ЗаведУющая• 11 мая 2023

Шукаю школу для дитини 6 класс, Теремки , ВДНХ

Порадьте , можна як приватну так і державну.
Змінюємо район проживання, то трохи не знаю в яку сторону дивитись.
Всім дякую за відповіді
автор ЗаведУющая • 11 мая 2023
Ответ длянеДоПриличий
Гадаю що не всі.
Дякую, подивлюсь
Ms. Скромность• 11 мая 2023
Ответ дляЗаведУющая
І ще питання, на якому рівні іноземна мова? Скільки діток в класі?
У класі 12 дітей наразі. Сказали що було більше, але багато хто перевівся на онлайн.
Іноземна мова не прям супер, але на нормальному рівні, багато краще ніж у минулій державній.
автор ЗаведУющая • 11 мая 2023
Ответ дляMs. Скромность
Дякую, буду розглядати цей варіант.