Соображалочка• 28 мая 2023
Дівчата, потрібна консультація по напіям Alpro.
Який з них найбільше схожий на молоко?) Спробували поки що кокос. Якийсь він мені сизий і чогось не вистачає. Мабуть молока)) Порадьте.
Соображалочка
• 28 мая 2023
Ответ дляФиктивная
Я использую миндаль и овсянка-миндаль,кокос не нравится
А вам для чего?
кофе
За ким я буду?• 28 мая 2023
Напоям. Мені вони всі не схожі. Але для мене це добре, бо молоко не люблю
Фиктивная• 28 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
кофе
Я эти тоже для кофе использую,отлично.Ещё лесной орех есть ,если любите ореховый привкус
Соображалочка
• 28 мая 2023
Ответ дляФиктивная
не видела)
Соображалочка
• 28 мая 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Дякую) Довго думала писати напій, чи напої, і отаке вийшло диво)
А що таке?• 28 мая 2023
Кокосовое молоко. Но мне как вода с каким-то мелом. Может так и должно быть по вкусу, хз.
Акукарача• 28 мая 2023
Мені всі подобаються. Але молоко я і так не любила і майже його ніколи не пила
Соображалочка
• 28 мая 2023
Ответ дляВезучаяя
Саме смачне молоко -Naturli
чорна така пачка?
Чумацький Шлях• 28 мая 2023
Они все не такие как молоко
Но вкуснее всего мне и дочке - миндаль бариста, его и берем
Соображалочка
• 28 мая 2023
Ответ дляВезучаяя
Не часто його ловлю в наявності, але воно найсмачніше
Дякую)