А Я Самая Самая• 26 мая 2023
історія від гінеколога. ШОК
прийшла я до гінеколога, а вона сидить задумлива. спитала, чи щось сталось? дає відповідь, що не може переварити наступну інформацію. Прийшла до неї дівчина, вагітна і питає: а ви можете сказати хто батько моєї дитини бо я не знаю? свекруха захворіла тяжко і як жінка не може реалізувати себе зі свекром. і на сімейній нараді, свекор, свекруха і чоловік тої дівчини приймають таке рішення-невістка буде займатись сексом і з чоловіком і зі свекром. І ось я теж у шоці, бо не розумію, що це за така сім´я? і як на таке можна було підписатись тій дівчині? чи це норм і я просто стара і не розумію нічого в сімейному житті?
А Я Самая Самая
• 26 мая 2023
Ответ дляD_A_V
о то не шок: свекри часто трахають невісток, буває з дня весілля молодих, просто не завжди це розкривається.
я стіки лайна бачив, був свідком, а іноді і учасниrом, що мене майже нічого не здивує
я розумію, що потайки трахають, а це вирішили усією дружньою сім´єю
Латексне альтер ЕГО• 26 мая 2023
Ответ дляD_A_V
я зараз живу та намагаюсь отримувати кайф від усього.
Спите с невесткой?
ДевочкаКрасавица• 26 мая 2023
Вы может и стара, но ситуация это ненормальная, странно в вашем возрасте этого не понимать
Ответ дляА Я Самая Самая
це того ж плану як вагітні дозволяють сусідкам, подругам трахатись з чоловіком,
а то що вирішила родина- мені батько пропонував колись кинути матір і жити з молодою дівчиною втрьох і трахати її разом;
а про цю історію: зазвичай таке коли та жінка користується владою в родині, а дівчина мабуть дуже залежна від тієї родини і їй здається що у безвиході(може батьки померли, рідних не має які би могли її захистити, приютити, може роботи і освіти не має)
Тра Ля Ля• 26 мая 2023
Ответ дляD_A_V
Брешеш старий
Поліпривіт всім• 26 мая 2023
Мабудь дівчина трохи розумово відстала, що виконує всі забаганки сімейної ради
або просто з великим добрим серцем, свекра пожаліла..що ж йому маятись бідненькому
...взагалі історії із життя маргиналів викликають лише відразу.
Ну фантазуйте вже на якісь цікаві теми..
Тра Ля Ля• 26 мая 2023
Ответ дляЗакусенец
меня ещё что-то удивляет
серьезно верите что взрослую не умственносталую можна заставить спать со свекром
Может он красавчик
Латексне альтер ЕГО• 26 мая 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
А чого тільки дівчина, там всі з діагнозом.
Водійка хімарса• 26 мая 2023
Ответ дляЗакусенец
меня ещё что-то удивляет
И интересоваться и гинеколога, от кого ребенок.
Тра Ля Ля• 26 мая 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Где там, в Америке можно женится на собаке? И никто диагноз не ставят
Физрукая• 26 мая 2023
У чоловыка сусідка, інвалід, на ногу шкутильгала, народила від когось одного єдиного сина, одружуватись не дозволяла, завжди хвора, завжди він біля неї був, як виявилось, то у них одне ліжко на двох і вона його задовольняла, щоб не пішов у пошуках жінки
Поліпривіт всім• 26 мая 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Конечно, представляю вопрос у ветеринара
. Моя собачка от меня беременна или это соседский кобель забегал..
Тра Ля Ля• 26 мая 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
В Индии женятся на собаке чтоб снять проклятие 👍
Вы не в перереши планеты всей. Как Сша ! Там всё можно и все поймут и никто не осудит.
Тра Ля Ля• 26 мая 2023
Ответ дляФизрукая
Это она вам рассказала, лично? Или камеру ставили?
Физрукая• 26 мая 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Это муж рассказывал, он был у них дома и не раз
Тра Ля Ля• 26 мая 2023
Ответ дляФизрукая
И шо? При них сексишись чи шо?
А Я Самая Самая
• 26 мая 2023
Ответ дляФизрукая
жесть. але маю історію свого однокласника, яка прогриміла на всю країну, в 2015 році. щось призабула її. тепер вже і не буду дивуватись
Физрукая• 26 мая 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Розкажіть, у мене э історія моєї класної керівнички, але там з собаками
Тра Ля Ля• 26 мая 2023
Ответ дляФизрукая
Я такое только в объявлении видела ) написано - секс с собакой на вебку 🤔
ku4eravaku4erava• 26 мая 2023
Знаю историю, что муж погиб, а вдове идти некуда , она осталась жить со свекром, а потом и спать...теперь думаю может ещё при муже спать начала, а потом они и расписались
Тра Ля Ля• 26 мая 2023
Ответ дляФизрукая
Она и не скрывала этого
Так может и муж ее того, потрахивал. Чего он к ним ходил?
Физрукая• 26 мая 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Ага в школе, бабу инвалида
А Я Самая Самая
• 26 мая 2023
мама мого однокласника закрила його в квартирі, з 99 по 2015 р. він світа божого не бачив. на питання-де син? казала,що поїхав на заробітки. вона його гвалтувала всі ці роки. а в 2015 померла і він багато днів жив з нею, холодною. людина асоціальна, в свої роки не знав як і що і для чого платити за квартиру, ходив в магазин з соціальним працівником і т.д.