Підмітайло• 25 мая 2023
Допоможіть визначитися
Буду йти в гості (формат - на каву) до багатодітної родини. Разом зі мною 10 людей, з них 8 - діти. Якої ваги Наполеон замовляти на таку кількість людей? Це не буде основне до кави, хазяйка також завжди щось готує. Замовити "на око" немає можливості, буду замовляти онлайн. Є варіанти 1,2 кг, 2 кг й 3 кг. Дякую.
Результат:
вже голосів:
32 (48.48%)
3 кг
31 (46.97%)
2 кг
2 (3.03%)
1.2 кг
1 (1.52%)
Тиць або свій варіант
90x60x90• 25 мая 2023
Ответ дляИщу Аленя
По 200г на людину норм, якщо ще щось буде.
Навіть із запасом
Підмітайло
• 25 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Може фрукты ?
Ні, хочу Наполеон, тут це дивина. А фрукти вони щодня їдять
Перша скрипка• 25 мая 2023
Ответ дляПідмітайло
Чесно кажучи я більше наполеону була б рада .
Просто якщо під замовлення - не факт що смачний чи свіжий там , натуральний . А фрукти більш стандартно
Підмітайло
• 25 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Точно смачний і свіжий, багато раз замовляли там, просто не на стільки людей
Єдина Країна• 25 мая 2023
Ми беремо 1 кг на чотирьох (є 0,5 та 1 кг).
Трохи залишається на другий раз.
Тому, думаю, що на 10-11 людей буде достатньо 2 кг.
Трохи залишається на другий раз.
90x60x90• 25 мая 2023
Ответ дляПідмітайло
Чим саме кращий?
І здоровіший і не буде дублювати гостину господині
Підмітайло
• 25 мая 2023
Ответ дляБайрактара
Автор, берите 3 кг. Людей много! По 200 г ни о чем, Наполеон тяжёлый.
Але й ситний, я особисто його много з´їсти не можу. Три кг везти важко, буду їхати громадським транспортом, ще й за місто. Більшість все ж за 2 кг
Підмітайло
• 25 мая 2023
Ответ для90x60x90
Й так не буде дублювати