
• 10 мая 2023
Ответ дляНе против
Зараз мені подобається, більш м’які лінії і світлі кольори роблять, такі теплі.
Подивіться інстаграми дизайнерів, вони вже виходять з чорного і мраморного.
У мене так, але це вже пару років як зроблений, я просила в мінімалізмі, одна стінка без шкафчиків.
Ой я хочу такі кольори мякі… це бомба
Баррикадница• 10 мая 2023
Ответ дляНе против
Я так розумію що у автора дилема глянець чи не глянець.
У вас гарно. Мені подобається
Не против• 10 мая 2023
Ответ дляБаррикадница
У вас гарно. Мені подобається
Дякую)
барабанщица• 10 мая 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Дизайнер… я чесно хочу вже сама шось думати
Так это ваш настоящий дизайн? Мрамор вообще не свистит к мебели. Я думала это просто неудачный пример. Однозначно под дерево из этих вариантов лучше. Разве что оттенок можно поиграть
Чекаю завтра• 10 мая 2023
Подобається під мрамор, широкоформатний, більш акуратно і дорого виглядає ніж маленькі плиточки під доску
Не рахую, а вважаю
• 10 мая 2023
Яку фірму плитки краще дивитися?
Бо плиточники хочуть лише зеус
Ламборджини• 10 мая 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А чого так люблять сірий? Хіба він комфортний
Я не можу в сірому жити
Я люблю теплі відтінки.. але ж що тоді вибрати
Я не можу в сірому жити
Я люблю серый. Особенно в сочетании с деревом и белым. Берите тогда плитку под дерево. Только более теплого оттенка. У Вас на фото неудачная.
Ламборджини• 10 мая 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ой я хочу такі кольори мякі… це бомба
Тогда берите бежевый керамогранит. Или под дерево. Сейчас есть красивая плитка, очень хорошо имитирующая дерево. Если такие цвета ’Ваши’, то не слушайте дизайнера.
Шкідлива молекула• 10 мая 2023
Дивіться, матова плитка 1000*1000, тут витяжка, доречі, як у вас.
З дизайном треба щось робити, бо воно одне з одним не в´яжеться.
Чекаю завтра• 10 мая 2023
Автор мрамор є зараз із різними малюнками, гляньте сторінку Діани в тік ток, огляд кухні, наскільки круто виглядає плитка у широкому форматі, не беріть маленьку як більшість тут радить. Я собі теж на кухню і в коридор взяла широкий формат і задоволена хоча майстер радив 60*60. У мене виробник чи то Китай чи то Індія.
Шкідлива молекула• 10 мая 2023
На ту стіну де плита можна й під мрамор, але дуже великого формату треба з теплим кольором прожилок.
Десь так, але...• 10 мая 2023
Автор, у меня в этом году намечается ремонт в ванной. Я буду делать в натур мраморе. Нравится мрамор или ’ под мрамор’,- делайте. Вам же жить там, а не теткам с советчицы
Tanya_Krivets• 10 мая 2023
Плитку на сходах - НЕ НАДА! Туди дерево. І красиво і так, ми, дорослі бувало падали. вночі, коли тревоги. Дерево не так все ж таки. На кухні в нас глянець. Так, трохи видно розводи, але меньше, ніж в дитячій на світлому паркеті - то взашалі жах.
А ось і я• 10 мая 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Чоловік мені каже брати плитку під паркет
А мені так хочеться шось красивого.. може якась альтернатива є
Мені дуже подобається під паркет. Так затишно. На телефоні виходить яскравіше, вживу не так яскраво
Хочу на Балі• 10 мая 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Сходи з плитки краще не робити, бо гарно підрізати можна віддати в цех, але вона зазвичай ще й не дуже пласка. Це такий гемор, що ви навіть не уявляєте. Для сходів є полімерне покриття спеціальне, можете затонувати в тон плитки яка буде на підлозі.
Є спеціальна плитка для сходів. У мене на сходах така, дуже зручно.
Ламборджини• 10 мая 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Согласна, что дизайн не супер. Как-то нет гармонии, да и выглядит устаревшим.
Шкідлива молекула• 10 мая 2023
Ответ дляХочу на Балі
Так, але нею не зробиш таких гострий кутів. На фото автора не спеціальна, а звичайну порізали.
Ламборджини• 10 мая 2023
Если любите интерьер в теплых тонах, то посмотрите стиль japandy. Может быть найдете то, что будет на 100% ’Ваше’.
Зубная фея• 10 мая 2023
Ответ дляА ось і я
А скажіть ,будь ласка,плиточники роблять такі тонкі швы,як на вашому фото?
Вчителька з мікрорайону• 10 мая 2023
Ответ дляЗубная фея
Треба щоб плитка була ректифікат. Тоді можна зробити шов 1мм
Вчителька з мікрорайону• 10 мая 2023
Зараз би свідомо дизайн мармур не обрала. В мене біла підлога під мармур в прихожій. Кожну мою чорненьку волосинку дуже гарно видно) самий , мабуть, практичний варіант це террацо або щось в бежево-сірій гаммі з рябуватим декором. Це якщо свідомий вибір. В мене зараз ремонт і вибираю по ціні, буде світла підлога під маленьку дощечку з ковриком з мармуру, бо взяла керамограніт за 350 і 360 грн. Обставини сильніші.
А ось і я• 11 мая 2023
Ответ дляЗубная фея
Там звичайні шви. Темніше на тому фото то паркет, світліше то плитка. Ось ще фото, звичайні там шви.
Зубная фея• 11 мая 2023
Ответ дляА ось і я
Виглядає дуже круто!
А ось і я• 11 мая 2023
Ответ дляЗубная фея
Виглядає дуже круто!
Гості часто думають що це ламінат
Не рахую, а вважаю
• 11 мая 2023
Ответ дляА ось і я
А хто виробник