Губи з філером• 23 мая 2023
Скажіть щось про такі босоніжки
Ваша думка? Гарні, чи таке?
Результат:
вже голосів:
85 (72.03%)
Таке
25 (21.19%)
Гарні
8 (6.78%)
Подивитись відповідь
Губи з філером
• 23 мая 2023
Ответ дляdulenok
для мене жахливі, а іншим можуть бути гарні
Жахливі чим саме?
Губи з філером
• 23 мая 2023
Ответ дляtushka123
Вы их примеряли?
Так. Підошва мʼяка і пружинить. Ремінці мʼякі і округлі. Але я в них не ходила на дальні дистанції. При примірці дуже зручно.
Топтунша• 23 мая 2023
Непогані,висока підошва дубова. Якраз добре курям в них виносити,чи з собачкою гуляти і гівна давити по кущах.беріть.
Заздрість то погано• 23 мая 2023
выглядит как пыточный инструмент. я бы поискала шлейки пошире.
Губи з філером
• 23 мая 2023
Ответ дляДобродійка
Убийство ног.тяжеленная ровная подошва,и тонкие преплетики
Вони легкі. Підошва гнеться і пружинить. Підлаштовується під форму стопи
Губи з філером
• 23 мая 2023
Ответ дляtushka123
Ну если она ещё и лёгкая, то возможно и хорошо будет. Сложно сказать. А стоимость?
Дорого🥹. 3500-4000. Але я вже втратила надію щось взагалі знайти путнє
Stepa_nida• 23 мая 2023
Вони класні, взяла трохи іншу модель, яка була на знижці.
Взагалі хотіла Arket, але вже дуже у Vagabond були гарні знижки і я не втрималась.
Stepa_nida• 23 мая 2023
Ответ дляkuskus
А можете розказати, як у них з доставкою і поверненням?
Я отримала за 6 днів з моменту оформлення замовлення.
Поверненням ніколи не користувалась, але читала цей розділ на сайті. Повернути можна протягом 30 днів. Кошти мають бути зараховані протягом 14 робочих днів з дня отримання повернення.
Губи з філером
• 23 мая 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Сьогодні такі міряла. Капець
Ну от, а я міряла і зручно. Тому і задумалась.
Чому капець?
Губи з філером
• 23 мая 2023
Ответ дляStepa_nida
Яку модель взяли, можете показати?😀
Губи з філером
• 23 мая 2023
Ответ дляStepa_nida
Я взяла модель Кортні
Гарні. Я на них дивилась теж.