12 галюцинаций• 23 мая 2023

Фимоз у подростка, чем чревато?

Так получается что в детстве сын болел и было не до этого всё время. Потом лет в 6 сходили к хирургу, он сказал что это по желанию - хотите сейчас открывайте, хотите хоть в 18, главное гигиена, чтоб не было воспалений. Сын сильно болел, делали операции и без этого, поэтому решили не трогать его лишний раз.
Сейчас ему 12, и головка так и не открывается. Муж спокоен как удав, я чего-то нервничаю. Но сейчас я ему говорю что надо сходить к врачу, он сказал что никуда не пойдет, его ничего не беспокоит.
Может глупый вопрос но как фимоз влияет на развитие члена, на размер и т.д.?
Телячі ніжноСті• 23 мая 2023
Оперировать и не выдумывать, он же никогда не сможет открыть головку. Как он будет потом, когда начнётся половое созревания?
Та легко!• 23 мая 2023
Операцію робити,що ви тягнете не зрозуміло.Чоловіку робили в 10 років
Щебетушка• 23 мая 2023
Я так в свое время дотянула до 5 лет почти и ребёнок получил моральную травму. Надо было раньше решать вопрос. А так, слушала «умных» врачей
Мааарковная• 23 мая 2023
Физиологический фимоз не влияет на развитие члена. На его развитие влияют инфекции,которые могут возникать при затрудненное гигиене.
Если их нет, то и проблем нет
В период полового созревания, под воздействием гормонов, крайняя плоть становится более эластичной и головка открывается. Но это касается исключительно физиологического фимоза. Поэтому необходимо регулярно наблюдаться у врача,чтобы не пропустить симптомы заболевания,а не физиологии
Леннон_Жив!• 23 мая 2023
я думаю, врач вам правильно сказал, не стоит паниковать, с возрастом откроется, вот если в 18 не откроется тогда открыватьу врача
Брюльтик• 23 мая 2023
Обрезание
годовасик• 23 мая 2023
Сорі за питання, але коли там мастурбація у підлітків і тп, і член збільшується в процесі, то коли головка не відкривається мабуть боляче буде? В мене теж росте син...
фан L.O.S.T.• 23 мая 2023
В 12 вже обовязково до лікаря. У мого сина фімоз, але в 8 ми попали до нормального хірурга і він прописав мазь за допомогою якої головка стала відкриватися. Робили нічні аплікації мазі тиждень. Але фімоз до кінця не пройшов. Син виріс, обрізання робити не хоче категорично. На статтєвє життя та розмір не вплинуло аж ніяк. З розміром все дуже гарно, навіть забагато. Але він дуже дотримується гігієни, двічі на день все промиває. Бо були випадки запрілості і приходилося промивати лікуючими розчинами. Сказав йому уролог, що якщо буде завалюватися часто, то тільки операція. Тож він дуже слідкує зараз. На вашому місці я б обовязково йшла до лікаря і радилася
Поумничка• 23 мая 2023
В 9 хирург открыл головку. Нафиг эти фокусы . Через неделю зажило
Ацетилсалициловая кислота• 23 мая 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Как мой муж, порвал , кровищи было...
фан L.O.S.T.• 23 мая 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Зараз у багатьох хлопців статтєве життя починається набагато раніше ніж 18
годовасик• 23 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Как мой муж, порвал , кровищи было...
Дурень він у вас, пробачте, міг ще гірше зробити- рубці, шрами, спайки....((
Ацетилсалициловая кислота• 23 мая 2023
Ответ длягодовасик
Він не знав, в процесі сексу, зрозумів що дуже боляче, і крові багато. Двічі рвався а потім тільки пішов до лікаря, і він йому поставив діагноз і мазь якусь.
фан L.O.S.T.• 23 мая 2023
Ответ длягодовасик
Звичайно. Правильно думаєте. Слідкуйте
годовасик• 23 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ого... тоді вибачте, я думала він дитині..
Ацетилсалициловая кислота• 23 мая 2023
Ответ длягодовасик
Ні ви що , собі...в молодості.
В сина все добре відкрилось ще років у 4-5, він весь час грався, і воно саме поступово відкрилось. Проблем немає.
Наша взяла• 23 мая 2023
Люди, а якщо відкривається, але не до кінця, посередині ніби повністю, а по боках трохи приросше, це ж не критично?
Не їм після шостої• 23 мая 2023
Делали 16 уже под местным обезболиванием Ничего до этого не воспалялось. Но само не открылось, потому что внутри было приращение по достаточно большой площади. Операция прошла отлично. Никаких отклонений и задержек развития не наблюдается.
КучМала• 23 мая 2023
Моему назначили операцию в 16, до 14 лет всё было нормально,а в подростковом возрасте появился фимоз. Ждём очередь на операцию
автор 12 галюцинаций • 23 мая 2023
Ответ дляНе їм після шостої
А как мальчик реагировал?
годовасик• 23 мая 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Звичайно. Правильно думаєте. Слідкуйте
В мого відкривається по кругу, а там де вуздечка приросло. Ніби з однієї сторони виходить не відкривається.. але дискомфорту ніякого ттт.
Сонечко• 23 мая 2023
Ответ для12 галюцинаций
А как мальчик реагировал?
Сыну в 13 делали обрезание. Был фимоз. Он сам выбрал этот способ борьбы)
Не їм після шостої• 23 мая 2023
Ответ для12 галюцинаций
А как мальчик реагировал?
На операцию решился сам. Делали лазером в частной клинике. Правда, там предупредили, что дети не всегда могут терпеть, уколы болючие, и в процессе может тоже чувствоваться. Но поскольку почти взрослый ребенок, то рискнули. Сын нормально перенес, рассказывал, что временами было чувствительно, но не так, что капец-капец. Доволен.
автор 12 галюцинаций • 23 мая 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Спасибо. Вот я думаю как лучше сейчас с истериками( потому что парень у меня очень эмоциональный), добровольно точно не хочет или потом уже осознанно пусть делает.
Не їм після шостої• 23 мая 2023
Ответ для12 галюцинаций
У меня совсем не впечатлительный, нервы крепкие. Зато у меня впечатлительность зашкаливает. Я долго надеялась, что откроется само, у мужа так было. И еще опасалась общего наркоза, вроде в детских больницах только с ним делали в то время.
Элька-Карамелька• 23 мая 2023
Фімоз - це не так страшно як його ускладнення. Почитайте про парафімоз. Якщо голівка всеж таки пролізе через звужене кільце крайньої плоті а назад ніяк - то тоді вже операція по терміновим показникам. Якщо одразу не вправити то буде некроз. Тому в період статевого дозрівання з його гормональними стрибками обов’язково проконсультуйтеся у хірурга
Тектологиня 80lv• 24 мая 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Просто интересно, а откуда вам знать что там размер даже «большой» и на личную жизнь не влияет?🤔
фан L.O.S.T.• 24 мая 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Ну ми дуже близьки з сином. Розмовляємо на всі теми. І з ним, і з його дівчиною. Що тут дивного?
Тектологиня 80lv• 24 мая 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ну уже секс это личное! Общаться ещё и о размере с девушкой сына как по мне это трындец
фан L.O.S.T.• 24 мая 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Ви знаєте, мені якось пофігу шо вам триндець, а шо ні.
Доречи тільки ви одна - моралістка причепилися з подібним питанням.
Отже пояснюю.
З сином і з його дівчиною розмови були не про секс. А про здоровя.
У сина було загострення фімозу, а вище писала, і він звертався за порадою щодо запалення - баланопостіт. Питав, що я робила з пісюном коли він був маленький та траплялася така неприємна ситуація. Звідци дізналася, що окрім періодичних загострень хвороби у сина більше ніяких скарг на цю сферу життя немає.
Про розмір дізналася від дівчини також не в праздній розмові. У нас близькі стосунки, вони вже чотири роки разом з юного віку, вона відноситься до мене як до мами. Тим паче, що мама нажаль не цікавиться ії життям, крім того що просто проживають поки разом. Тому і гінеколога я порадила ій свого. Буває, що і ходимо на огляди разом. В звязку із деякими проблемами із здоровям і була розмова стосовно активності статтєвого життя та сумісності розмірів.
А ви собі вже навигадували маніакальну маму, яка обсмоктує процеси сексу із своїми дітьми. Мені це не потрібно. Діти самі звертаються, коли необхідна порада. І я дуже рада можливості допомогти