Хтомолодець? Я!• 16 мая 2023
Меньше месяца на новой работе. Идеи по улучшению работы компании
Руководство хочет "свежий взгляд и свежие идеи", как улучшить работу компании. Это на третьей неделе работы нового сотрудника. Первый раз с таким столкнулась, чтоб так рано новичка спрашивали советов. У вас такое было? Что предлагали?
Stepa_nida• 16 мая 2023
Мене теж таке питали. Теж юрист.
Але це було в 2016 році. Тож багато що вже не нове для підприємств.
Запропонувала:
- запровадити електронний документообіг процесів погодження договорів,
- прописати бізнес-процес від заявки ініціатора до передачі договору в бухгалтерію,
- створити єдину базу договорів (цю ідею в роботу не взяли, але суть була в тому, що договори створюються в програмному продукті, друкуються для контрагента одразу з штрих-кодом і при поверненні документа від контрагента штрих-код сканується і в базі договір позначається як ’повернуто з підписом контрагента’, таким чином автоматично ведеться база укладених договорів, в т.ч. повернутих з підписом),
- впровадження підписання договорів з ЕЦП (зараз КЕП) через сервіси ЕД,
- детальне прописання інструкцій взаємодії різних відділів з юристом, за потреби.
Запропонувала:
неДодекаэдр• 16 мая 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
это саботаж?
Це навпаки, працювати мінімально згідно посадової інструкції. Ніякої ініціативи, ентузіазму, овертайму. Скільки платять - так і працюю.
Хтомолодець? Я!
• 16 мая 2023
Ответ дляStepa_nida
Мене теж таке питали. Теж юрист.
Запропонувала:
Дякую, колего. Так, дело вже працює з цього. Підкажіть, будь ласка, договори з штрих кодом через яке ПЗ робиться?
Stepa_nida• 16 мая 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Коли ми розглядали це питання, то це було ПЗ, яке інтегрувалось в 1С або BAS, але воно мало розробника російського походження, тому ми відмовились.
Такого роду функціонал має наче BAS Документообіг КОРП, треба взяти в них консультацію. Ми давно не робили ресерч.