Муууумие• 12 мая 2023
А бывают такие дети, которым только ремень как метод воспитания подходит?
Вот никакие другие способы воспитания не влияют, только ремень? Это , конечно же, противозаконно, но хотелось бы услышать мнения.
Результат:
вже голосів:
347 (50.81%)
Детей бить нельзя
198 (28.99%)
Ремень иногда спасает
138 (20.2%)
Сомневаюсь с ответом
Ответ дляпостою_послушаю
Психиатр? Специнтернат?
Не пишіть такого. Моя кончена невістка так і зробила, зробила довідки дітям у психіатра і здала в інтернат, бо діти теж були некеровані, а їх та тварина просто не виховувала. Ми старшого забрали до себе, бо вона його ненавиділа і весь час товкла, а меньшенького любила і тим ще більше скалічила. Так вот старший як попав до нас був важкою дитиною, було багато нюансів, але зараз йому майже 18 і це чудовий розумний і для мене абсолютно слухняний хлопчик, до речі, я ніколи не мала з ним ні проблем ні конфліктів, навідміну від його мамаши. А меньший виріс страшною людиною, нажаль.
Ответ дляМуууумие
Я пишу не про конкретну дитину, ну припустимо дитині 12 років, вчитися не хоче. В школі, на тренуваннях завжди зауваження, що зриває процес, обманює, робить підлості, зневажає усіх оточуючих, на звичайне прохання батьків - ненормативна лексика
Ви його таким зробили, ви!
Просто звязда• 12 мая 2023
Теж не бачу проблем щодо дитини і її поведінки, є інші методи: строгість, обмеження, справедливість, однакова позиція завжди себто правила, дотримання як обіцянок, так і обовязків (не лише в попу дути), діти повторюють батьків на жаль. Самі себе ви ж не б´єте? Шкода. А дітей ні?
Ответ дляМуууумие
Ви собі не уявляєте скільки людей говорять: ’Мене в дитинстві били і виріс нормальною людиною’. Деякі навіть дякують за це батькам
Я напишу ті ж слова які колись казала своїй невістці коли вона была своїх дітей, ’’не забувай, що це зараз ти сильніша і можеш його бити, а він росте, а ти старієш і настанет час коли в нього буде сили більше ніж у тебе і він розуміє, що тебе бити можна, бо ти його била’’. У неї цей зірковий час уже настав.
Муууумие
• 12 мая 2023
Ответ дляol_kin
Я маю великий досвід виховання різних дітей, вже з результатами того виховання, в 99% випадків некеровані діти то вина батьків.
Дякую, тоді можна ще питання до вас? Як у неблагополучних родинах виростають хороші люди? Коли батьки просто не виховують дітей. Чи це виключення?
Ответ дляМуууумие
Знаю семью верующих, они с сына пылинки сдувают, не то что рукоприкладством не занимаются. А он очень агрессивный в школе, даже на учителей с кулаками кидается. К детям у него изощрённые пытки.
Ви з ними в одній квартирі живете? Якщо ні, то ви не можете знати що відбувається у них дома за закритими дверима.
постою_послушаю• 12 мая 2023
Ответ дляol_kin
Какой ужас. Вы золотой человек! Я имела ввиду совсем другое- что если ребенок не болен психически, то с ним всегда можно договориться
Муууумие
• 12 мая 2023
Ответ дляol_kin
Та багато знайомих спільних, навіть через стіну від них люди живуть. Батьки спокійні завжди. Але хто зна
Муууумие
• 12 мая 2023
Ответ дляol_kin
Так, діти різні, але і ставлення батьків може бути різне.
Може бути різне, але не всі розуміють і кажуть ну як так може бути?
Ответ дляКлептоманка
Приклад моєї подруги .
Напружені стосунки з дочкою 15 років.
Їдуть з гостей ,в цей час донька викладає в мережі фото просто руки/ноги в крові ( робить фотомонтаж),її питають ,це тебе так?’ ,Відповідає - ,Так’.Її взагалі не били ніколи.Плки батьки приїхали ,їх зустріла поліція.Оглянули дочку ,все ок.
Кажуть мало в дитинстві піздюлей давали
.Зараз в Польщі ,вчиться в училищі типу,постійно обман ,маніпуляція щоб забрали.
В мене схожа ситуація з дочкою ,нічого їй не треба ,дайте лише гроші ,про обов’язки якісь це не про неї.Дуже важко.
Напружені стосунки з дочкою 15 років.
Кажуть мало в дитинстві піздюлей давали
.Зараз в Польщі ,вчиться в училищі типу,постійно обман ,маніпуляція щоб забрали. В мене схожа ситуація з дочкою ,нічого їй не треба ,дайте лише гроші ,про обов’язки якісь це не про неї.Дуже важко.
А в 10 років у неї були обов´язки чи ні? Вона знала, що ви працюєте, що вам важко, що треба мамі допомагати, що гроші не з неба падають?
Муууумие
• 12 мая 2023
Ответ дляol_kin
Розкажіть, будь ласка, які у ваших дітей обов´язки, може це комусь допоможе
Клептоманка• 12 мая 2023
Ответ дляol_kin
В 10 так само як 15,вчитися важко ,а навіщо?домогти з 201 разу.,коли вже не треба.
Клептоманка• 12 мая 2023
Ответ дляМуууумие
Таке також часто трапляється. Цікаво чи є зв´язок із насиллям у дитинстві?
Скажу так ,у всіх по різному.
Ответ дляМуууумие
В більшості випадків виростають такі ж діти як їхні батьки, нажаль. Хороші діти це виключення і вони стать хорошими під впливом сторонніх факторів, таких дітей часто виховуючи не тільки самі батьки, а і сусіди, або близькі родичі. У мене було декілька знайомих з маргінальних сімей, перший випадок, багатодітна сім´я в селі, батьки страшні алкоголіка, пропащі, 4ро дітей, старша дівчинка, я так розумію росла ще коли батьки були трохи при розумі, вона єдина хто виріс нормальною людиною у сім´ї, і вона взяла на себе роль мами по відношенню до меньший трьох дітей. У неї була величезна відповідальність з малку майже, різниця з другим братом років 3-4 була. Всі інші діти просто злилися і померли молодими зовсім. Знаю ще декількох таких людей і дуууже небагато з них на сьогодні живуть достойним життям, але так, такі діти є.
Ответ дляМуууумие
У мене 5ро дітей, старшим вже більше 20ти років, обов´язки у дітей такі ж як і у дорослих, прибрати за собою,одягати, ходити, спати тільки в чистому, всі речі на свої місця, відповідальність за вивчені уроки і зроблені завдання, ну і інколи посидіти з молодшими, але то їм тільки на радість. Сину зараз 11, він може приготувати не складну їжу, завантажити розвантажити посудомийку, прибрати на кухні, ну і уроки, зараз це головне завдання і їхня робота.
Муууумие
• 12 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Ви про психопатів пишите?
Колись тут читала тему про некеровану дівчинку, то мама так і писала. Не знаю чи психопати вони чи ні
Весела пiсенька• 12 мая 2023
Ответ дляМуууумие
А чем у вас все закончилось, если не секрет? Есть диагноз? Вас задавили, как личность? Извините, если не корректный вопрос
Ну, еще в школе, я просто закрылась от людей, появилась безразличность к учебе так как не могла соответствовать, плыла грубо говоря по течению, делала ровно столько что бы ´´отцепились´´. По сути ушла в свой мир. После школы, поступила туда куда рекомендовали родители, так как поступить туда куда я хотела у меня не хватило уверенности, что я справлюсь(проблемы с учебой сказались), отучилась так же. Но во время университетской жизни, и с взрослением, стала лучше справляться со своими проблемами. Тогда я еще не знала о них, просто делала, то от чего становилось проще жить.
На данный момент, я уже знаю основные свои проблемы и уже знаю чего хочу. Работаю над собой потихоньку. Да, сейчас очень многое аукается с детства, но я бы не сказала, что оно было ужасным и сломало мою жизнь. Но отсутствие определенного воспитания и помощи от взрослых дало свои плоды, и теперь у меня есть много не очень хороших качеств и привычек, что осложняет мою жизнь и не дает в полной мере открыто наслаждаться ею. В общем надо все прорабатывать с психиатром, а сама уже точно не справляюсь. Но из-за недоверия уже не могу обратиться и к нему)
Так что результат в психологическом плане оказался по итогу не радужным. Хотя я уже даже занимаюсь тем чем всегда хотела, но это не панацея и апатичное состояние все еще держится. Как то так.
Ответ дляПросто звязда
Але чомусь більшість тих батьків отдупляються коли дитині вже 8-10 років і вона звикла робити що заманеться, а тут хоб і батьки розуміють, що пора починати виховувати, а доросла дитина проти зміни правил, бо раніше усіх усе влаштовувало. Дитину треба починати вчити правилам з народження, а не тоді коли ’раптом’ настав пубертат і померли гормони.
Муууумие
• 12 мая 2023
А ще мені цікаво чому пару поколінь тому побиття вважалося гарним елементом виховання? Моя свекруха розказувала, що їх у школі вчителі по рукам лінійкою били і в класі завжди була тиша.
Ответ дляКлептоманка
А в 5-6 вона одягалася сама, а в 6-7 в першому класі знала, що домашнє завдання то її прямий і найголовніший обов´язок? Як в молодшій школі ви робили уроки? Ви на неї кричали, переписували по 10 разів одне й те ж саме?