Начало конца рашки? 🙏🙏🙏🙏
Клементина• 22 мая 2023
З приводу здали Бахмут
Всі розуміють, що міста нема. Є руїна.
Саме місто внизинці, по флангам висоти.
Є дві позиції
1) Контролювати руїни, окопатись в підвалах і серед уламків.
2) Контролювати висоти по флангам, з яких місто гарно прострелюється.
Щоб ви обрали для своїх військових, якби можна було обирати з цих двох?
Всі розуміють, що міста нема. Є руїна.
Саме місто внизинці, по флангам висоти.
Є дві позиції
black-opium• 22 мая 2023
Ответ дляАноли_и
Вам одной так здається. Бахмут тримався скільки, нагадати? Отож. Кому потрібно очі відводити? Чи солов´їного пемьота перечитали? Воно як раз написало слово в слово. В общем, ус у вас отклеялся
Тем более он и не захвачен
Ответ дляКлементина
З приводу здали Бахмут
Всі розуміють, що міста нема. Є руїна.
Саме місто внизинці, по флангам висоти.
Є дві позиції
Всі розуміють, що міста нема. Є руїна.
Саме місто внизинці, по флангам висоти.
Є дві позиції
Свій вибір вони зробили. Медалі ділять.
Ответ дляTata_F
То чого ж ви для нього про прийом біженців дізнавалися?
Ми з чоловіком намагались його переконати туди не їхати,в пацана помер батько давно,мій чоловік його дядько рідний,нема кому толком нічого підказати,в хлопця хороша робота в Польщі ,по контракту на Амазоні,а він зібрався в Канаду
Ответ дляhrushyk
Я про те, що хлопець вирішив скористатися ситуацією, а не про їхати-не їхати. Тільки от незрозуміло, нащо при такій позиції рідних, розказувати про ´відволікання’ від Бахмуту
Ответ дляOlga Zelenyak
Не знаю, что там не самом деле происходит. Было бы идеально там провернуть все тоже самое, что рашня в говнореспубликах. Можно на голубом глазу рассказывать, что там трактористы восстали, хотят независимости. Потом референдум, 146 % за отделение. Ура, товарищи! Потом будем возмущаться, что раша бомбит Белгород.
На переговорах меняемся территориями.
Израиль такое провернул в войне в конце 60х, кажись.
svetlapanna• 22 мая 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
На переговорах меняемся территориями.
Крим їм, а нам Бєлгород? )
svetlapanna• 22 мая 2023
Ответ дляmalinka.ya
Ага , но канал , вроде не его уже .
Он проукраинский, рашистов чистят .
А он видимо пошёл на сделку с лукой
Он проукраинский, рашистов чистят .
А он видимо пошёл на сделку с лукой
А коли його схопили, сказав що лука ’мужик со стальньіми яйцами’, тоді я одразу зрозуміла, що не то пальто той Протасевич.
п.с там два канали -Нехта та Нехта Лайф, у другому коментарі відкриті .
Ирина-bbd0• 22 мая 2023
Ответ дляsvetlapanna
Крим їм, а нам Бєлгород? )
Нит! Нам и Крым и Белгород ! Картопельки багато треба саджати !
svetlapanna• 22 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Та хоть Курильскі острова ))) Беремо, аби дали.
Ирина-bbd0• 22 мая 2023
Ответ дляnatapri
Щаз пойдет про критическое мышление и про адекватных людей)
У меня была бы просьба ко всем этим ватноголовым чтобы хоть как-нибудь креативили. Ну невозможно ж читать на всех ресурсах слово в,слово)
Ну хоть как-нибудь слова пусть меняют местами.а то тот пушкин с достоевским никаких следов не оставили. Сплошной соловьевский примитив.
Ирина-bbd0• 22 мая 2023
Ответ дляsvetlapanna
Я не знаю хто за що.а я За присоединение Якутии !
Ответ дляКлементина
З приводу здали Бахмут
Всі розуміють, що міста нема. Є руїна.
Саме місто внизинці, по флангам висоти.
Є дві позиції
Всі розуміють, що міста нема. Є руїна.
Саме місто внизинці, по флангам висоти.
Є дві позиції
Та вже ж відомо, що раша вибрала - удобрювати український чорнозем..
Ответ дляКлементина
З приводу здали Бахмут
Всі розуміють, що міста нема. Є руїна.
Саме місто внизинці, по флангам висоти.
Є дві позиції
Всі розуміють, що міста нема. Є руїна.
Саме місто внизинці, по флангам висоти.
Є дві позиції
Та ж відомо, що раша обрала - удобрювати українські чорноземи, і не тільки у Бахмуті)
Ответ дляКлементина
З приводу здали Бахмут
Всі розуміють, що міста нема. Є руїна.
Саме місто внизинці, по флангам висоти.
Є дві позиції
Всі розуміють, що міста нема. Є руїна.
Саме місто внизинці, по флангам висоти.
Є дві позиції
Бахмут-это же просто локация.Сдадим один Бахмут,будет следующий,и следдующий..Как дамба-прорвет,и уже не остановишь.
black-opium• 23 мая 2023
Пишут , что халупу фсб в БНР взорвали )
❗️Некоторые СМИ сообщают о взрыве в Белгороде
Пишут, что «прилёт» пришёлся на здание областного ФСБ.
Ещё в одном посёлке региона бомба упала на административное здание. Губернатор Гладков сообщил, что устройство упало на административное здание в посёлке Борисовка.