Гомосноб• 22 мая 2023

Склала корзину на iherb

Хто часто замовляє, може купували такі товари, можете похвалити/посварити їх?

Як довго останнім часом йде замовлення?
Пекельнi Борошна• 22 мая 2023
Автор ,витамины дешёвые и хреновые

автор Гомосноб • 22 мая 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Автор ,витамины дешёвые и хреновые
Саме цих фірм? Вони в рейтингах у них на перших мясцях в своїх категоріях наче
Акукарача• 22 мая 2023
Хлорофилл с мятой. Какая же это гадость. Просто отврат
автор Гомосноб • 22 мая 2023
Ответ дляАкукарача
Мені не важливо яке на смак, головне щоб працювало.
Акукарача• 22 мая 2023
Ответ дляГомосноб
Вот как раз с этим тоже проблема. Эффекта какого-либо не было. Но вы пробуйте, может у вас будет
Пекельнi Борошна• 22 мая 2023
Ответ дляГомосноб
Да ,я сейчас в США ,у нас они копейки стоят, около 5 $ ,никто их не берет особо
Намакушка• 22 мая 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Автор ,витамины дешёвые и хреновые
А какие хорошие? Посоветуйте пжл

Маруська Му• 22 мая 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Автор ,витамины дешёвые и хреновые
Витамины тут только одни - витамин Д, пила такие же 5000, по анализам подняли, а вам они чем не угодили?
Приму в дар• 22 мая 2023
Я пью калифорнию год и витамин д и омегу-хорошие витамины.
Маруська Му• 22 мая 2023
Омегу можно взять по акции такую же 100 капсул, 3 шт будут дешевле, чем упаковка 240, сама на днях выбирала)
Пекельнi Борошна• 22 мая 2023
Ответ дляНамакушка
А какие хорошие? Посоветуйте пжл
Мне посоветовали эти в аптеке
Царевна в уггах• 22 мая 2023
Ответ дляГомосноб
Он вообще переваривается организмом человека?))
Что-то я сомневаюсь в его лечебных свойствах
ТАЗератти• 22 мая 2023
Ответ дляГомосноб
Читала, що хлорофіл якраз абсолютно не працюючий засіб
автор Гомосноб • 22 мая 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Читала що процює як внутрішній дезодорант і допомагає коли піт різко пахне. В мене почалась така проблема, дуже неприємний запах, сподіваюсь допоможе.
Каляка маляка• 22 мая 2023
Подивіться такі вітаміни у нас в аптеках іноді дешевше у нас купити і швидше)
Водійка хімарса• 22 мая 2023
Ответ дляГомосноб
Знаете когда мне помогал? Когда похмелье))) серьезно) и совсем он не гадкий как по мне.
ТрамвайGirl• 22 мая 2023
Ответ дляТАЗератти
Я зараз п´ю, солодкого набагато менше хочеться, але з´явився здоровий голод.
Мені не смачно, але бачу, що працює
автор Гомосноб • 22 мая 2023
Ответ дляКаляка маляка
та я от саме заради хлорофілла хотіла зробити замовлення) у нас його майже ніде немає, а де є-то дорожче. все інше додалось просто бо давно хотіла і все руки не доходили) мені не горить, а по цінам саме на ці позиції бачу зараз вигідніше там замовити. ще зараз наче знижка на перше замовлення 20%
Маруська Му• 22 мая 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Да помогает он, и при отравлениях, и просто стул налаживает при регулярном употреблении

Пишу_граммотно!• 22 мая 2023
Ответ дляАкукарача
Я пила різні і цей сподобався більше за всі)).
Пишу_граммотно!• 22 мая 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Мне посоветовали эти в аптеке
Так у вас доза у 5 разів більша ніж у автора. Якщо вибрати теж 10000 то й ціна буде набагато більшою. А по ділу пила і ту фірму , що автор взяла , але дози від 5000 беру, і ноу вудс( ці мені більше підійшли). Обидві фірми підіймають рівень вітаміна Д за пару місяців. Тільки ж дозування повинно бути лікувальним, а не профілактичним
автор Гомосноб • 22 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
ой, ви про той з мʼятою що у мене на скріншоті? рідкий?
автор Гомосноб • 22 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
я хочу для профілактики саме, тому таке дозування обрала
Пишу_граммотно!• 22 мая 2023
Ответ дляГомосноб
Ви знаєте свій рівень вітаміну д?
Маруська Му• 22 мая 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Мне посоветовали эти в аптеке
Если уже обычный не усваивается, придётся купить этот, а так большинству не нужен липосомальный 30 капсул за 23+$, в Украине так точно..
Пишу_граммотно!• 22 мая 2023
З приводу хлорофілу. Я донор крові і часто здаю плазму. Так от під час прийому хлорофілу плазма в мене була кольору молодої трави ))). В кров він точно потрапляв
автор Гомосноб • 22 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Ви знаєте свій рівень вітаміну д?
ні, але знаю, що у випадку з вітамінами краще недо-, ніж пере-
може колись дійду здати аналізи, поки не дійшла)
автор Гомосноб • 22 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
ого, прикольно) читала що може колір сечі змінювати, за плазму ні)
Пишу_граммотно!• 22 мая 2023
Ответ дляГомосноб
Просто якщо у вас дефіцит , то профілактична доза нічим не допоможе. Профілактичну дозу призначають , коли вже рівень вітаміну високий ( для підтримки)
автор Гомосноб • 22 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
прям взагалі ніяк не змінить картину навіть якщо невеликий дефіцит?