Оце фіфа• 30 мая 2023
Перестали боліти груди, варто хвилюватися??
Доброго вечора дівчата, термін 13т.4д груди не болять зовсім, вже 2 день живіт не тягне просто перестали боліти і все , прийом у лікаря 10
Сижу_и_плачу• 30 мая 2023
Вони не повинні боліти всю вагітність. В мене також на такому терміні перестали боліти. Потім на останньому місяці знову почали, ще й молозиво текло.
Плету интриги• 30 мая 2023
В першу вагітність так було, було норм.
В другу вагітність перестали боліти і як виявилося, в результаті була завмерла на терміні 8 тижнів.
В третю вагітність, тобто зараз, майже 22 тижні і груди чутливі досі (хоч вже не так сильно як на початку, але чутливі і налиті).
ХвостПистолетом• 30 мая 2023
У меня так было при замершей. Но вы себя не накручивайте, может у вас все в порядке.
КаваЗМолоком• 30 мая 2023
Лучше сдать хгч, я так делала. Но у меня уже была замершая, так что в этот раз я перестраховывалась. Но оказалось (такие же симптомы у меня были несколько раз в 1-2 триместре) ложной тревогой, в итоге.