Всіх підсаджую• 31 мая 2023
Хлопчик у класі, закінчив 3 клас, зріст 164 см
Також є діти по 152 см, 146, дівчата також по 150 є, їм по 9 років. Моя зовсім малеча з ними. Переживаю за неї дуже. Це ж ті хлопці за літо ще витягнуться і у 4 класі по 170-175 можуть бути? Це зараз норма?
Результат:
вже голосів:
55 (50%)
так норма, бувають вискоі діти
33 (30%)
ні
22 (20%)
не знаю
Чудо в декрете• 31 мая 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
значить у нас такий клас попався) дякую, стало трохи легше.
Та мабуть) Племіннику 14 років через місяць. То в нього зріст - 170см. І він в класі один з найвищих. Це у вас дуже високі дітки в класі.
іронічна антитеза• 31 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Не норма, більше 155 см у такому віці
Это вы эти нормы придумали? Или по таблицам только все сверяете?
Кашка-маняшка• 31 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Дітям в 3 класі 8-9 років, але ніяк не 10
У вас с математикой все хорошо? Мой сын в 7 в первый класс пошел.В 3 классе ему было 10
жар-птица Нюра• 31 мая 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
ой я не показник, 153 )) але чоловік 185, сподівалась вона в нього піде.
А може в вас пішла
Всіх підсаджую
• 31 мая 2023
Ответ дляПротея
тогда накрена вам эти бессмысленные разговоры и переживания о чужих детях?
я за свою переживаю! Слідкуйте за словами. Якась нервова.
Міряю від одиниці• 31 мая 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Это норма , сейчас дети высокие. Мой окончил 4 класс 170 см. Не выделяется, в классе все высокие
Все в классе под 170 ? Не верю
Мой в 4 классе ,рост 152 и он из высоких детей . Есть чуть выше ,остальные ниже
Я верю ,что может быть и 170 в 10 лет ,но уж точно это не весь класс поголовно .
Ленне-Рейма• 31 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Норма? Не скажіть. В мене 2 дітей. 126 - це зріст 7 річної дитини
Открываем табличку и смотрим нормы. Девочки.
Готова до другої• 31 мая 2023
Сын тоже закончил третий класс. Рост наверное 148. Он не самый высокий в классе. У них очень мало детей маленького роста. В основном не ниже 140 см.
Чудо в декрете• 31 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Це нормально, у дочки в класі приблизно так само
Я в садочку ще хвилювалась. Бо всі високі, а мій маленький. А в школі вже розслабилась) Бачу, що дітки різні. Та і ніби по нормам це також норма))
Пошаманю• 31 мая 2023
Все дети развиваются индивидуально, плюс смотрите на ваш рост с мужем.
Старший сын был достаточно мелким, лучшему другу дышал в пуп. Смотрелось комично. В 10-м классе за полгода вырос на 3 размера одежды и обуви. Мышцы не успели растянуться, выл от болей в ногах. Я с шоке к врачу. Пил Нурофен чтоб хоть встать утром на ноги 🤷♀️ Сейчас 190 см, один в один как и его друг, который вырос раньше на пару лет, а в старших классах остановился и не рос.
Младший сын развивается в полной противоположности от брата. Сейчас заканчивает 6 класс, одежда 176 см и это впритык уже. Его лучший друг теряется у него подмышкой … 🤷♀️
Міряю від одиниці• 31 мая 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Мои пошли в 7 (осенние )
10 лет -это 4 класс
Сейчас у сына еще есть 9-летки ,им 10 будет только летом .
10 лет -это 4 класс
Міряю від одиниці• 31 мая 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Не обов´язково. У нас в 3 класі є діти, яким вже по 10 років.
Ну значит они пошли в школу в 7,5 лет
Кашка-маняшка• 31 мая 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Мои пошли в 7 (осенние )
10 лет -это 4 класс
Удалено администрацией...
Губи з філером• 31 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Дивно, донька у пʼятому класі. Дітей вище сантиметрів 155 немає
Моя в 5 кл була 169 см, вище за всіх. Зараз в 7 - зріст 173 см і вже не росте десь рік. В класі за цей час десь 3 дівчинки наздогнали її і майже половина хлопців вище стали. Зараз на фоні класу вона просто висока, але не виділяється. Мілкі діти теж є, але не критично низькі.
Шукаю трусики• 31 мая 2023
У меня 12-летка 145 см и 7,5-летка с ростом 134 см. Одной не пришьешь, другой не отрежешь, пошли в разную родню ростом. И то я понимаю, что в подростковом возрасте они могут рвануть или затормозить в росте в любой момент.
Сунуся в чужі справи• 31 мая 2023
Ответ дляіронічна антитеза
ніяка це не норма. Діти в четвертому класі більші за матусю виходить. Хто вам сказав, що норма, це того що ваш такий? Почитайте норми. В нього кістки формуватися і кріпнути не встигають, у дітей потім різні проблеми і в ортопедії, і с суглобами. А якщо лишня вага, то взвгалі купа проблем. Не бачила дітей в 4 класі 170 см. По роду діяльності працюю з молодшою школою, і бачу які діти.
Міряю від одиниці• 31 мая 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Удалено администрацией...
Так как вашему ребенку в 3 классе было 10?
Он пошел значит в 7,5 минимум