Не знаю як ви, а я собі завела гарну звичку: почалася тривога - йду роблю підхід на руки з гантельками. Сьогодні тричі вимахувалася.
Тож поки фашисти дійдуть до Києва, в мене будуть геть розшатані нерви і міцні біцепси - морду битиму голіруч.
Mariya Prokhorova• 30 мая 2023
Ответ дляОлимпиада80
Свіжий нік, уті-путі
о свіжий , тоді ясно
вони ж на всіх фронтах , разом з шахедами працюють
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
Очень и очень многим
Это по меньшей мере не гуманно выгоду получать из чужих смертей..
Олимпиада80• 30 мая 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
о свіжий , тоді ясно
Саме так
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Я Вас умоляю...
LusyaVerusya• 30 мая 2023
В мене сьогодні дуже важкий день був. Вночі швидка забрала батька в лікарню, я з ним звісно. Там купа нюансів. Додому потрапила біля 10 вечора і просто вирубилася. Не чула навіть тривоги. Прокунулась від вибухів. І бігом до Ванька і сюди. Звикла всі тривоги так проводити. А Ванька нема сьогодні ☹️