Красавица писяная• 22 мая 2023
Если есть польские корни, что это дает?
Доброго всем вечера.
Живу в Украине, никуда не выезжали.Недавно узнала . что есть какие то привилегии тем. у кого в роду польские корни.Хоть бы поехать на экскурсию )))
Мамы девичья фамилия польская, дед -поляк. бабушка украинка. По отцу дед украинец, бабуля моя чистокровная полька. Все жили здесь, в Украине. Как это доказать, польские корни с чего начинать? С архивов, как я понимаю? Всем буду признательна за ответы
Жена брата Админа• 22 мая 2023
Ответ дляДжага-джага
А если бабушку по папе была полячка ,потом вышла замуж за украинца ,я тоже могу получить гражданство ?
Можна, їдьте завтра.
Жена брата Админа• 22 мая 2023
Ответ дляТворю чудеса
А вы вообще в курсе что документов мало? И для получения карты поляка надо очень хорошо знать польский и историю?
Вы будете собеседование на польском проходить
Всі просто квартиру в Кракові хочуть і все
Правильно_Валерчик• 22 мая 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Якщо є бажання, то не бачу для себе нічого такого)) Головне, аби старт зробити і дозволили відчути себе трошки польскою дівчиною)))
Як я зрозуміла. це треба по архівах шукати, на жаль, вдома в мене тих документів точно немає. чогось у радянські-совєтські часи бути поляком було не модно)))
Вы реально думаете, что главное это желание? Хорошо, а где именно вы планируете искать архивные документы? У вас есть метрики, паспорта дедушек, бабушек или кто там у вас был поляком?
Красавица писяная
• 22 мая 2023
Ответ дляДайте подуться
Вам простіше біженство оформити
Біженство може й так, але все має змогу закінчуватись.. А ось своє коріння доказати та знайти, хоча.. не знаю))
Ласкове телятко• 22 мая 2023
Кум отримав громадянство Польщі ще до війни
До того там трохи жив і вивчив мову.
Здавав екзамен на громадянство
Довів, що дід був поляк
До того там трохи жив і вивчив мову.
Здавав екзамен на громадянство
Довів, що дід був поляк
Творю чудеса• 22 мая 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Так причому незрозуміло навіщо це їм
Тим більше виїзд і змога працювати в Польщі зараз і так є
Яких вони хочуть привілеїв??
Творю чудеса• 22 мая 2023
В мене брат вже громадянин Польщі
Але коли мав тільки карту поляка, то працював. Взяв іпотеку. Виплачує
Чи наші люди думають що карта Поляка їм щось особливе дасть?
Я не оформлюю собі. Бо не бачу сенсу. Я буду в Україні. Хто мріє про Польщу, вже рік як може вільно виїздити. І працювати доречі
Красавица писяная
• 22 мая 2023
Ответ дляТворю чудеса
Так причому незрозуміло навіщо це їм
Яких вони хочуть привілеїв??
Ви уважно читали, що я писала? Працювати я не збираюсь. хвалити Бога. в мене є робота в Україні. Житло теж є. В Україні.
На заводі я не планую працювати ні в Україні , ні в Польщі.
В мене інший фах та освіта.
Цікавлюсь, які привілегїї, якщо знайдеш докази і підтвердиш польське коріння.
В мене інший фах та освіта.
Правильно_Валерчик• 22 мая 2023
Ответ дляТворю чудеса
Так причому незрозуміло навіщо це їм
Яких вони хочуть привілеїв??
Ну, что бы после войны, оставшимся в Польше украинцам, говорить, вот мы то поляки исконные, по прапрапрадедушке.
Красавица писяная
• 22 мая 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Автор, ви може поки їдьте трускавки позбирайте)) пристріляєтесь
Дякую. Але мені це нецікаво. Зовсім.
Творю чудеса• 22 мая 2023
Ответ дляКрасавица писяная
В мене інший фах та освіта.
Ніяких. Вже відповіли
Красавица писяная
• 22 мая 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Где я именно искать буду это другой вопрос. Отчет Вам предоставлять не буду))) Вам это сейчас просо лишняя информация.
Красавица писяная
• 22 мая 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Лучше поляки, чем срусские))))
Правильно_Валерчик• 22 мая 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Лучше поляки, чем срусские))))
Тут я с вами согласна на все 100
Ответ дляКрасавица писяная
В мене інший фах та освіта.
Абсолютно ніяких, якщо ви, при наявності доказів, не плануєте залишатися там надовго/назавжди.
Що вам заважало при такій любові до коріння поїхати у Польщу хоча б на екскурсію? Чи то просто раптова романтична мрія?)
Ворожу на каві• 22 мая 2023
Ответ дляМаю сечі
Якщо у вас поляк один лише дід,то це нічого не дасть.Повинні бути і дід і бабуся,або мати повинна бути полькою
Я год назад читала, что собирались ввести новшество. У меня дед по маме был поляк. И типа, если я получу карту поляка, то мои дети (до 18 лет) автоматом её тоже получают. Но я потом забросила эту тему и не знаю, есть сейчас такое или нет.
Куда ж без меня• 22 мая 2023
Ответ дляКрасавица писяная
В мене інший фах та освіта.
Живя в Польше есть привилегии,живя в Украине нет.
Учеба в институте бесплатно, льготы на проезд в транспорте.
Знаю тех,кто не хочет получать сталый побыт,так и сидит на карте поляка
Красавица писяная
• 22 мая 2023
Ответ дляТворю чудеса
В мене брат вже громадянин Польщі
Я Вас зрозуміла. Я теж лишаюсь в Україні, тут працюю, не виіздила, тому що то робота, то ще щось і навіть заради дітей не змогла.
А нещодавно зустріла колишню колегу, так вона хвалилася. що доказала своє польське коріння та дітей відправила до Польщі ще до війни.
всемВсёИмного• 22 мая 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Це при союзі так рускі казали. До речі, моя мама чогось соромилася потльского коріння тоді (
Ви справді не розумієте чого? По тій же причині чого сьогодні соромляться руського. Якщо ви збираєтесь отримати карту поляка, починайте вчити історію.
Дайте подуться• 22 мая 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Карта поляка не дає ніяких особливих привілегій
Жена брата Админа• 22 мая 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Дякую. Але мені це нецікаво. Зовсім.
А полякам цікаво
Дайте подуться• 22 мая 2023
Ответ дляКрасавица писяная
В мене інший фах та освіта.
Ніяких
Швабристка• 22 мая 2023
Ответ дляКрасавица писяная
В мене інший фах та освіта.
Привілегії , якщо там жити , працювати і платити податки . Тобто у вас більше прав, як у іноземців. Наприклад дитина з картою може вчитися у виші безкоштовно на рівні з громадянами Польщі.
Але прізвища чи впевненості у тому, що дід поляк недостатньо. Треба докази . І це не довідки , а оригінали документів , де чітко вказана національність ( поляк/полька). Просто проживання чи народження на території Польщі нічого не дає . В той час при операції Вісла багато українців було переселено з території Польщі в Україну і навпаки
Маю сечі• 22 мая 2023
Ответ дляЖена брата Админа
А що роздають? Поляки я думаю теж хочуть))
Джага-джага• 22 мая 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Нахрен нам Краков ,я вот во Вроцлав хочу 😁 . Вообще была в Польше ( Ополе,Варшава,Гданск и Вроцлав) испытала непередаваемые ощущения ,как кровь взыграла и я вспомнила прошлые жизни моих родичей . Особенно любовь случилась с Вроцвалом.
Красавица писяная
• 22 мая 2023
Ответ дляДайте подуться
Дякую. Це з Вашого власного досвіду, я так зрозуміла.
Красавица писяная
• 22 мая 2023
Ответ дляЛаскове телятко
До того там трохи жив і вивчив мову.
Здавав екзамен на громадянство
Довів, що дід був поляк
До того там трохи жив і вивчив мову.
Здавав екзамен на громадянство
Довів, що дід був поляк
Дові як, я так розумію. копії метрик надав. правильно?