Retu• 22 мая 2023

Что происходит? Это оно?

Начало конца рашки? 🙏🙏🙏🙏
lilu1990• 22 мая 2023
Ответ дляhrushyk
Ні,в нього карта побиту вже давно
Прийміть співчуття. Не знаю чому так, але з Волині правда багато загиблих. Тільки вчора бачила новину, що мати третього сина поховала на Волині. Усі з війни приїхали в гробах. Просто невимовно шкода

Sweetyy• 22 мая 2023
Подивилась новини, чекаемо далi
rybka21• 22 мая 2023
В орків горять тили. Сильно горять.

Палають позиції, зберігання БК та палива, а також місця дислокації техніки.
Не дивуйтеся, що в умовний Севастополь будуть прилітати подарунки ледь не щодня.
Я ж казав, час відповідати за все близько😎
https://t.me/myro_shnykov/3689
Sweetyy• 22 мая 2023
Ответ дляPrervana
Чему всему? Вот тему почитала, пошла телеграм посмотрела. Движуха на пограничном пункте. Спрашиваю, кому и зачем это надо
А ви з рашки?
Sweetyy• 22 мая 2023
Ответ дляДисней_Кребо
Для того, що б ваньки в лаптях бігли бнр рятувати і покинули вже нарашті дніпровські плавні і кінгбурську косу,ЗАЕС, Бахмут і Мр’янку....
Амiнь! Та СЛАВА УКРАIНЕ!
Соната любви• 22 мая 2023
перед нами разыгрывают спектакль.
но если кому нравится верить в постановочные действия, кто же доктор.
alyona_niki• 22 мая 2023
в грайвороне у них много техники стоит - вот наконец начало туда прилетать им .
Sweetyy• 22 мая 2023
Ответ дляAlex709
Значит будет серьезная ответка
Цiкаво ви пишите

А те що тварi роблять на нашiй землi та в наших мiстах то що? Гра така?

Та хай вони все отримають та всю бiль та розпач, бидлота
Filomena• 22 мая 2023
Ответ дляСоната любви
перед нами разыгрывают спектакль.
Спектакль для кого?

rybka21• 22 мая 2023
Ответ дляFilomena
Спектакль для кого?
ну написала ж людина ’пєрєд намі’
то для них, звісно
Gюнтер• 22 мая 2023
Ответ дляСоната любви
перед нами разыгрывают спектакль.
Ага ,улюблене 95 квартал при содействии Одесской киностудии.
VivaForever• 22 мая 2023
Ответ дляAlex709
Значит будет серьезная ответка
поздно нас этим пугать, это работало весной и летом 2022
Чаюри• 22 мая 2023
Ответ дляVivaForever
І то не дуже. Подивимося на цей цирк. І що, це так просто?)) Де екстренне звернення куйла?
Prervana• 22 мая 2023
Ответ дляSweetyy
А ви з рашки?
Схерашки?
Espresso_caffe• 22 мая 2023
Ответ дляmalinka.ya
А шо там в Ольгино ?
Ванек пишет, что методички не готовы, поэтому инструкций не получили
__Jane__• 22 мая 2023
Ответ дляЧаюри
Зайнятий, провітрює бункер, бо забздів вхлам.
Sweetyy• 22 мая 2023
Ответ дляСоната любви
перед нами разыгрывают спектакль.
Ви тут часто за рф топите

Ну ми две другий рiк живемо в вiйнi

Чому б цю в вiйну не перенести на територію рашистiв?
svr_2008• 22 мая 2023
Мені одній здається що то тільки для нас відведення очей, шо Бахмут здали...
Sweetyy• 22 мая 2023
Ответ дляPrervana
Схерашки?
Ясно понятно. Смотрете новости, не забудьте киселева

Prervana• 22 мая 2023
Ответ дляSweetyy
Впн платный, извините, жаба давит
Kiki.• 22 мая 2023
Ответ дляsvr_2008
Ну где сдали? Покажите хоть одну новость где написано что наши ушли из Бахмута? Никто его не сдавал. Я вчера весь вечер искала - нету, не нашла. Это на раша сми трубят что вот мол все, взяли. Кое что они за щеку взяли
elena901• 22 мая 2023
Ответ дляsvr_2008
Ви навіть останні сторінки не осилили прочитати..
dajkiri-irina• 22 мая 2023
Ответ дляsvr_2008
Держитесь
Ольга-f5e3• 22 мая 2023
Ответ дляKiki.
А зачем вам те новости? Открывайте карту боевых действий и смотрите
Kiki.• 22 мая 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Ну посмотрела, сегодня уже да, линия фронта нарисована за пределами города. Ну посмотрим. Фланги то наши)
Tata_F• 22 мая 2023
Ответ дляhrushyk
Ні,в нього карта побиту вже давно
То чого ж ви для нього про прийом біженців дізнавалися?
Piracanta• 22 мая 2023
Ответ дляPrervana
Схерашки?
О, новое название))
black-opium• 22 мая 2023
Ответ дляPrervana
Впн платный, извините, жаба давит
Полно бесплатных впн
Я иногда захожу на вк , особенно если рашне прилетает , там такие маты на недовомию и недопво летят )
Аноли_и• 22 мая 2023
Ответ дляsvr_2008
Вам одной так здається. Бахмут тримався скільки, нагадати? Отож. Кому потрібно очі відводити? Чи солов´їного пемьота перечитали? Воно як раз написало слово в слово. В общем, ус у вас отклеялся
Filomena• 22 мая 2023
Ответ дляsvr_2008
Хто здав Бахмут?