Танцепесенная• 27 мая 2023
Обед обсудили) а что на ужин у вас?
У меня вот
Тут как тут• 27 мая 2023
Автор,не повірете,але в мене те саме! Для чоловіка і дітей- я вже повечеряла давно.
Надежда наш компас• 27 мая 2023
На вечерю був лише грейпфрут, бо в обід догнала салат з м´ясом десь кілограмом домашньої черешні))))
нямка))))
Оце так цабе• 27 мая 2023
Ответ дляСмячиком
Аппетитные. Это вы сами делали?
Нет, купила в теско и запекла в духовке)
Смячиком• 27 мая 2023
Ответ дляОце так цабе
Выглядят, как домашние.
Тріль!• 27 мая 2023
Ответ дляПоследний вагон
На підвечерок була піца
Щойно доварилися голубці, упаряться і можна вечеряти😋
Блин блинский! Ну как они не разваливаются у вас? У меня не держатся, хост плачь. Поэтому и не готовлю
Анонім-ка• 27 мая 2023
Ответ дляПоследний вагон
На підвечерок була піца
А рис до голубців де?
дожену і ощасливлю• 27 мая 2023
Зелёный чай и минералка. Но мы только пообедали под водочку, потому следующий прием пищи завтра после 14.
З вишневого садка• 27 мая 2023
Апельсин і чай з жасмином я наїлася в обід). Порахувала з´їла за день 720 КК і така нажерта... дивно
Последний вагон• 27 мая 2023
Ответ дляТріль!
Під пресом варю
Бабо-лебідка• 27 мая 2023
Ну как вы это все едите, я утром кофе с маленьким бутербродом, вечером салата немного и кусочек мяса или рыбы, и все равно вес увеличивается. А тут люди первое, второе, десерт и компот. Ну почему так?
Последний вагон• 27 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
А рис до голубців де?
У нас рис не ДО голубців, а В голубцях
Последний вагон• 27 мая 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
А я з молодої взагалі не люблю))) деякі спеціально чекають молодої,щоб приготувати,а вона мені ніяка. Лише зі старої. В ідеалі із квашеного листя,але таких сто років не їла..
Я так само люблю із старої, вона мені більш ’м´ясиста’, а молода не має такого вираженого капустяного смаку
Але чоловік сьогодні замовив з молодої
П.С. А з квашеної, то взагалі любов
50/50 рис і кукурудзяна крупа, білі сушені грибочки, м-м-м-смакота...
Але чоловік сьогодні замовив з молодої
П.С. А з квашеної, то взагалі любов
Бабо-лебідка• 27 мая 2023
Ответ дляПоследний вагон
Але чоловік сьогодні замовив з молодої
П.С. А з квашеної, то взагалі любов
Але чоловік сьогодні замовив з молодої
П.С. А з квашеної, то взагалі любов
Я была у родственников в Ивано-Франковске, угощали голубцами из квашеной капусты. Вкуснятина, просто язык проглотишь. Дома купила квашеную капусту головками, приготовила голубцы, получилась такая кислятина, выбросила. В чем проблема?
Последний вагон• 27 мая 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Я її відмочую півдня в холодній воді, а ще можу трохи відварити, якщо із твердих зимових сортів
Бабо-лебідка• 27 мая 2023
Ответ дляПоследний вагон
Ого, а я еще и рассола добавила в соус, век живи, век учись. Спасибо, попробую все таки еще раз, вымочу листья.
Анонім-ка• 27 мая 2023
Ответ дляПоследний вагон
У нас рис не ДО голубців, а В голубцях
У нас також. Це я з теми про обід принесла тренд))
Последний вагон• 27 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
В тему про обід не заходила, голубці крутила
ВільнаНазавжди• 27 мая 2023
Ответ дляТріль!
А как заворачиваете?