Начало конца рашки? 🙏🙏🙏🙏
malinka.ya• 22 мая 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
А я ищу суши
А я не могу дождаться новостей , которые обещали и уже сама целую пиццу съела , сгоняла в магаз в доме и купила , вкусная на удивление )
Ответ дляhrushyk
Ну так люди будуть питати,для чого було утримувати такою ціною,те,що всеодно було б втрачено
Якби не в Бахмуті, то в інших місцях треба було б тримати оборону, невже не зрозуміло, що захопивши Бахмут вони пішли б далі, й так само б гинули наші воїни, просто не в Бахмуті, а в інших населених пунктах
Ответ дляhrushyk
про це вже писано переписано, навіть повторювати сотий раз не хочеться
якби не утримували такими надзусиллями, то вже б русня була в Констасі, Крамі і Слов´янську
malinka.ya• 22 мая 2023
Ответ дляGюнтер
Смачна,вчора по акції взяла ,не очікувала вау,але 👍
Ага, я ещё и оливки добавила )
Ответ дляhrushyk
А думаєте оця вся «шуміха» просто так ?,інфошуміха більше,я впевнена,щоб відволікти увагу народу від питань щодо Бахмуту
Шуміха це коли гайворон зібрав валізки, а тепер його криє артилерія?
Ну так, нормально за Бахмут. Малувато я б сказала.
А головне артилерія кацапська.
Ще приємніше
А головне артилерія кацапська.
Ще приємніше
Ирина-bbd0• 22 мая 2023
Ответ дляhrushyk
Вы это серьезно сейчас?
Ответ дляhrushyk
Відповіді не буде,я зрозуміла
Яка Вам відповідь потрібна? Вам не зрозуміло, що потрібно по максимуму не пустити їх на наші землі? Вам не зрозуміло що чим більше вони оккупують тим більше потрібно буде повертати?
Ваша пропозиція? Пускати во всі міста без бою?
Ответ дляhrushyk
Відповіді не буде,я зрозуміла
Оккупанты не смогут двинуться на Славянск после Бахмута - ISW
Ни силы ЧВК ’Вагнер’, ни российские регулярные войска, не в состоянии развернуть продвижение за пределами города после боев на истощение, которые провели ВСУ.
«Российские регулярные войска, расположенные на северном и южном флангах Бахмута, также вряд ли в ближайшее время будут продвигаться на запад в сторону Константиновки или на север в сторону Славянска на фоне украинских контратак в Бахмутском районе», - говорят аналитики.
При этом возможная оккупация города стратегически не влияет на способность украинской армии замыкать фланги вокруг Бахмута. Без преобладания над наземными линиями связи вокруг Бахмута, дальнейшие наступательные операции ЧВК за пределами города невозможны.
Ответ дляsunholder
Якби не Бахмут, вже б у вас в Луцьку були
Чи ви може й не проти?
Ну человек из Луцка (!) больше года назад рванул в Польшу, мастил лыжи на Канаду, плевать ей и на тот Луцк и на Бахмут собственно) Она даже не знает какие населенные пункты за Бахмутом бы последовали, если бы его не держали так долго.
Вы тратите свои силы и время, объясняя что то подобным людям
Ответ дляОльгаХ
Я в Польщі не була ні дня,і ні в яку Канаду не збиралась і не збираюсь
Ответ дляОльгаХ
Я з вами згодна, їй нічого не доведеш.
Її позиція давно зрозуміла
Mariya Prokhorova• 22 мая 2023
Ответ дляhrushyk
Песков так і сказав путлеру , ви там стенографували їх розмову ?Відволікають так і є , обійшли ’ зуби дракона ’ , як лінію можино )