Всіх підсаджую• 31 мая 2023

Хлопчик у класі, закінчив 3 клас, зріст 164 см

Також є діти по 152 см, 146, дівчата також по 150 є, їм по 9 років. Моя зовсім малеча з ними. Переживаю за неї дуже. Це ж ті хлопці за літо ще витягнуться і у 4 класі по 170-175 можуть бути? Це зараз норма?
Результат:
вже голосів: 110
55 (50%) так норма, бувають вискоі діти
33 (30%) ні
22 (20%) не знаю
А я кумедна• 31 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
ну як не париться, то й не буде.
мій теж найменший в класі, а дівчата йому цидулки пишуть з сердечками. бо розумний, дотепний і вихований.
У вашего какой рост и возраст, если не секрет конечно?

Злива інформації• 31 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
Мой тоже больше с девочками в классе дружит, правда сердечки пока не шлют) тоже умняшка и воспитанный.
виховані умняшки то є штучний товар.
то заспокойтесь.
Злива інформації• 31 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
11 років. 138
А я кумедна• 31 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
11 років. 138
Почти как мой) А у отца какой рост? Ваш может ещё потянется.
Я б такое не носила, но продаю• 31 мая 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
130 я сама маленька теж
Моя перший клас закінчує, теж маленька, зріст десь 120. Але в класі є навіть декілька дітей ще меншого зросту. А є й дуже високий хлопчик, виділяється на фоні однокласників, наче з іншого класу) Ви ж розумієте, всі дітки різні.
А у вас який зріст?
Ухахайкина• 31 мая 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Открываем табличку и смотрим нормы. Девочки.
Відкриваєм і дивимось 126 середній зріст дитини в 7,5.
Злива інформації• 31 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
теж був малий. потім витягнувся десь в 13-14
в його донька від першого шлюбу була маленького зросту, а після 16 як рвонула...тоді, коли усі дівчата вже не ростуть майже. була десь 154-155, виросла під 170

Ответ дляВсіх підсаджую
ой я не показник, 153 )) але чоловік 185, сподівалась вона в нього піде.
О, в нас подібна історія). А доньки зростом пішли в мене, а не в чоловіка)) Ну що ж поробиш.
Ухахайкина• 31 мая 2023
Ответ дляПутающаяся
Не программируйте ее на комплексы. Есть люди сильные и слабые, в одинаковых ситуациях одни ломаются, другие становятся сильнее. Кстати, поэтому среди известных влиятельных людей так много низкорослых
Тому що відомих і впливових людей багато і серед них є багато різних.
А я кумедна• 31 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
А, ну у вас с наследственным фактором получше будет ситуация.
Злива інформації• 31 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
та хтозна
може ж в мою породу піти. я статурою дуже схожа на дідуся, батькового батька. а він був 165. і тато невисокий був, трохи заввишки 170.
ось дідусь по мамі 180, але мама та її сестра - маленькі, в бабусин рід.
то в нас зі всіх боків високих не було.
ну он зараз став м’яса побільше просити щодня, може, починає рости.
Путающаяся• 31 мая 2023
Ответ дляА я кумедна
Для девочки нормально всё. У меня сын, в ноябре будет 11, сейчас 138 см. Самый маленький был и в саду и в школе. Не знаю есть ли смысл идти к врачу - рост всё же в пределах нормы. Хотелось бы его немного подрастить, но у нас наследственность плохая(
В ютубе есть саблиминалы на высокий рост! Поинтересуйтесь
Вот один из, почитайте отзывы
Найдите в ютуб
Бавовнятко• 31 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
ніяк ви його не ’підростите’, бо зріст в межах норми.
якщо ви про гормон росту, то його не призначають лише тому, що батькам хочеться. до того ж, він має побочки, можуть рости не тільки кістки скелету, а й вуха, ніс. то така штука, що призначається виключно при наявності діагнозу. а в вашої дитині його ніяк нема.
А скільки років вашій дитині? Зріст можна збільшити . Нехай кожен день плаває. Це з власного досвіду.
Злива інформації• 31 мая 2023
Ответ дляБавовнятко
його басейн зачинено
а кожного дня він танцює
Бавовнятко• 31 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
його басейн зачинено
а кожного дня він танцює
У вашому місті 1 басейн? Син плавав 10 років. Плавання додає зросту, витягує хребет. Якщо зараз кожен день плаватиме, все життя буде дякувати вам.Тільки кожен день і декілька років.
Злива інформації• 31 мая 2023
Ответ дляБавовнятко
в нашому місті не один басейн, але дитина професійно займається спортивними танцями. басейн був у якості загальної фізичної підготовки. той, що недалеко від нас. і так, багато басейнів в нас не працює зараз.
чекаємо на відкриття нашого, цього року відкриють. сподіваємось, вже восени.
Бавовнятко• 31 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
Ви мама, вам вирішувати. Я вам розповіла, як збільшити зріст дитини, якщо це справді для вас важливо. Нехай зростає здоровий))
Злива інформації• 31 мая 2023
Ответ дляБавовнятко
ви наче мене виправдовуватись змушуєте
для мене важливо, щоб дитина займалась улюбленою справою.
Бавовнятко• 31 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
ви наче мене виправдовуватись змушуєте
Ні, що ви, ні в якому разі. Думала, що вам потрібен такий досвід. Не хотіла вас образити))

Злива інформації• 31 мая 2023
Ответ дляБавовнятко
дякую, я в курсі користі плавання для зросту
але син хоче повернутись в свій басейн (доречі, найкращий в місті) до свого тренера. ось чекаємо. басейн серьозно постраждав від обстрілів, зараз його відновлюють і готують до роботи.
Лупаю цю скелю• 31 мая 2023
Как по мне, то занадто высокие детки у вас. Моя в 5 классе, дети 10-11 лет, рост у всех ниже 150 см и около того.
автор Всіх підсаджую • 31 мая 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А у вас який зріст?
я писала - 153, 120 в кінці 1 класу здається абсолютна норма, моя йшла в школу у 6,7, 114 см була, але була ще одна така дівчинка маленька.
автор Всіх підсаджую • 31 мая 2023
Ответ дляПутающаяся
Вот один из, почитайте отзывы
Найдите в ютуб
це спортивні заняття?
Путающаяся• 31 мая 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
це спортивні заняття?
нет, это скрытые аффирмации, это очень эффективно, но честно говоря я не вижу у вас никаких проблем, для женщины рост не имеет такого значения, как для мужчины. К тому же сейчас в моде азиатки, они низкого роста и подростки девочки наоборот хотят быть миниатюрными и изящными
Чувиха• 01 июня 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Он у меня майский .В школу пошел в 7.4.Т.е в 6.4 мы посчитали что рано.В конце третьего класса было ровно 10 лет.Но это не означает,что такие дети отсталые
Вы из россии?