Я не в теме• 22 мая 2023

Мікс трави, куплений

Руккола, буряк. Його потрібно мити? Я сьогодні купила, а звідти запах гнилого. В шоці. Таке варто купувати?
Замрійлива• 22 мая 2023
такі мікси мити не потрібно.
але і гнилого запаху не має бути.
поверніть в супермаркет

зелень варто купувати, але уважно дивитись, упаковка прозора, все видно.
також звертайте увагу на дату.
Своего не предлагать• 22 мая 2023
Без фото важко зрозуміти, що Ви маєте на увазі. Буряк листя? Ростки? Не зустрічала такого. А рукола гнила? Свіже можливо і варто, якщо Вам подобається. Салати, трави завжди промиваю додатково, навіть якщо вказано, що вже помили.
Гидроусилитель руля• 22 мая 2023
Может шпинат, а не буряк?
Я супер-пупер• 22 мая 2023
Мені з буряком теж попадалися набори, то ж бувають і такі
Помидорина• 22 мая 2023
Мыть надо. С листьями свеклы очень очень вкусно.
Може ще третю?• 22 мая 2023
В мене вже свого, дівати нікуди. Переваги приватного будинку
Лорка-хлорка• 22 мая 2023
На упаковці міксу пишуть або готовий до вживання(митий) або промити...
Знаю бакси• 22 мая 2023
Я думала, что Вы о том инциденте где кусок ящерки нашли)))
Тішуся неперетішуся• 22 мая 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
То напевне мангольд автор називає буряком
А я женатая• 22 мая 2023
Ответ дляПомидорина
Не надо. Наборы фасованные уже мытые.
Сонячний зайчик• 22 мая 2023
Я мою, мне песок попадался в таких наборах.
Летчица• 22 мая 2023
Треба дивитись, щоб зелінь суха була, якщо запотіла , 100% щось буде зіпсоване