Всіх підсаджую• 31 мая 2023

Хлопчик у класі, закінчив 3 клас, зріст 164 см

Також є діти по 152 см, 146, дівчата також по 150 є, їм по 9 років. Моя зовсім малеча з ними. Переживаю за неї дуже. Це ж ті хлопці за літо ще витягнуться і у 4 класі по 170-175 можуть бути? Це зараз норма?
Результат:
вже голосів: 110
55 (50%) так норма, бувають вискоі діти
33 (30%) ні
22 (20%) не знаю
_MadonnA_• 31 мая 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Вы нормы расписываете? Не норма 158 быть взрослой женщине
Это вы сейчас всех маленьких ростом обидели , не меня точно .

іронічна антитеза• 31 мая 2023
Ответ для_MadonnA_
А, так значит вы нормального роста? Перечитайте на что вы мне отвечали и на что ответила я
Нашли в капусте• 31 мая 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Я взрослая, и чувствую себя с ростом 162 - идеально)
Злива інформації• 31 мая 2023
Ответ дляіронічна антитеза
тобто, це лікувати треба?
_MadonnA_• 31 мая 2023
Ответ дляіронічна антитеза
По детям есть нормы ВОЗ . Таблицу сбросить? зачем переходить на личности ?
іронічна антитеза• 31 мая 2023
Ответ для_MadonnA_
Вы по графикам и таблицам живете? Сочувствие вам и вашим детям
_MadonnA_• 31 мая 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Офигенно живу , слава Богу

Alena-алёна• 31 мая 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Это норма , сейчас дети высокие. Мой окончил 4 класс 170 см. Не выделяется, в классе все высокие
Ого. В 10 лет 170 см -это высокий мальчик. Выше среднего это точно. И класс у вас высоких детей) Многие ниже и намного в 4 классе
Бавовнятко• 31 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Норма? Не скажіть. В мене 2 дітей. 126 - це зріст 7 річної дитини
У всіх по-різному. У дитини в 7 років зріст був 145 см.
Злива інформації• 31 мая 2023
Ответ дляAlena-алёна
ви вірите в цю маячню? що діти в 10 років 170
Та прям багіня• 31 мая 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
ой я не показник, 153 )) але чоловік 185, сподівалась вона в нього піде.
Ні, автор,ви ж маленька.Я 173см,чоловік 192,донці 9 років зріст 147,є і вищі діти.
Alena-алёна• 31 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
Я написала комментарий просто. Я не могу проверить правда это или нет.
Alena-алёна• 31 мая 2023
Ответ для_MadonnA_
Это не нормально , хотя сейчас такое есть , моей 9 , рост 145 , но есть девочки моего роста и веса , а это 158 . И есть месячные уже , в 9 лет это не норма .
Ого, в 9 лет 158 это очень высокие.
Та прям багіня• 31 мая 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Ну, так) таких не багато, але ж є) Просто писали, що ніяк не може бути 10років у третьому класі.
Можуть,ми не в Україні,в третьому класі якраз діти яким по 10 років.В школу йдуть в повних 7 років
Чувиха• 31 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
+
Та прям багіня• 31 мая 2023
Ответ дляAlena-алёна
Ого, в 9 лет 158 это очень высокие.
Писала вище у мене в доньки в класі є дівчинка з 155 зростом,9 років,там батьки дуже високі,у мене теж чоловік високий 192см,але там тато мабуть 2 метри,або і більше,ясно що і діти будуть високими
А я кумедна• 31 мая 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
значить у нас такий клас попався) дякую, стало трохи легше.
Для девочки нормально всё. У меня сын, в ноябре будет 11, сейчас 138 см. Самый маленький был и в саду и в школе. Не знаю есть ли смысл идти к врачу - рост всё же в пределах нормы. Хотелось бы его немного подрастить, но у нас наследственность плохая(
Alena-алёна• 31 мая 2023
Ответ дляТа прям багіня
То зрозуміло. Але для мене це виняток. Більше зараз маленьких на свій вік дівчат бачу.
Аноним_Русалка• 31 мая 2023
Моя в 8 139

Злива інформації• 31 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
ніяк ви його не ’підростите’, бо зріст в межах норми.
якщо ви про гормон росту, то його не призначають лише тому, що батькам хочеться. до того ж, він має побочки, можуть рости не тільки кістки скелету, а й вуха, ніс. то така штука, що призначається виключно при наявності діагнозу. а в вашої дитині його ніяк нема.
А я кумедна• 31 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
Ну да... Я всё понимаю. Но как почитаю здешних барышень - ниже 175 вообще не мужчина считается. Грустно за мальчика, но шопоробыш, сама ему выбрала отца.
Злива інформації• 31 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
в Україні повно чоловіків зростом 170-175
і усі з жінками
не робіть комплексів дитині
Ермолайчик• 31 мая 2023
Ответ дляБавовнятко
Я маю на увазі, що в 9 років - 126 дуже дивно
Карамелька• 31 мая 2023
Ответ дляіронічна антитеза
В сенсі не норма бути 158?
А я кумедна• 31 мая 2023
Я никаких комплексов ему не навешиваю, мы про рост никогда не говорим. Только было в саду когда дети его дразнили, я разговаривала с ним об этом, объясняла что есть факторы на которые мы не можем влиять. Это чисто мои переживания, он похоже и не парится, по крайней мере пока. А 170-175 это я считаю вообще класс, нам думаю столько не светит. Ну да ладно, извините, автор за флуд, конечно счастье не в этом и всё такое)
А я кумедна• 31 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
і усі з жінками
не робіть комплексів дитині
Ой, Вам хотела адресовать коммент.
Злива інформації• 31 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
ну як не париться, то й не буде.
мій теж найменший в класі, а дівчата йому цидулки пишуть з сердечками. бо розумний, дотепний і вихований.
Шмоточницаца• 31 мая 2023
Ответ дляіронічна антитеза
А какой год рождения? Мой тоже 4-й заканчивает, и близко в классе нет таких высоких. Ну может 150 см максимум есть.
А я кумедна• 31 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
ну як не париться, то й не буде.
Мой тоже больше с девочками в классе дружит, правда сердечки пока не шлют) тоже умняшка и воспитанный.
Шмоточницаца• 31 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Дітям в 3 класі 8-9 років, але ніяк не 10
9-10 в третьем классе исполняется. В четвертом тем, кто в 7 пошел, уже 11 может исполняться.