Распутница• 13 мая 2023

Порадьте стоматологію Київ

Доброго ранку! Порадьтте будь ласка стоматолога чи стоматологію не за всі кошти світу, район впринціпі особої ролі не грає. Мені потрібна пломба, можливо клронка, зуб 7ка, думаю можна найдешевшу, якщо прийдеться ставить.
Ми живемо на Печерську, судячи з цін на стрижку, думаю стоматологи тут також не дешеві.
Робила недавно в este-line заплатила 1700 за пломбу невелику. Не знаю це зараз норм чи не норм
Герцогиня• 13 мая 2023
м. Льва Толстого - Пушкинская 39
Ирина Владимировна Лысенко
Их инста
tryzubchyk
У неё очень хороший техник, мне делали недавно верхнюю 7-ку очень сложную.
автор Распутница • 13 мая 2023
Ответ дляГерцогиня
м. Льва Толстого - Пушкинская 39
Ирина Владимировна Лысенко
Их инста
tryzubchyk
Дякую
Ща как дам• 13 мая 2023
З хороших і недорогих:
ТриДент(Дарниця)
ПолтаваДент(Позняки)
ДіваДент(Позняки)
Найдешевше в останній,я там нещодавно ставила 4 коронки.
Правда,акція була-по 2600 за коронку,звичайна ціна 4000грн/одна коронка
Вилами по Воде• 13 мая 2023
DentalWood Оболонь. Мне 2 передних делал,там и пломбы не на что ставить. Диряхи такие ппц. Отчаянный доктор 😀Взял 1600 за зуб. Взял как за 1 уровень сложности.
автор Распутница • 13 мая 2023
Ответ дляЩа как дам
З хороших і недорогих:
ТриДент(Дарниця)
ПолтаваДент(Позняки)
ДіваДент(Позняки)
Дякую, в них дійсно ціни приємні
Alinalis• 13 мая 2023
Донаре Вита , Оболонская набережная
автор Распутница • 13 мая 2023
Дякую всім, хто порадив Поїхала в ДіваДент. Ціна реально адекватна на всі послуги, персонал дуже приємний. Буду їхнім клієнтом )))