МеняАЖтрусит• 15 мая 2023

Питання по букінгу

Підкажіть по бронюванню, будь ласка. Якщо на місці виявиться, що житло не відповідає заявленим фото, що робити? Чи можна відмовитись і як це зробити правильно, щоб не було штрафу? Дякую
Первоклашка Я• 15 мая 2023
Было такое, что приехали, а хозяин на морозе трубку не берет. Потом перезвонил и типа тут такое дело, отопления и воды нет. Если согласны, заселяйтесь, если нет, ищите другое жилье, я задаток верну. Вернул деньги на карту, мы искали квартиру на месте. Нашли хорошую, но дороже и не так уж и легко прям на месте сразу найти.
Автор, смотрите не только описание и фотки, но и отзывы. Там в отзывах все пишут люди. Еще и фотки бывает кидают. Легко понять, с какими проблемами можно столкнуться на месте.
Тракторні війська• 15 мая 2023
Ответ дляДиректриссимо
Так роблять всі.але не значить що все на місяці заплановано
Потім ви знайдете значно дорожчі варіанти
Директриссимо• 15 мая 2023
Ответ дляТракторні війська
Мене дуже таке веселить. То як з розряду : бронюють на НР в червні і надіються забронювати за ціною нихького сезону
Тракторні війська• 15 мая 2023
Ответ дляДиректриссимо
Ви явно не стикалися з бронюванням хорошого будинку біля моря. Пізніше їх просто не знайти
Директриссимо• 15 мая 2023
Ответ дляТракторні війська
Та куди мені))))
То дорожче чи не знайти?
Тракторні війська• 15 мая 2023
Ответ дляДиректриссимо
Та куди мені))))
То дорожче чи не знайти?
Дорожче в рази і знайти важко
Директриссимо• 15 мая 2023
Ответ дляТракторні війська
Дорожче в рази і знайти важко
Немає такого: дорожчі в рази, є поняття сезону і на нього є свої ціни не залежно від того коли ви бронюєте. Якщо вілла умовно 100€ то ви її в лютому на липень за 50 не забронюєте
Тракторні війська• 15 мая 2023
Ответ дляДиректриссимо
Це не так сама вілла, просто дешевші вже будуть заброньовані
Директриссимо• 15 мая 2023
Ответ дляТракторні війська
Ну це логічно
Научительница• 15 мая 2023
Ответ дляДиректриссимо
Если есть двадцать нормальных вилл по 50 евро и десять очень крутых по 100, то к сезону останется лишь пару штук по 100, и то они могут стать по 150