Запасная спина• 25 мая 2023
Если ребёнок очень часто болеет это говорит о плохом иммунитете ?
Запасная спина
• 25 мая 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Заберите из садика и иммунитет сразу появится.Или Ваш школьник уже?
Школьник
Поліпривіт всім• 25 мая 2023
Ні, залежить від протікання хвороби та причини частих захворювань.
12 раз на рік є норма хворіти дітям, але без ускладнень.
Я таке знаю• 25 мая 2023
Ответ дляЗапасная спина
Школьник
Младшая школа?Я своего ребенка отдала на плавание 3 раза в неделю и результат уже через полгода стал ошеломляющим: практически не болеет, а если болеет то без осложнений.
Творю чудеса• 25 мая 2023
Моя думка-від стресу. Якщо позбавитися джерела стресу, дитина не буде часто хворіти.
Кицюююня• 25 мая 2023
Раз на місяць якщо дитина хворіє приблизно, то це норма. Можливо часто буває у громадських місцях, транспорті? Підхоплює віруси
Карма хамелеона• 25 мая 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Ви, напевно, з групи ’доказові батьки’. Тільки від цієї секти постійно чую цю маячню про ’норму’ 10-12 раз на рік хворіти дитині.
Поліпривіт всім• 25 мая 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Ні, не знаю таку групу. Я взагалі не розумію що за термін «доказові».
Я теж хвилювалася коли дитина часто хворіє тиждень садок, 2 тижні лікування. І так по кругу. Звісно стомилася і шукала поради та вихід. Коли педіатр мені сказала, що це нормально і +-12 разів на рік хворіти це не забагато, то я заспокоїлася. Але педіатр перевірена, все ок. В інших розвинених країнах теж так діти хворіють і це там теж рахується норма. Подруга в Америці родила маля, те саме. Так рік похворів син і все стало на свої місця. Головне, щоб не було ускладнень з хворобою. Маю на увазі, як моя донька за 5 хвилин з обструкцією. Це є не ок. До неї інший підхід та лікування. Якось так.
Глаголиця• 25 мая 2023
Якими хворобами? Як хворіє з темп під 40, чи 37.3? Є хвороби, якими діти хворіють в дитинстві, типу вітряники і т.д.
Попа как у Кардашьян• 26 мая 2023
Я в цьому році вже замучалась. 1 раз в місяць це стабільно. Просто жах. То соплі то кашель то горло. Ось знову раптово- фарингіт. Задовбала мене аптека.