Margonails• 01 июня 2023

Воет...

Суки...
kuskus• 01 июня 2023
Ответ дляДаксо
Америкоси звичайно молоці, патріот - вещь. Куди там дирявому ппо рашки, яке успішно збивають тільки свої літаки
Нам треба ракети, швидше б їх дали

Lily-2020• 01 июня 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Пишут « пока отбились» это на сколько долго тишина?
Кто ж скажет то
tarveldy• 01 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
Наче знала вдень поспала.
Чоловік босяком вискочив і цуценя забрав на вулиці. Тільки 3 дні як взяли. А він бігає по дому і пісяє дорожками. Чи зі страху чи з радості
Давайте фото )))
ksusha1155• 01 июня 2023
Ответ дляInna_A
Де Ви це читаєте? Які канали писали?
Всі. А Лукашенка знайшли, хто чув?
Inuk• 01 июня 2023
Ответ дляМатусік
В мене нерви здали після того посту, бігла в метро як ніколи, хоча до цього ще сподівалася що буде час в запасі
Але згадала що минулого разу було тільки 6хв на все про все
Баллістика- це страшно(( дуже швидко
Николь1986• 01 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
Да, Ванек написал, что пока чисто.
Если что, дублируйте его сюда, пожалуйста
KoHope• 01 июня 2023
Ответ дляНічна
Кудись.. куди?
Кудись туди, до Хусту ближче. Або ще далі в гори. Там гарно і тихо... Кляті москалі
karinaanik• 01 июня 2023
Деснянский район - обломки попали в поликлинику
Даксо• 01 июня 2023
Ответ дляkuskus
Нам треба ракети, швидше б їх дали
Та там німці уже заявили, що можна без ’зазрєній совісті’ бити по території рашки, відчуваю, що у них там скоро весело буде на дирляндії

lilykas• 01 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
Кошмар
black-opium• 01 июня 2023
Ответ дляInuk
Баллістика- це страшно(( дуже швидко
‼️У Києві ролунало ~10 вибухів.

Попередньо, по Києву завдано удар балістичними ракетами Іскандер-М/крилатими ракетами Іскандер-К.

Очікуємо офіційної інформації.
Наталія-Ната• 01 июня 2023
Ответ дляМатусік
Ой если б я собиралась в подвал/метро, )подвалы вообще у нас закрыты могут быть) то я только оделась, вышла б на улицу и началось.. нет и 15 минут от начала тревоги
HelloKitty18• 01 июня 2023
Все сталося так швидко наче сон приснився.
ksusha1155• 01 июня 2023
Ответ дляInuk
Ванек писал баллистика, прочла И бажали в коридор (
Напевне так і було, бо 3 хв від тривоги і бахкати почало
julil• 01 июня 2023
Ответ дляannac
По группам ходит информация об отстреле Киева баллистикой. Может оттуда взяла
Нет, вот за 30 мая пост, типа таро раскинула и там клюв. Я в это не верю, но блин совпало)
Анастасия К.• 01 июня 2023
Ответ дляkrasotalisa
Виклик у Дніпровському районі столиці. Служби прямують на місце.

Кличко (с)
Это было пиз…ц как громко( первый раз такое слышала
Матусік• 01 июня 2023
Ответ дляInuk
Баллістика- це страшно(( дуже швидко
На жаль чула минулого разу, хоч і здалеку, то ж всеодно страшно.
Нічна• 01 июня 2023
Ответ дляKoHope
В гори - це гарно, треба поспати, нерви підлікувати.
Наталія-Ната• 01 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
Ужас вот все время думаю как люди в больницах вов время обстрела, те которые лежачие, они не могут взять уйти в укрытие чтобы там ни было..

irinka_kyiv• 01 июня 2023
Ответ дляmamaМия
Те саме, правда, чоловік військовий, вчора ввечері подзвонив, сказав бути готовими. Може це вже підсвідомо
100%. Я з 10 вечора трусилася, казала чоловіку, що щось буде. Недарма ж вчора тиша була
Teonaa• 01 июня 2023
Ответ дляjulil
Кстати как бы я не хейтила Диану, но она предсказала клюв и баллистику повторную сегодня
Клюв?
Даксо• 01 июня 2023
У нас взагалі не голосно було, якби не рефлекс прокидатися о 3й, то так і спала б
Inna_A• 01 июня 2023
Ответ дляjulil
А що вона взагалі пише про війну?
karinaanik• 01 июня 2023
Ответ дляНаталія-Ната
У меня муж лежал в больнице полгода назад, так там как тревога всех пациентов свозили в подвал, и лежачих тоже. Другой момент, что не везде есть эти подвалы.
KoHope• 01 июня 2023
Ответ дляНічна
В горах тихо, та є свої звуки та запахи. Ввечері вологість з гір насуває, і стільки ароматів весняних. Там так спокійно) прям медетація вийшла...
julil• 01 июня 2023
Ответ дляInna_A
А що вона взагалі пише про війну?
Я не знаю. Вот после девочки тут была тема, что только она угадала, что жива и в лесу. Решила понаблюдать. На меня не похоже, но ради интереса почитываю последние дни
Staisy_shop• 01 июня 2023
Ответ дляДаксо
Аналогічно
domovionok• 01 июня 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Де я лежала, відвозили в підвал на ліжках в ліфтах
Анелия-8138• 01 июня 2023
Ответ дляhappy camomile
А чего это чучело силиконовое снова взялось за Киев?Уже третью неделю лупит.
От бессилия. Видели, как мямлил, когда по Рублёвке наши лупили? Чувствует, что кабзда ему
Матусік• 01 июня 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Я засікла сьогодні, від моменту тривоги, до моменту спуску в метро 9хв
Але всеодно було страшно по дорозі
Я від Вас недалеко, як там сьогодні?