Так плохо выглядит в сегодняшнем видео (((
Ответ дляЛена
Кстати, вот не верила никогда, но реально кажется, что его гримируют под уставшего. Обратите внимание на видео у него двигается лицо во время речи, но мешки под глазами по бокам, как замершие, будто их налепили)))
Вы шутите я надеюсь
Просто обычный сорокалетний уставший и невыспавшийся человек со стресса
А в первые дни войны выглядела так же Хреново , буквально за сутки
А что про него говорить ?
Смотрела видео. Будем надеяться, что он просто прихворал и записывает видос из больнички, куда лег прокапаться-подлечиться на пару дней. Хотя мысли про то, что его куда-то засунули, держат там насильно и замышляют что-то дерьмовое - есть, к сожалению. Из головы их выгнать не получается.
Ответ дляlus_so
Мейк в стилі ’без мейка’. Жорстке світло сбоку, а при такому світлі й дитина виглядатиме запухлою. Або вкрай невдала робота всіх спеціа на зйомці (не вірю), або це новий образ - ’втомлений батько нації’.
Не цікаво.
ага. кожний актор дуже добре знає,як його потрібно знімати.. а кожний гример знає, що робити, щоб лице не блищало в кадрі. Новий образ.
Ответ дляТриАна
Ті хто пише що він наркоман, пошукайте відео канал дождь про те як раша наративи і пропаганду запускає, в них про це є розслідування як вказівка була запустити тему з оцим Київський режим, Зеленський наркоман і таке інше
І всі хавають на параші і там як ясно вони все схавають
Удалено администрацией...
Красавишна-Улыбавишна• 12 мая 2023
Ответ дляmarina26
Представляю как он сейчас рад, что ради прикола полез в президенты
Так не ради прикола, а ради огромных денег
Кількість російських вкидів росла, росте і буде рости у наступні дні.
І так, її транслюватимуть не тільки ваєнкори, а і цілком ’українського вигляду’ блогери/військові і тд.
І так, усе буде у двох старих і перевірених векторах:
- нас лякатимуть (втрати, невдачі, зради, некомпетентність і тд)
- зміни в керівництві типа
- нам даватимуть те про що ми мріємо, тоді коли його ще немає (уже звільнили місто Х і тд)
Нічого нового, ми це бачили і не раз.
АЛЕ все це ’старе’ накладатиметься на розігріте очікуваннями контрнаступу суспільство.
І так, суспільство - це і я, і ви.
Тому і вам і мені потрібно зараз особливо прискіпливо фільтрувати інфополе та перевіряти інформацію. Особливо коли побачимо те, що нас налякає або те що очікуємо/про що мріємо.
- зміни в керівництві типа
Нічого нового, ми це бачили і не раз.
І так, суспільство - це і я, і ви.
Ответ дляgaca
Девочки а что слышно о Залужном? Не появился?
С Яровой встретился
Ідея вигадувати параноїдальні концепції навколо новин, які того не варті - погана.
« Чергова зрада! Нас обманюють! На фронті все погано!» - стривожився укрнет, що звик всюди шукати зраду чи біду.
Дивіться.
1. Рухи навколо Бахмуту. В тому числі українські контратаки. Результативність яких визнає навіть ворог.
2. Рухи навколо Авдіївки і Маріїнки.
3. Гра навколо «Вагнера» і його вже відкритий конфлікт з командуванням ЗС РФ. На який треба буде оперативно реагувати.
4. Підготовка інших українських операцій.
Ви правда думаєте, що Валерію Федоровичу нема чим зайнятися у цей час і це недостатня причина відмовитись від участі в протокольному заході?
Вірте в ЗСУ і не вмикайте диванного параноїка.
Дивіться.
2. Рухи навколо Авдіївки і Маріїнки.
Оксана-004e• 12 мая 2023
Ответ дляGo_Go
Прямо как в кино ’слуга народа’ так? )
Чисто случайно... ради прикола
Наверное совсем не знал, что пойдёт в президенты и совсем не готовился быть подставной уткой
Оксана-004e• 12 мая 2023
Ответ дляolkaig
даже если не в порядке и это допустим мед учреждение (пофантазируем), обязательно должны все об этом знать???
человек ЕЖЕДНЕВНО на протяжении 1+года снимает обращения, несмотря ни на личное и публичное, понятно что в какой-то день и приболевшим может быть
Он уже просто задолбался снимать обращения, его тошнит от этого, а приходится. Вот и видок не очень
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
А в нього що грошей не було? Йому вистачало своїх грошей на багато років безбідного життя. Його бізнес працював і він мав свою нішу.
В нього було все для щастя, але захотілось екстріму.
Може, і правда в нього були хороші наміри. Я вірю, що він нормальна людина. Але в обороти його взяли не дуже професійні, часом навіть тупі, і ’голі босі’ члени команди, які хотіли взуться-вдіться себе і свої сім´ї до 5 коліна. Оте оточення зробило свою справу, а тут ще й війна. Хто б хотів опинитись на його місці?!
пуйло зробив ставку на оцей внутрішній наш вінігрєт і на мальчіка торчка при владі, який втече.
Але вольовий і совісний виявився Вова. Хай буде здоровим і закінчує віцну, а вже потім з ним розберуться. Бо помилок наробив не мало. А хто б їх не наробив в його шкурі і при тих розкладах, які випали на той період
Ответ дляРойЛеля
Ошибки бы не сделали советчицы, которые в 45 выглядят на 20, а в 50 им пиво не продают.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 12 мая 2023
Виглядає як людина, яка знає, що таке війна. Та й ботокс не заливає, як чокнутий дід на росії.
Ответ дляКузякин
Ой, які молодці!
А взагалі цікаво як розділись порадниці тут. Наче ж всі такі патріоти, але знайшлася частина, яким по кайфу пожартувать на цю тему. Добре, що більшість нормальні і його стан викликав стурбування. Бо нам варто про таке турбуватися, не хватало нам ще проблем з його здоров´ям
Ответ дляРойЛеля
Не буває так що хороших людей беруть в обороти погані люди.. не дурень придумав, скажи хто твоє товарищ (читати оточення) і я скажу хто ти...