Вчителька з мікрорайону• 18 мая 2023
Что попить от ПМС не за все деньги мира?
Болит грудь, в этом месяце начала сразу после овуляции. Тоесть дней 17 в цикле я страдаю, в лифчике неудобно, даже в топе от купальника было больно. Как реально решить эту проблему?(
Viktiriia-ec46• 18 мая 2023
перевірте пролактин, може бути,що нереальні болі через підвищення гормону. а так, то Мастодинон можливо допоможе
Вчителька з мікрорайону
• 18 мая 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Якщо перевiрю, що далi? Це до лiкаря?
Viktiriia-ec46• 18 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Якщо перевiрю, що далi? Це до лiкаря?
це до гінеколога. якщо високий, то призначать Достінекс або аналог
Вчителька з мікрорайону
• 18 мая 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Мастодинон убирает проблему или пока пьешь то ок, а дальше как повезет? Я витекс так пила, как только закончился, все вернулось
Мааарковная• 18 мая 2023
Как же это бесит. Что такое Все деньги мира? Вы хоть понимаете, что говорите?))
ВЫВсеВрете• 18 мая 2023
мастодінон 100% допоможе, але треба пити курсом і схемою, яку підкаже лікар. Там ще можуть прописати вітаміни. І від живота допоможе теж. А щоб не дуже травити організм таблетками - ношпа, але за день до, а не під час. Допомагає.
В мене були дуже болючі , пила все: темпалгін, спазмалгон, баралгетекс. Останній самий помічний. Проте, це все відбивається на інших органах. Почала зменшувати дозу і зараз обходжусь лише ношпою. Мені пощастило: після народження дітей вже не вмираю щомісяця. Обнімашки.
Вчителька з мікрорайону
• 18 мая 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
В мене критичні дні не болючі. Лише пмс хвилює
Viktiriia-ec46• 18 мая 2023
Автор, ви п*єте гормональні препапати ? або ліки за рецептом? (від депресії, поганого сну) ?
Вчителька з мікрорайону
• 18 мая 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Ні, нічого не пʼю, крім омега і D3
ВЫВсеВрете• 18 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
ну для грудей мастодінон мені допоміг. Зверніться до хорошого гінеколога, вони в курсі сучасних ліків, бо я лікувала років 10-15 тому. Випила не одну пляшечку і мене це потім більше не хвилювало. Тому раджу подбати про власне здоров’я вже зараз.
Viktiriia-ec46• 18 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ні, нічого не пʼю, крім омега і D3
чудово. але перевірте все ж таки пролактин. він здається на 3-5 день циклу, не пізніше
Вчителька з мікрорайону
• 18 мая 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Дякую)
Хачапууури• 18 мая 2023
Я з такою проблемою на днях ходила до мамолога, бо боялася, що сильно болить лише одна грудь.
Лікар по УЗД подивилася- усе добре.
Сказала здати пролактин на 2-5 день циклу обов‘язково, високий пролактин може давати сильні болі у грудях.
Лікар по УЗД подивилася- усе добре.
Viktiriia-ec46• 18 мая 2023
Ответ дляХачапууури
Лікар по УЗД подивилася- усе добре.
мало того , що груди болять, підвищення гормону викликає проблеми в жіночій репродуктивній системі. це дуже серйозні речі.в мене був пролактин збільшений в 7 разів
Хачапууури• 18 мая 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Ого, як Ви лікувалися?
Мене ще тільки чекає цей аналіз, все прив‘язано до днів циклу ж(
Але от зараз не болять груди, а днів 5 тому біль був такий, що спати не могла на животі, хоча груди у мене маленькі, до двійки не дотягують.
Мишка-шалунишка• 18 мая 2023
Зверніться до гінеколога. ПМС це хвороба овулюючих жінок, гарно допомагає виключення овуляції. Як не плануєте вагітність щонайменше 6 місяців, то я б порадила КОК. Конкретно Джаз має зареєстрований показ лікування пмс
Мишка-шалунишка• 18 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Є овуляція - буде пмс. Тому абсолютно всі препарати дають ефект виключно поки ви їх будете приймати
Viktiriia-ec46• 18 мая 2023
Ответ дляХачапууури
Ого, як Ви лікувалися?
в мене теж 1,5-2 р. достінекс пити, на постійній основі. після прийому першої таблетки-вже легше суттєво через годину. не хвилюйтесь, все у Вас буде добре)
Viktiriia-ec46• 18 мая 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
пмс-не є нормою. а овуляція-норма здорової жінки
Viktiriia-ec46• 18 мая 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
не радила б гормони заради відсутності пмс. побічні дії будуть вспливати і вспливати, одна з них-кісти в грудях
ЛюблюДевчонок• 18 мая 2023
Я за іншими проблемами зі здоров´ям, зменшила вуглеводи у харчуванні. І о диво, груди не болять, пмс не накриває.
Овуляції якщо що як й були, як раз узд робила.
Трохи злякана• 18 мая 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Ношпа осень токсичная. Лучше Бускопан.
ВЫВсеВрете• 18 мая 2023
Ответ дляТрохи злякана
Ношпа осень токсичная. Лучше Бускопан.
хто вам таке сказав про ношпу?
Трохи злякана• 18 мая 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
хто вам таке сказав про ношпу?
В Европе запрещена ношпа после нескольких смертей. Гуглить лень, но я просила выписать, то мне врач так сказал, потом еще у девочки фармацевта прочла в блоге. Если есть альтернатива, то бускопан лучше. Также в Украине мне гастроэнтеролог рекомендовала при спазмах в кишечнике уколы именно бускопана, а не ношпы. Хотя я сама всю жизнь принимала. Но бускопан плюс и правда эффективнее при спазмах.
Мишка-шалунишка• 18 мая 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Ви помиляєтесь, бо не розумієте прото кажете.
Viktiriia-ec46• 19 мая 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
як би я не розуміла, я б тут не писала. я знаю, про що говорю. а якщо у Вас все супер і боком нічого не вилізло, то це , скоріш, вийняток