Я не в теме• 22 мая 2023
Мікс трави, куплений
Руккола, буряк. Його потрібно мити? Я сьогодні купила, а звідти запах гнилого. В шоці. Таке варто купувати?
Замрійлива• 22 мая 2023
такі мікси мити не потрібно.
але і гнилого запаху не має бути.
поверніть в супермаркет
зелень варто купувати, але уважно дивитись, упаковка прозора, все видно.
також звертайте увагу на дату.
але і гнилого запаху не має бути.
поверніть в супермаркет
також звертайте увагу на дату.
Своего не предлагать• 22 мая 2023
Без фото важко зрозуміти, що Ви маєте на увазі. Буряк листя? Ростки? Не зустрічала такого. А рукола гнила? Свіже можливо і варто, якщо Вам подобається. Салати, трави завжди промиваю додатково, навіть якщо вказано, що вже помили.
Тішуся неперетішуся• 22 мая 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
То напевне мангольд автор називає буряком
А я женатая• 22 мая 2023
Ответ дляПомидорина
Мыть надо. С листьями свеклы очень очень вкусно.
Не надо. Наборы фасованные уже мытые.
Летчица• 22 мая 2023
Треба дивитись, щоб зелінь суха була, якщо запотіла , 100% щось буде зіпсоване