наКоблучках• 27 мая 2023
чи можна завагітніти за день до овуляції від смазки із члену?
ми займалися з хлопцем сексом, але до цього я встигла йому відсосати, і тільки потім я на нього сіла і десь 10 хвилин на ньому була, а потім стала і ще 5 хвилин я йому дрочила і тільки тоді він кінчив але тільки на себе.
Наполеон Бонапарт• 27 мая 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Боже як цікаво....можна ще ..що потім було
А потім вона прокинулась
Ответ дляСон і дрімота
Нет
мені просто потрібно знати чи треба покупати екстрену контрацепцію...
Омлетик• 27 мая 2023
Ответ дляСвета С Приветом
якщо відсосали - то ні
А потім ще дрочила . І скакала на ньому
Ответ дляСвета С Приветом
якщо відсосали - то ні
бо мені треба буде час щоб сказати хлопцю щоб він купив екстрену контрацепцію, то я не залечу?
Ответ дляОмлетик
А потім ще дрочила . І скакала на ньому
ні, після того як він кончив від мастурбації я на нього не сідала
Коленная ложечка• 27 мая 2023
По теме говоря, можно забеременеть если без презерватива. У меня как-то так с мужем получилось, презиками не пользовались но и в меня не заканчивал а в итоге беременность)
Омлетик• 27 мая 2023
Ответ дляМарія -db0b
Так ви ж сіли після того як він кончив від мінету. Сперма то в каналі лишилась.
Ответ дляОмлетик
він кончив після того я я йому мастурбувала
Омлетик• 27 мая 2023
Ответ дляМарія -db0b
То другий раз. А перший раз відсосала. Чи не до кінця відсосала?
Ответ дляОмлетик
не до кінця
Ответ дляБла бла бла
Ну мы ж не знаем живучие ли у него головастики
ну він курить це точно
Омлетик• 27 мая 2023
Ответ дляМарія -db0b
не до кінця
Ну то нічого не буде. Мийте ноги лягайте спать
Ответ дляОмлетик
добре, дякую вам
Бла бла бла• 27 мая 2023
Ответ дляМарія -db0b
ну він курить це точно
А чого він такий млявий? Відсосати, скакати на ньому а потім ще й руками дрочити. Він в цей час спав чи шо
Ответ дляБла бла бла
він був трошки втомлений
Чорт і Шо• 27 мая 2023
Ответ дляМарія -db0b
Автор, пожалуйста, подробно описывайте все ваши трахи с подробностями, так интересно