Доброго вечора! Така ситуація, хлопчик 10 рокі, в дитячу групу у вайбер скидає порно. Чи можливо батьків притягнути до відповідальності?
Репетиторша• 30 мая 2023
Ответ дляГравіцапа
А як це він в такому віці може розповсюджувати?
Мы с подругой в 5 лет смотрели порно на компе ее отца
Ворожу на каві• 30 мая 2023
А просто набрати батьків і розповісти про поведінку сина, попросити повпливати - не можна? Треба саме притягати до відповідальності? Повірте, ніхто не знає правди про приватне життя своїх дітей. Я свою доньку теж янголятком вважала доки не залізла в її збережені гіфки в телеграмі.
Пополняю_Карму• 30 мая 2023
Ответ дляlili4ka88
Діти малювали малюнки і скидали в групу фото. А він пише, що ви всі дауни ось, що треба дивитися і кидає порно-відео.
Жах( сказати батькам треба
Мольфарочка• 30 мая 2023
А батьки знают що відбувається?
Розмова з ними була?
В нас батьків проблемного хлопця викликали спочатку до вчителька, а потім до директора. Не знаю що казав директор, але батьки якімось чином таки вплинули на свого сина і він змінив поведінку.
Розмова з ними була?
Репетиторша• 30 мая 2023
Ответ дляlili4ka88
Мама не адекватна, всіх посилає
Удалить ребенка из чата.
Создать другой без него
жижифреймут• 30 мая 2023
Ответ дляlili4ka88
Мама не адекватна, всіх посилає
Накидайте ей порнухи
Колгоспниця• 30 мая 2023
Ответ дляжижифреймут
Накидайте ей порнухи
жоской
( с припиской, что если не угомонит своего писюна, то с ней повторят все что на видео)
АБВГДейка• 30 мая 2023
Ответ дляРепетиторша
Вам 15 лет?