А Я Самая Самая• 26 мая 2023

історія від гінеколога. ШОК

прийшла я до гінеколога, а вона сидить задумлива. спитала, чи щось сталось? дає відповідь, що не може переварити наступну інформацію. Прийшла до неї дівчина, вагітна і питає: а ви можете сказати хто батько моєї дитини бо я не знаю? свекруха захворіла тяжко і як жінка не може реалізувати себе зі свекром. і на сімейній нараді, свекор, свекруха і чоловік тої дівчини приймають таке рішення-невістка буде займатись сексом і з чоловіком і зі свекром. І ось я теж у шоці, бо не розумію, що це за така сім´я? і як на таке можна було підписатись тій дівчині? чи це норм і я просто стара і не розумію нічого в сімейному житті?
Свезло так свезло• 26 мая 2023
Нажаль знаю таку сімейку, там свекор спав зі своїми невістками. Я коли зустрічалася з його сином, він сказав що не може дочекатися коли ми одружимось, щоб спати зі мною я тікала звідти. Сини вже одружені, старший забрав жінку і 4 роки живе в Німеччині, сюди ні разу не приїжджав.

автор А Я Самая Самая • 26 мая 2023
Ответ дляСвезло так свезло
на якій підставі він спав з невістками? я знову у шоці
Свезло так свезло• 26 мая 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Він мені особисто казав що спить зі старшою невісткою, і з нетерпінням чекає коли я буду законною невісткою, лиш тоді буде зі мною спати. На якій підставі він це робить, я не стала уточнювати. Тікала дуже швидко
автор А Я Самая Самая • 26 мая 2023
Ответ дляСвезло так свезло
жах....просто п..ць якийсь. а сини в курсі справи, я так розумію. а свекруха жива?)
Секретница• 26 мая 2023
Ответ дляD_A_V
я був у цивільному браке с девченкой на 8 лет младше 8 лет, сейчас холост, нет детей, есть любовницы и периодически появляются новые
А ти симпатичний?
Свезло так свезло• 26 мая 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Так, свекруха жива здорова, жвава жіночка. Я не знаю чи в курсі сини, після почутого я просо перестала спілкуватися з їхньою сім´єю, і переїхала в інше місто
D_A_V• 26 мая 2023
Ответ дляСекретница
А ти симпатичний?
все відносно : одним так, іншим ні
автор А Я Самая Самая • 26 мая 2023
Ответ дляСвезло так свезло
я вже задумалась, можливо це одна і та сама сім´я) свекруха вилікувалась вибачте, а це теріторіально не було в західній Україні?)
Свезло так свезло• 26 мая 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Ні, це Дніпропетровська область

автор А Я Самая Самая • 26 мая 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Ні, це Дніпропетровська область
я співчуваю. мені теж було би бридко від таких розкладів у сім´ї
...ALENA...• 26 мая 2023
Ой, а я розкажу трохи іншу історію. Заходе моя знайома до гінеколога, а та вікна відкрила , двері відкрила, сидить уся червона як буряк. Бо прийшла до неї пацієнтка, вилізла на крісло, гінеколог витягає тряпку , та ще й засмерділась уже. Пацієнтка каже, що приходив один, а презерватива не було, вирішили замотати тряпкою, а потім не могла знайти. Лікарю аж зле стало від запаху , а пацієнт каже: ,,Хто на що вчився, вчилась щоб нюхати, то нюхай.’
автор А Я Самая Самая • 26 мая 2023
Ответ для...ALENA...
ну, про різні речі в заду і не тільки я читала не раз, але тряпка ще й така, підлогу мити, мабуть)