Strelka_007• 22 мая 2023

Хвилювалочка, чи ще зарано?

Привіт дівчата!
Пишуть, вже 7 бортів прямує до пускових рубежів, я так розумію, сьогодні знову?(
Також БПЛА на півночі.
Байрактарочка• 22 мая 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
А что у вас вкусненького?
Та в нас два дні було застілля то їжі різної багато залишилось - м’яско, ковбаски, риба, тортик вже не лізе, але прокинулась то вийшла перевірити як воно все поживає і чи не сумно їм там в холодильнику

Почекаю поки завиє сирена і піду далі спати.

Байрактарочка• 22 мая 2023
Ответ дляrivara
И что вкусненького? У меня салатик)
Мяско, ковбаски, тортик
БрЮнЕтОчКа77777• 22 мая 2023
Ответ дляБайрактарочка

Приятного аппетита!
Байрактарочка• 22 мая 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Приятного аппетита!
Дякую)
Матусік• 22 мая 2023
Ответ дляrivara
И что вкусненького? У меня салатик)
В мене вареники у воді як на пару, недавно почала такі готувати, дуже рекомендую
Тісто 1ст кефіру( я купую молокія, густий) нагріти в мікрі до першої бульки, туди 0.5 чл соди, борошно,замісити тісто, варити у воді
Виходять пухкі
rivara• 22 мая 2023
Ответ дляМатусік
Виходять пухкі
Спасибо, сохранила) так люблю вареники, такие большие, с клубникой или вишней, а они у меня не выходят ( как раз сезон начинается, попробую по вашему рецепту
Матусік• 22 мая 2023
Ответ дляrivara
Я теж іноді таких хочу,але будувати оті конструкції немає бажання, та ще й довго
Пробувала на марлі у сковороді, таке щось
А тут прям дуже задоволена, швидко,зручно, смачно
Пс, але кефір беріть тільки молокія густий 2.5
І тісто густеньке

Байрактарочка• 22 мая 2023
Ось і тривога в Києві
Матусік• 22 мая 2023
Ответ дляБайрактарочка
Ось і тривога в Києві
3 одразу (
Байрактарочка• 22 мая 2023
❗️Ракети заходять у повітряний простір України!

Не ігноруйте тривоги! Залишайтесь в укриттях!
rivara• 22 мая 2023
Ответ дляМатусік
І тісто густеньке
У меня в скороварка на тех приспособах тесто сыроватое было, а в воде варю слипается. Тоже люблю когда вкусно но быстро.вот только пугает что раньше один раз за ночь ела, а при этих тревогах 2-3))
Байрактарочка• 22 мая 2023
Вже напевно і нема сенсу спати вкладатись
Olgusya• 22 мая 2023
Хтось може пояснити цю щоденну тактику і як довго вона триватиме?
Байрактарочка• 22 мая 2023
Ответ дляOlgusya
Тактика на терор мирного населення, на знесилення нервової системи шоб люди вимагали «дагаваріваца».

А ще ці писдюки кошмарять мирних коли їм писди на фронті дають.
rivara• 22 мая 2023
Ответ дляБайрактарочка
Ось і тривога в Києві
Почти все спят, людей мало в темке
rivara• 22 мая 2023
Ответ дляOlgusya
Умом уродов не понять
Байрактарочка• 22 мая 2023
Ответ дляrivara
Почти все спят, людей мало в темке
Ну якби я не прокинулась шось піджерти то теж скоріше за все спала би, як зазвичай до цього робила.
Всі вже втомилися за ці три тижні неспання. Вчора була тиха ніч. Люди відсипаються
rivara• 22 мая 2023
Ответ дляБайрактарочка
И я б спала, но болею, нос не дышит, ещё кофе вечером напилась
Olgusya• 22 мая 2023
Ответ дляБайрактарочка

Дебіли? 4 місяці війни з трансформаторами їх нічого не навчили. Але сумно те, що ракети в них ніколи не закінчаться, вони їх виробляють

Николь1986• 22 мая 2023
Всем здрасьте. Когда подлет до Киева примерно, кто знает? Уроды сука
Раната• 22 мая 2023
Ответ дляМатусік
Виходять пухкі
І не переварить головне, як поспливали на поверхню, хвилин 3-4 в залежності від товщини вареників і виймать-) У нас давній рецепт, та сама пропорція - на 0.5 літра кисляку - 1 чайна ложка соди і тісто не забить, не сильно туго.
Байрактарочка• 22 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
3-3:30
HupBaHa• 22 мая 2023
вот уроды, опять(
Матусік• 22 мая 2023
Ответ дляrivara
Дивно, чого злипаються
Каструлю беріть не саму велику, окропу має бути літрів три
Це щоб конфорка потягнула гарне кипіння і коли кидаєте вареники в крутий окріп, вони одразу схоплюються і не злипнуться
Николь1986• 22 мая 2023
Ответ дляБайрактарочка
3-3:30
Спасибо. Значит пора в коридор.
Счастливый магазинчик• 22 мая 2023
Днём выспятся, а ночью кошмарят людей, ироды
HupBaHa• 22 мая 2023
Ответ дляrivara
меня тоже с тревогами на жор пробивает
Байрактарочка• 22 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Спасибо. Значит пора в коридор.
Я сьогодні біля панорамного вікна сплю
Решка7777• 22 мая 2023
Ответ дляOlgusya
Да у моли безлимит похоже , (
Николь1986• 22 мая 2023
Ответ дляБайрактарочка
Я сьогодні біля панорамного вікна сплю