lili4ka88• 30 мая 2023

Дитина розповсюджує порно

Доброго вечора! Така ситуація, хлопчик 10 рокі, в дитячу групу у вайбер скидає порно. Чи можливо батьків притягнути до відповідальності?
Гравіцапа• 30 мая 2023
А як це він в такому віці може розповсюджувати?

Репетиторша• 30 мая 2023
Свое?
Репетиторша• 30 мая 2023
Ответ дляГравіцапа
Мы с подругой в 5 лет смотрели порно на компе ее отца
автор lili4ka88 • 30 мая 2023
Діти малювали малюнки і скидали в групу фото. А він пише, що ви всі дауни ось, що треба дивитися і кидає порно-відео.
Ворожу на каві• 30 мая 2023
А просто набрати батьків і розповісти про поведінку сина, попросити повпливати - не можна? Треба саме притягати до відповідальності? Повірте, ніхто не знає правди про приватне життя своїх дітей. Я свою доньку теж янголятком вважала доки не залізла в її збережені гіфки в телеграмі.
Пополняю_Карму• 30 мая 2023
Ответ дляlili4ka88
Жах( сказати батькам треба
автор lili4ka88 • 30 мая 2023
Мама не адекватна, всіх посилає

Мольфарочка• 30 мая 2023
А батьки знают що відбувається?
Розмова з ними була?
В нас батьків проблемного хлопця викликали спочатку до вчителька, а потім до директора. Не знаю що казав директор, але батьки якімось чином таки вплинули на свого сина і він змінив поведінку.
Щира українка• 30 мая 2023
Видалити його з групи
Пэрисхилтонша• 30 мая 2023
Заблокируйте его да и все, его видосы больше не увидите
Репетиторша• 30 мая 2023
Ответ дляlili4ka88
Мама не адекватна, всіх посилає
Удалить ребенка из чата.
Создать другой без него
Репетиторша• 30 мая 2023
Сделайте скрины его сообщений и покажите учителю
жижифреймут• 30 мая 2023
Ответ дляlili4ka88
Мама не адекватна, всіх посилає
Накидайте ей порнухи
Колгоспниця• 30 мая 2023
Ответ дляжижифреймут
Накидайте ей порнухи
жоской ( с припиской, что если не угомонит своего писюна, то с ней повторят все что на видео)
АБВГДейка• 30 мая 2023
Ответ дляРепетиторша
Вам 15 лет?