Весёлая морковка• 25 мая 2023

Виктор Павлик

Звезда или ничего особенного?
автор Весёлая морковка • 25 мая 2023
Ответ дляТелепузик
По ходу он с молодих лет просто пень тупой
Почему?
Смайлик• 25 мая 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Не обижайте рептилоидов
Это я к тому, что он скользкий как рептилия
Винник• 25 мая 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Капец. Нашествие павликов какое то.
це нашестя хейтерів, котрі, мов пекінеси, біжать, тявкають, намагаються бодай за штанину схопити
автор Весёлая морковка • 25 мая 2023
Ответ дляВинник
Точно
Винник• 25 мая 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Репьяхова, опять ты?
ні, то ті.,хто їй завидує
Винник• 25 мая 2023
Ответ дляДама_с_коготками
идиот и уебищ....это он помогал десять лет назад втягивать в секту церковь Емануила молодежь
а в секту Голобородька не допомагав втягувати?
Телефон Рубика• 25 мая 2023
Ответ дляМрії у вирії
а Павлик это имя?
Падлик
автор Весёлая морковка • 25 мая 2023
Ответ дляВинник
А это еще кто такой?
Винник• 25 мая 2023
Ответ дляНа циголках
Вот это кризис у этих недалеких
Що ж Ви так про автора і хейтерів, у котрих одна радість - наср*ти комусь, знаючи що все одно назад ’купка’ не вернеться?
Винник• 25 мая 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Он из сектантов? Сколько читала о нем, ни разу не попадала на такую информацию
а то як в анекдоті про вибори рабина)))) головне - смачно плюнути і хай відмивається
Винник• 25 мая 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Давайте вже про Лалєнкова. Задовбав Павлик.
та ні, краще про суддю
До української армії пішла голова Харківського адмінсуду, яка отримала вирок за хабар
https://donpatriot.news/article/do-ukrayinskoyi-ar...
Винник• 25 мая 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Наоборот, банить навечно тех, кто эти темы создает
хочете, аби вдавились власною жовчю? Де будуть сціджуватись?
Винник• 25 мая 2023
Ответ дляВесёлая морковка
А это еще кто такой?
той, на ровері, що обіцяв 73%ним кінець епохи бідності Негоже світлійшого і величнійшого так швиденько забувати
Чижик Пижик• 25 мая 2023
Просто жлоб, якому пощастило в 90-х.
А у нас макарошки• 25 мая 2023
Ответ дляВинник
Мне пофиг, форум не будут засорять
А у нас макарошки• 25 мая 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Просто жлоб, якому пощастило в 90-х.
Тогда была такая коньюктура
Чижик Пижик• 25 мая 2023
Ответ дляВесёлая морковка
По теліку був колись канал ’Возрождєніє’ одіозного пастора Мунтяна і Павлік там засвітився.
А у нас макарошки• 25 мая 2023
Ответ дляВинник
та ні, краще про суддю
А шо , так можно было?
Так все подсудимые в окопы санинструкторами переползут
Винник• 25 мая 2023
Ответ дляА у нас макарошки
А шо , так можно было?
у слуг все можна)))) в які окопи ця людиноподібна переповзла, Ви про що?
А у нас макарошки• 25 мая 2023
Ответ дляВинник
’’вона з 21 березня перебуває на військовій службі у військовій частині на посаді санітарного інструктора медичного пункту 4-го стрілецького батальйону’’
Ну, не в окопы, конечно
Винник• 25 мая 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Ну, не в окопы, конечно
а те, що далі, чого не процитували’? таких батальйонів в тилу повно. коротше, хороший закон слуги прийняли що вже регіонали затєйнікі були, але навіть вони до такого не додумались
Великий сатирик• 25 мая 2023
Блін, зізнаюсь під анонімом)) мені від подобався 25 років тому🤣 зараз ржу з себе
ДваДваВісім• 25 мая 2023
Павлик - звезда аниматоров в турецких отелях, оттуда и песни потырил чужие.
автор Весёлая морковка • 25 мая 2023
У Павліка гарніші пісні ніж у Вінника. Вінник москалить