Дон Пэдро• 18 мая 2023
Як зрозуміти таку поведінку коханця
Познайомились близько року тому,знайомилися для сексу,але так все закрутилося у нас,що з´явилися сильні почуття,зрозуміли,що кохаємо один одного,але...у мене є чоловік,з яким відносини дуже погані,у нього жінка,яка виїхала за кордон з дітьми.Він дуже відповідальна,хороша і турботлива людина,ніжний,чуттєвий....Секс був просто фантастичний,що з його сторони,що з моїї,емоції просо зашкалювали у нас.Відносини наші були такі як у найкращому фільмі про кохання,але у нього така робота,що він мусив поїхати на довго в іншу країну,там вже пару місяців як,дуже дуже там весь час в роботі,відповідно спілкуватися стали все менше і менше,я відчувала по троху вже холод до себе.В нього почалися якісь проблеми із жінкою,чуть вже до розлучення не йшло,так вона його дістала,бо як вона казала він холодніше став до неї поводитись.Хотів,щоб я до нього в гості приїхала,але потім після якоїсь розмови із жінкою,з якою зараз вони в різних країнах,він каже мені,що вирішив дати своїй сім´ї шанс,бо не може з плеча все розрубати,хоча знає безперспективність у їхніх відносинах.Але і зі мною хоче продовжити спілкування, бо дуже дорога для нього стала і кохає мене.Але це спілкування стає все більше напряжним для мене і болісним,він буває день не пише мені,я пишу а він буває наступного дня аж переглядає і відповідає,це при тому що жінка зараз не біля нього,він все скидає на свою зайнятість...але при тому замовив мені на дн не дешевий подарунок,сам запропонував і оплатив мені водійські курси,бо знав як я хочу отримати права...і разом з тим він так себе поводить.Я не розумію його взагалі,якщо він спілкуватись не хоче для чого ці маневри з подарунками і грошима.Він все пише мені,що якщо це спілкування мені приносить біль,чого б він не хотів взагалі,то треба зупиняти спілкуватись.Я перестала писати йому,він теж не пише,вже 2 дні.Впевнена,що напише,але вирішила теж морозитись від нього,не буду відповідати,так як робив він.Поясніть,він мене за дуру вважає і вішає на вуха цей весь бред чи може заплутався,чи дійсно сам хоче перестати спілкуватись,та не може сказати мені це прямо?
Печальки.нет• 19 мая 2023
Я могу понять, что вы дома не получаете чего то и ищите любовника, могу понять мужика, который решил присунуть, пока жены нет год дома; могу понять что влюбились вы, могу понять что влюбился он, но…. Если все стало серьезно, да разведитесь оба и живите вместе! Зачем вам это? Для чего? Он так и будет бегать если жена не узнает. Любит вас и любил бы другую любую. Вы же взрослая, реально не понимаете??
Снегурочко• 19 мая 2023
Ответ дляДон Пэдро
Тоді для чого ці всі подарунки що він робив після поїздки вже?
Так він сам вам сказав - буде старатись відновити стосунки з жінкою. А як не вийде - тоді ви наступна в черзі
Дон Пэдро
• 19 мая 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Хочет оставить все как есть, жена и любовница.
Він мені сам казав,що сидіти на двох столах не можна.І що впершу чергу йому дуже болить,що так зі мною вчиняє
...аяприкольная• 19 мая 2023
Автор дайте вашим стосункам паузу, не давіть на нього, це ще погіршить ситуацію. Зустрічайтесь, отримуйте емоції ..я в такій же ситуації, тільки я на місці вашого коханця .....мій коханець на мене давить, хоче щоб я за нього заміж вийшла. А я тягну, шкода дитина без батька і 18 років не викинути .....тому пливу покіщо....
Домашка• 19 мая 2023
Ну що тут казати,ви зв´язалися з одруженим ,от вони себе так і поводять зазвичай
Дон Пэдро
• 19 мая 2023
Ответ для...аяприкольная
Як зустрічатись коли ми в різних країнах?Тут лише спілкування віртуальне може бути.І можливо зустріч раз у рік.
...аяприкольная• 19 мая 2023
Ответ дляДон Пэдро
Люблю його,але розумію,що себе потрібно любити більше.
Любіть себе, насолоджуйтесь життям, думаю не від щасливого шлюбу ви з цим чоловіком замутили.....
Ядвига Юсьлегко• 19 мая 2023
Ответ дляДон Пэдро
Має почуття провини перед вами,що хоче кинути
...аяприкольная• 19 мая 2023
Ответ дляДон Пэдро
Тоді просто спілкуйтесь...якщо вам доля бути разом, будете....і не заморочуйтесь, ви вже жінка доросла....
Дон Пэдро
• 19 мая 2023
Ответ для...аяприкольная
Боже,він мені твоє самі слова про долю казав..типу якщо нам доля разом бути,то будемо.Ну для мене це дитячий садочок.А ще-життя покаже.
Цветочница• 19 мая 2023
Ответ дляДон Пэдро
Що б ви продовжили бути коханкою, але вже на умовах, що вам іноді кістка перепаде
Булку Дай• 19 мая 2023
Ответ дляДон Пэдро
хоче тримать вас на лавці запасних, шоб при випадку без проблєм вас чпокать і заново не залицятися.
це як гарєм -головна дружина і наложниця без прав.
Цветочница• 19 мая 2023
Ответ дляПротея
он же вам сказал русским языком ’если не принимаешь моего решения остаться с семьей и ахать тебя на стороне, можем не общаться’
о КАКИХ чувства речь??? вот о каких????? ну неужели есть такие уры????
Вот доходчивее и не скажешь
...аяприкольная• 19 мая 2023
Ответ дляДон Пэдро
Я дивлюся з точки зору вашого коханця. Наприклад я прожила з чоловіком 18 років, ми пройшли все що можна. Так я його не кохаю, в нас немає сексу шаленого і взагалі все тримається тільки на повазі. Зі своїм коханцем я рік.....так я його кохаю дуже, в нас секс і все інше про що я тільки мріяла, думаю про нього. Але руйнувати шлюб заради одного року, це мало. Я доросла жінка, а не живу в казці.....тому маю зважити все за і проти, тому він правий ..якщо кохає буде зі мною .....
Рік дуже мало, для таких рішень
Цветочница• 19 мая 2023
Ответ дляАнонимушка
Автор , мы с Вами сестры по несчастью. Только мне еще его жена звонила 🥵 я думала она его с чемоданом выпрет после нашего разговора . А она в него вцепилась и говорит: «Мол, девочка , я таких как ты как семечки щелкаю. Он твоим не будет никогда». И самое прикольное , что не про любовь в семье говорила , а про то сколько они вместе всего пережили и как он любит своего ребенка …
Хотела Вам в личку написать, но Вы анонимно :(
Судя по фразе, то вы не первая у ее мужа ’любовница’
Янка-угомонись• 19 мая 2023
Ответ дляАнонимушка
Вам не стыдно? Ужас😵
Просто звязда• 19 мая 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Я ни слова не написала о том, что собирался от жены к автору уйти. Она тоже не об этом вопрос задала.
Какая разница, это истина, простая истина. Если человек хочет, он делает. Все
Куколка-мяуколка• 19 мая 2023
Ответ дляДон Пэдро
Пиз..ть, не мешки ворочать.
Королева Сарказма• 19 мая 2023
Ответ дляПросто звязда
Разница в том, что автор о другом спрашивала) да, хочет и делает. Хотел бы с ней прервать отношения, так и сделал бы.
Анонимушка• 19 мая 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Вам не стыдно? Ужас😵
Стыдно. И знаете, нельзя быть категоричной. Я сама до этой ситуации всегда давала установку себе , что с женатыми никогда не буду иметь ничего общего. Но в этой ситуации я не знала при знакомстве что он женат и я его полюбила … плюс согласитесь , если мужчина постоянно ищет что-то на стороне , может ему в семье чего-то не хватает ?
Просто звязда• 19 мая 2023
Ответ дляАнонимушка
Так если не хватает, развод отменили? Надо идти налево и ахать другую, предавать жену?