Добрый день!
Посоветуйте средство от клещей для собаки. У меня лайка килограмм 35 весом. Уже даже не выпускаю за пределы двора, в субботу сняла с неё 6(!) клещей. Это с учётом того,что капаю капли. Посоветуйте что- то действенное, всем заранее спасибо❤️
Lenusikkuz• 15 мая 2023
Даю таблетку раз в місяць Некс Гард спектра. Вона ще й додатково від гельмінтів. Поки кліщів не приносила
Менее Более• 15 мая 2023
Нашийник форесто. Таблетки бравекто. А взагалі- якщо у вас така місцина, що багато кліщів, то жоден засіб не застрахує від того, що вони можуть сідати на шерсть та намагатися присмоктатися. Вони більше орієнтовані на те, щоб не дати заразитися.
Сплюшка• 15 мая 2023
Больфо спрей. Таблеток боюсь. Ещё ошейник форесто, но сложно сказать помогает ли он
Ответ дляМенее Более
Зараз кліщів дуже багато, мені здається раніше стільки не було. Дякую вам за пораду! Жалко мені моє звірятко, з´їдять же ж, тварюки😪😪😪
Фантазерша• 15 мая 2023
Даю таблетку, там и клещи и блохи и глисты. В зоомагазине на вес собаки дают.
Менее Более• 15 мая 2023
Ответ для__Jane__
Мені теж здається, що стало більше. І вони таке враження, що майже не впадають в сплячку, бо зима тепла і їх сезон став довшим(
Багиня• 15 мая 2023
Чесно кажучи, жахлива ситуація з кліщами і дуже прикро, що доводиться годувати собаку препаратами. Бравекто даємо, але кліщі сідають. Після прогулянки знімаю, не чекаю коли вони самі загинуть, як описано в інструкції. Одного кліща пропустила раз, побачила лише зранку. Тому не розумію коли починає діяти Бравекто
Яжемать Мне можно• 15 мая 2023
Автор, за тему спасибо. Как раз тоже хотела создать. Я на сильно с опытом. А нельзя сверху каплями обрабатывать? Почему именно таблетки? Может, кто опытный, расскажите.
Сплюшка• 15 мая 2023
Ответ дляБагиня
Ого, даже так... Я своим симпарику как то давала, в итоге у одной печень полетела, у второй пирик лечили
Яжемать Мне можно• 15 мая 2023
Ответ дляСплюшка
Вы раз в месяц спреем или как часто обработку делаете?
Бодіпозітівна• 15 мая 2023
Симпарика таблетки очень эффективные. Мы во Львове в парковой зоне, тут кошмар с клещами, но пока ещё ни один не присосался.
Сплюшка• 15 мая 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Раз в неделю. Если идём в лес, то ещё ноги брызгаю дополнительно
Ответ дляБагиня
Я вже не знаю, що робити. Перший раз( п´ять років назад) наша собака кліща піймала. Так 10 днів крапельниці капали і думали,що не виживе. Мале тоді було, місяців 6😪😪😪.
Зараз як тільки ’ловить’- зразу стає в´ялою... А це в п´ятницю почала блювати( вибачте вже за прямоту) я думала їхати до ветеринара. А прийшли сусіди в гості і порадили пошукати в неї кліщів( я була впевнена,що немає, бо ж 7 днів назад краплі капала). Шо робити вже не знаю, боюсь що ще собаку тими таблетками поверх крапель отравлю
Менее Более• 15 мая 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Різниці особливої немає, нажаль. Бо краплі так само токсичні для печінки, як і таблетки( тут просто намагатися лавіювати між потенційними загрозами та дивитися, на що собака зреагує найкраще. Нашийник більш рівномірно виділяє діючу речовину, але знову ж, це не пилок фей(
Ответ дляМенее Более
Я вже капала краплі, бачу не допомагають, накрапала інших. Два вида крапель за три тижні- це вже й так занадто. Боюсь давати їй ще й таблетку.
Я б такое не носила, но продаю• 15 мая 2023
Ответ дляLenusikkuz
Каждый месяц травите и глистов? Вам собаку не жалко?
Ответ для__Jane__
Автор, отлично работает таблетка Симпарика 20-49 кг, по инструкции даём раз в 5 недель