А Я Самая Самая• 26 мая 2023
історія від гінеколога. ШОК
прийшла я до гінеколога, а вона сидить задумлива. спитала, чи щось сталось? дає відповідь, що не може переварити наступну інформацію. Прийшла до неї дівчина, вагітна і питає: а ви можете сказати хто батько моєї дитини бо я не знаю? свекруха захворіла тяжко і як жінка не може реалізувати себе зі свекром. і на сімейній нараді, свекор, свекруха і чоловік тої дівчини приймають таке рішення-невістка буде займатись сексом і з чоловіком і зі свекром. І ось я теж у шоці, бо не розумію, що це за така сім´я? і як на таке можна було підписатись тій дівчині? чи це норм і я просто стара і не розумію нічого в сімейному житті?
Закусенец• 26 мая 2023
меня ещё что-то удивляет
серьезно верите что взрослую не умственносталую можна заставить спать со свекром
Забула що?• 26 мая 2023
Больше для меня шок, что гинеколог обсуждала одну пациентку с другой. Я б больше к ней не ходила
Мішечок щастя• 26 мая 2023
ага, именно врач поделился таким с рандомной пациенткой. охотно верю, как и во всю эту увлекательную историю
Кастрюлька• 26 мая 2023
Ответ дляD_A_V
о то не шок: свекри часто трахають невісток, буває з дня весілля молодих, просто не завжди це розкривається.
я стіки лайна бачив, був свідком, а іноді і учасниrом, що мене майже нічого не здивує
Ого вас життя потріпало...
Матраскин Брат• 26 мая 2023
То якась кацапська сім´я. Бо в них є така скрепа - національна традиція - снохачество. Це для них норма.
Эта_Шикарна)• 26 мая 2023
Ответ дляЗабула що?
А для меня шок,что гинеколога может что то шокировать, она столько всего видела)
Кастрюлька• 26 мая 2023
Ответ дляЗабула що?
Прізвищ не було, заспокойтесь. Діагнози можна і обсудити.
Забула що?• 26 мая 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Да и зачем было бы девушке рассказывать все как есть. Просто бы сказала, стоите знает, кто отец, так как спала с двумя.
Закусенец• 26 мая 2023
Ответ дляКастрюлька
ай если беременность это диагноз
Кастрюлька• 26 мая 2023
Ответ дляD_A_V
я щє у 6 років бачив що життя лайно і люди -гніль, я не хотів жити- покінчив з життям у 6(спасли у реанімації),
зараз мені 40 :)
А зараз як з головою, світосприйняттям?
А Я Самая Самая
• 26 мая 2023
Ответ дляЗабула що?
більше не піду, бо можливо і про мене розкаже, які в мене проблеми і чи регулярний в мене секс
Закусенец• 26 мая 2023
Ответ дляЗабула що?
не принципиальный вопрос любой понятно, род один
Забула що?• 26 мая 2023
Ответ дляКастрюлька
Это диагноз? Это личное перемывать. Диагнозами и в сторис делятся, чтоб предостеречь других.
А это врач себе лишнее позволил
А Я Самая Самая
• 26 мая 2023
Ответ дляМатраскин Брат
якщо чесно, вони з західної України, з районного центру
Кастрюлька• 26 мая 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Ага))) ми віримо вам, звичайно)))) пишіть ще.
Кастрюлька• 26 мая 2023
Ответ дляD_A_V
я зараз живу та намагаюсь отримувати кайф від усього.
Ну слава богу. Вам пощастило)))
Чумачечая Весна• 26 мая 2023
Ответ дляКастрюлька
Ого вас життя потріпало...
у нас в селе, по соседству дед тр..л все что шевелится. На крестины его ребенка его застали за хатой с тещей. так что верю
Мама Чели• 26 мая 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Жирно строчите....
Закусенец• 26 мая 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Дед ещё и детей делал и их приловчился крестить. Мудродед
Непонятно• 26 мая 2023
Точнее в то, что свекр спит с невесткой еще можно поверить. Но про ’семейный совет’ не верю. И чтоб потом рассказывать об этом гинекологу, какая уже разница чей ребенок. А потом гинеколог еще другой пациентке растрепал. А вы еще и на форум принесли. Дикость со всех сторон