Это при том , что с июня свет по 2,88 уже .
FluffuRana• 30 мая 2023
Ответ дляCarin
Это не проводка, так счетчик запрограммирован. + 1 кВт сверху - стоит энной суммы.
Скоріше автомат на вході, а не лічільник
Olena Dnipro• 30 мая 2023
Ответ дляFluffuRana
Так це цілком непоганий ліміт на квартиру, навіть...
Приходиться підлаштовуватися
Коли вмикаю духовку ( 3 кВт ), вимикаю бойлер.
Ответ для-Инга-
что ж так палевно, а, автор?
Они ’с гордостью говорили’, что подлатали, подремонтировали, перенаправили... А что значит разбомбленное ’починили’ - вы же сами понимаете.
Или матрешкам в школе физику не преподавали?
Не знаю , что там вам матрёшкам преподавали , но методички у вас не меняются - матрёшки , рашаботы ….
Вы тоже самое кричали и про повышение цен на электричество , что это все враньё и пишут рашаботы .
Alexsandra• 30 мая 2023
Ответ дляksena555
Це більше схоже на те, що одні б´ють з однієї сторони, а інші добивають корупцією і підвищенням тарифів
У нас таке було завжди і нічого! Навіть виявилось, що ой як гарно ми жили кол. відчули різницю з приходом війни.
Зараз першочергова задача вигнати нечисть з нашої землі, а потім братися ’за покращення’!
Ніхто не робить наприклад операцію по збільшенню грудей коли наприклад лікує онкологію. Тому що висячі груди при онкології це не таке вже і важливе проблема..
Ответ дляLilittt07
Помню как тут кричали , пусть повышают цену , только бы не отключали .
И получили комбо 🤣
Меня пугает повышение, у нас за свет почему-то выходило с февраля месяца счета по 1500-2500 грн в месяц. Ума не приложу, неужели полы столько жрали, раньше счетов таких не было, полами пользовались, было максимум 700
Ответ дляБезникая
А у вас немає щітка де показується скільки енергії зжирає підлога. У мене було і по 300 кВт за місяць. Тому якщо хочете менше платити, то не користуйтесь
Ответ дляAlexsandra
Гарно жили при корупції, Ви нічого не путаєте?
Першочергова задача- допомогти людям під час війни, а не здерти три шкури задля своїх бізнес інтересів