МояХатаЗкраю• 23 мая 2023
Обирайте завжди себе
Не дітей, не чоловіка, не батьків, не сестер( братів. Завжди , якщо стоїть вибір, обирайте себе. Це не егоїзм. Це банальна турбота про себе.
Розумію, що можливо хтось не погодитися зі мною. Мій висновок то не з книги. То коли дивишся як ти обирав інших, а потім до чого то привело.
Майор Медуза• 23 мая 2023
Не народжуйте дітей і на буде за них відповідальність, і якісь потреби їх задовольняти) З іншим згодна в принципі.
МояХатаЗкраю
• 23 мая 2023
Ответ дляЛистопад-920d
Вже все добре) не хвилюйтеся))
Вся в кредитах• 23 мая 2023
Мені ніколи не доводилось робити вибір між собою чи близькими людьми..
МояХатаЗкраю
• 23 мая 2023
Ответ дляМайор Медуза
Очікуваний коментар.
Діти щасливі поруч з щасливою мамою. А не тою, яка в якийсь момент просто стане спустошена і буде не задоволена своїм життям. А ще, коли діти виростають, такі мами потім втрачають сенс життя. І або чахнуть, або лізуть в сім´ї дітей.
Затишне кубло• 23 мая 2023
Автор , рассудите меня.
В Украине меня ничего не держит. Квартира своя в Запорожье, с мужем в разводе.
Есть сын, взрослый.
Сейчас у меня есть реальный шанс уехать ( самой ) и попытаться утроить свою жизнь в другой стране.
Но мне кажется, это предательство по отношению к сыну.
Сейчас я еще нужна ему, но стасибо за мою жертву он мне , конечно, никогда не скажет, т.к. не оценит.
Есть сын, взрослый.
Друг бобер• 23 мая 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Автор , рассудите меня.
Есть сын, взрослый.
Вам здається
МояХатаЗкраю
• 23 мая 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Автор , рассудите меня.
Есть сын, взрослый.
Ні, так не працює. Ми самі приймаємо рішення. Не я за вас. Не син за вас. А ви за себе.
В чому саме у нього потреба в вас
Майор Медуза• 23 мая 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Очікуваний коментар.
А я ніде не писала, що потрібно чахнути і обов´язково бути нещасливою) Є мамочки, які народили і спихнули дітей на інших. Поставили себе на перше місце і свої інтереси. А як дітям? Тим хто піклується про тих дітей потім, бо в неї нове кохання і своє життя?
Затишне кубло• 23 мая 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
В чому саме у нього потреба в вас
В том то и дело, что я решила остаться рядом с ним. Значит поставила его выше себя.
И наверное, большинство поступят так же.
Возможно в другой стране мне будет объективно лучше, но я решила остаться там, где мой ребенок. Пусть и в ущерб своим интересам.
МояХатаЗкраю
• 23 мая 2023
Ответ дляМайор Медуза
Ви якось дивно сприймаєте все. Сильно буквально
МояХатаЗкраю
• 23 мая 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Я умовно вчорашня- залишилася б. Умовно сьогоднішня - поїхала б. Ну, якщо сину 20+ років. ( Не знаю чого, у мене ця цифра означає самостійність)
Не поїхала б тільки якщо б в нинішніх умовах йому прийшла повістка.
Майор Медуза• 23 мая 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Можливо й так) Як побачила пост, так і відповіла) В принципі можна взагалі дітей не народжувати і жити для себе. Це теж варіант. Тому що від чоловіка можна піти, коло друзів змінити, перестати спілкуватися з родичами, а от з дітьми інакше. Не дорослими маю на увазі.
Електрохарчування• 23 мая 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Автор , рассудите меня.
Есть сын, взрослый.
А после войны почему не сможете поехать? Когда опасности для сына не будет.
Гарантую неперелевки• 23 мая 2023
Ответ дляВся в кредитах
Це неправда, ви або вибирали себе, або десь поступалися. Це життя.
МояХатаЗкраю
• 23 мая 2023
Ответ дляМайор Медуза
Ну вибачте, я за ваше сприйняття не відповідаю) залишу вас з вашими думками
Затишне кубло• 23 мая 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ему 20. Заканчивает 3-ий курс университета. Дистанционно , фактически нормальной студенчиской жизни и не видел . Начал с Ковид , теперь война.
Понимаю, что не малыш, но не могу уехать. Не могу жить где-то спокойно , когда он останется тут сам.
Даже прилетов не боюсь, боюсь остаться жить , если с ним что-то случится.
Форточка• 23 мая 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Автор , рассудите меня.
Есть сын, взрослый.
Взрослый это сколько? А Вы у него спросите, может Вам только кажется, что Вы ему прям нужны
Царевна в уггах• 23 мая 2023
Ответ дляЗатишне кубло
так 20-летний студент - это еще не взрослый. вы его еще содержите, у него еще нет образования и отдельной жизни от вас.
Електрохарчування• 23 мая 2023
Ответ дляФорточка
Бывают ситуации, когда то, что мы говорим и думаем - это совершенно разные вещи.
Майор Медуза• 23 мая 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Так я без претензій до Вас) Просто висловила свою думку. Тим паче часто переглядаю теми про дітей і коментарі жіночок, які очікують, коли вже від дітей можна буде здихатись. Питання навіщо народжували в такому випадку, ніхто ж не змушував)
Затишне кубло• 23 мая 2023
Ответ дляФорточка
Нет, он мне нужен.
В том то и дело.
Мне при всем плохом спокойнее за него , когда я близко. На расстоянии все страшнее кажется. Звонит подруга из Германии каждое утро и рассказывает , как нам тут страшно и опасно жить , как ей страшно . А я тревоги уже не слушаю, сплю . И не страшно.
В том то и дело.
Локшина на вухах• 23 мая 2023
автор я з вами згодна,але дуже часто обирая себе ми залишаємося одні,що ви на це скажете
Царевна в уггах• 23 мая 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Автор , рассудите меня.
Есть сын, взрослый.
предательство, жертва, спасибо...
ощущение, что вы жаждете признания и благодарности. но быть мамой - это ваш выбор, сын вас об этом не просил. как и не виноват, что вы развелись и никого не нашли.
Форточка• 23 мая 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Нет, он мне нужен.
В том то и дело.
Так вот Вы и ответили на свой вопрос - Вы же и выбрали себя, потому что Вам он прежде всего нужен и Вам возле него спокойнее будет, это называется самообман😁
Затишне кубло• 23 мая 2023
Ответ дляФорточка
Ну, не только. Все таки про него тоже думаю. Он еще не работает. Зарабатываю пока я.
Тут же часто читаю, что в 18 лет детям надо ручкой делать пока-пока и мягким пинком выперать на вольные хлеба.
Форточка• 23 мая 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Ну если не работает, то конечно ещё можно поддержать финансово хотя бы до 20ти
МояХатаЗкраю
• 23 мая 2023
Ответ дляМайор Медуза
Я не знаю що відповідати людям, що задають такі дурні питання. от чесно. Надія тільки , що вам років 15-16 і ще дуже юнацький максималізм в голову б´є